Avon Color, Continous Curl Mascara (tusz podkręcający)

Avon Color, Continous Curl Mascara (tusz podkręcający)

Jestem wymagająca jeśli chodzi o tusze do rzęs, cenię sobie podkręcające. Nazwa tego kosmetyku "mocno podkręcający" zachęciła mnie do jego kupna. Efekt bardzo mnie rozczarował - zero efektu podkręcenia (mimo że moje rzęsy są długie), tusz kruszy się, a po 2-3 miesiącach tworzy grudki.

Cena: 24,90 zł

mój ulubiony przez lata

Używałam go przez kilka lat aż do czasu gdy... chciałam jeszcze poeksperymentować / a przy okazji go wycofali ;-)

Może nie dawał niesamowitego efektu podkręcenia... ale bardzo fajnie podkreśla oczy, więc jestem z niego bardzo zadowolona.
Bardzo dobrze się go nakłada.

Używam tego produktu od: przez 6 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

ode mnie dostaje 4

dobry jest ten tusz do rzes. podkreca ladnie rzesy. doskonale je rozdziela. jednak ja jestem raczej z ateatralnym efektem rzes, wiec ten odpada, bo maluje naturalnie. jesli ktos lubi dzienny makijaz to ten tusz sie doskonale nadaje.

Używam tego produktu od:kiedys tam

dobry

dostałam ten tusz od koleżanki na urodziny,
podeszłam do niego dość sceptycznie, bo już wiele tuszów z Avonu niestety mi się nie sprawdziło,
ten jest zupełnie ok, nie kruszy się , nie skleja,
dla mnie za mały efekt podkręcenia i pogrubienia, wyglądają po prostu naturalne.
cieszy mnie, że firma poprawia jakość tuszów.

Używam tego produktu od:6mcy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:1 niecały

Avon Mark - relacja

Jest ok

Ja jestem zadowolona z tego tuszu. nie jest ciezki, nie lepi sie, dobrze kryje. Zeby byl efekt podkrecenia i pogrubienia to maluje rzesy dwa razy chociaz efekt nie jest jakis oszałamiajacy.
Nie robia sie zadne grodki, nie osypuje sie ani nic.
Uwazam ze efekt jest w ramach "naturlanego" makijazu.
na codzien jest super, na impreze zbyt delikanty

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

to było coś:)

Moim zdaniem to był najlepszy tusz Avonu (obecnie od ok. 2. lat nie mam z tą firmą styczności, piszę zatem o mascarach sprzed tego okresu).

Szczoteczka - no REWELACJA. :)
Precyzyjnie ROZDZIELAŁA moje rzęsy, ŻADNYCH grudek!

ZERO osypywania, ZERO mazania! :)

Nie dostaje jednak maximum gwiazdek, ponieważ mascara nie była w stanie podkręcić moich rzęs (ale muszę dodać, że moje rzęsiska są wyjątkowo OPORNE na podkręcanie samą szczoteczką; nic poza zalotką nie jest w stanie ich podkręcić :nie: ) ale zarazem nie prostowała moich rzęs podkręconych przy użyciu zalotki (więc nie narzekałam).

Szkoda, że już wycofana :(

Używałam tego produktu: dawno, dawno...
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Super!

Jeden z najlepszych tuszów jakiekowiek używałam - super podkręca rzęsy, ma fajny kolor i opakowanie.
Cena przystępna.
ocena nie wiem- w kategorii czy kupisz ten produkt ponownie, ponieważ lubię wypróbowywać coraz to nowe rzeczy , żeby w końcu znaleźć swój upragniony ideał ;)

Używam tego produktu od:3 lata temu

pół na pół

Na początku gdy go użyłam to pomyślałam sobie, że to beