Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Isana, Med, Handcreme (Krem do rąk z olejkiem z wiesiołka)

Isana, Med, Handcreme (Krem do rąk z olejkiem z wiesiołka)

Krem Isana Med jest przeznaczony do suchej i szorstkiej skórze. Nawilża zmęczoną skórę dłoni. Nie zawiera barwników. PH naturalne dla skóry. Z olejkiem z wiesiołka. Krem do rąk ISANA MED to pielęgnacja, dzięki której skóra stanie się delikatna i gładka. Szybko się wchłania, chroni zmęczoną skórę. Przebadany dermatologicznie.

roczarowująca isana

To kolejny krem z Isany, który mnie rozczarował. Kupiłam bo zimą mam takie suche miejsca miedzy palcami, więc potrzebuję bardziej treściwego kremu.Plusem jest wydajność, konsystencja i niska cena. A minusy? Ooo tych jest o wiele wiecej. Po pierwsze mało się wchłania. Smarowałam nim dłonie przed snem i nim się wchłonął to zawsze gdzieś na pościeli zostawał. Może dawałam za gruba warstwę? Może. Ale przy cieńszej warstwie też się nie wchłaniał, zostawiał taki tłusty film na skórze. jak już wchłonął się w skórę.. yyy znaczy w pościel to nawet nawilżał. Szkoda że na bardzo krótko. Rano moje dłonie były tak suche jak pieprz i wołały: Kremuu, kremuu daj. stosowałm go potem( żeby zużyc, bo nie lubię wyrzucać) na suche miejsca na ciele, ale tu też bardzo nie nawilżał skóry. Zapach też mnie męczył. Nie kupię ponownie.

Lekki krem do rąk na co dzień.

Krem kupiłam zachęcona niską ceną oraz zawartością cennego oleju z wiesiołka, a także zapachem-kiedyś krem miała koleżanka i w pamięć zapadła mi ta woń-klasycznego proszku do prania oraz plastiku-specyficzny zapach, ale mi się akurat bardzo podoba, do tego przechodzą nim rękawiczki i brzegi rękawów. :)

Krem Isana Med z wiesiołkiem należy do tych lżejszych smarowideł, które idealnie nadają się do torebki oraz smarowania rąk na szybko kiedy nie chcemy zostawiać tłustych śladów-produkt wchłania się błyskawicznie, nie zostawia nachalnej warstwy, ma lekką konsystencję, można od razu zabrać się za codzienne czynności bez obaw o zostawianie śladów. ;)
Krem nawilża całkiem dobrze, radzi sobie z dłońmi lekko suchymi oraz po kontakcie z detergentami-łagodzi i koi. Wygładza, nadaje miękkość, jednak nie daje sobie rady z bardzo suchą/zniszczoną skórą-jest na to zbyt lekki, wtedy lepiej podratować się czymś gęstym i treściwym.

Opakowanie-wygodna tubka z zamknięciem na klik, idealna do torebki.

Krem Isana Med z wiesiołkiem jest dobrym produktem codziennym do stosowania po każdym myciu rąk, a do tego jest w sam raz, ponieważ jest bardzo wydajny-używam często i każdego dnia, a mam jeszcze połowę tubki.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Fantastyczny

Zachwycona szamponem Isana Med sięgnęłam po ten krem do rąk i znowu strzał w 10 :)
+ delikatny, bardzo ładny zapach
+ idealnie nawilża dłonie, przestały się wysuszać
+ cena!
+ konsystencja
+ dostępność
+ wydajność
Zostaję wielbicielką tej marki :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

fakty i mity depilacja

Bardzo dobry!

Wrzucony do koszyka kiedyś, kiedyś spontanicznie okazał się być zakupem doskonałym :)

Bardzo ładny zapach - delikatny, kojarzy mi się z czystością, świeżo wypranymi ubraniami.

Lekka konsystencja lotionu wpływa na bardzo dobrą wydajność i szybkość wchłaniania się.

Dobrze nawilża i wygładza dłonie. Nie zostawia lepkiej warstwy.

Niska cena też jest plusem :)

Używam go namiętnie. Namówiłam też do zakupu moją przyszłą teściową i ona również bardzo sobie chwali ten kosmetyk. Ma go zawsze na stoliku nocnym.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery zużyte

Jak dla mnie- idealny.

Cudowny! Bardzo się polubiliśmy, nie mogę powiedzieć o nim złego słowa :)
+ świetnie nawilża
+ szybko się wchłania
+ piękny zapach
+ cena

Polecam :-)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Słaby

Cóż tu się rozpisywać, krem jest po prostu słaby. Mam bardzo suchą skórę dłoni i potrzebuję czegoś co naprawdę ją nawilży i odżywi. Myślałam, ze skoro krem jest do bardzo suchej i szorstkiej skóry to sobie poradzi....a tu klops na całej linii. Krem ma raczej rzadką konsystencję dzieki czemu szybko się wchłania, nienachalnie pachnie i to tyle dobrego bo kompletnie nie spełnia swojego zadania. Mimo smarowania dłoni po każdym myciu rąk + jeszcze kilka razy ekstra moje dłonie były nadal suche. Z podkulonym ogonem wracam do czerwonej wersji z urea.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Fajny krem

Krem jest całkiem fajny, nawilże skórę, wygładza, lekko natłuszcza. Zostawia cieńką warstwę na dłoniach, tak jakby nie wchłaniał się całkowicie. Mimo to, lubię go.

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Tanie cudeńko

Pracując w gastronomii muszę myć ręce co kilka minut. Nałożenie kremu po umyciu mija się z celem, skoro chwilę póżniej go zmyję. Krem ISANA to moj szczęśliwy zakup! Nie dość że stan dłoni poprawił się baaardzo widocznie, to po myciu rąk dalej go czuję na skórze. Jest ochronną warstwą moich stale mokrych dłoni!
\\n
\\nPLUSY:
\\n+bardzo tani
\\n+wydajny
\\n+delikatny zapach
\\n+poprawia skórę dłoni
\\n+zauważyłam dobry wpływ na paznokcie
\\n+ochronna warstwa przez długi czas
\\n
\\nMINUSY:
\\n-nie ma!

9/10

Kocham produkty ISANA MED Rossmanna. Także i na kremie do rąk olejkiem z wiesiołka nie zawiodłam się. Dobrze nawilża i odżywia moją suchą skórę dłoni. Ładnie pachnie i szybko sie wchłania. Największy plus : cena!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia 2.

zdecydowane NIE na zimę

Jestem zawiedziona, bo o ile krem ISANA z mocznikiem sprawował się dobrze to tego samego o kremie z wisiołkiem powiedzieć nie mogę. Doprowadził moje skórki do opłakanego stanu... Używałam go przez jakieś dwa tygodnie (albo dłużej) codziennie. Teraz niestety musze się "bujać". Przed nim miałam Sally Hansen z olejkiem z winogron i dopiero jak do niego wróciłam zdałam sobie sprawę, że niebieska ISANA nie jest dla mnie - przynajmniej nie w zimę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

W porządku, ale bez szału

Testuję wszystkie kremy Isany do rąk, zdecydowanie moim faworytem jest póki co ten z aloesem. Natomiast Med to raczej nie jest produkt dla mnie.
Mdły zapach kremu dość długo się utrzymuje na skórze, nie nawilża zbyt mocno a na paznokcie nie działa kompletnie. W zimie nie zdał egzaminu , musiałam go używać paręnaście razy dziennie żeby był jakiś rezultat co mimo niskiej ceny kremu kompletnie się nie kalkuluje. Zaznaczę przy tym że moja skóra nie jest mocno wymagająca, tym większe było moje zaskoczenie nieskuteczności tego kremu, bo produkty Isany raczej są w porządku.
Polecę krem być może na lato, w łatwiejszych warunkach i mniejszej potrzebie ochrony skóry, natomiast na zimę i chłody radzę poszukać czegoś lepszego ;)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetny

Kupiłam ten krem dla mamy i z ciekawości przetestowałam. Dla mnie jest idealny. Dobrze nawilża i natłuszcza, a do tego ma piękny, świeży zapach, który kojarzy mi się z praniem.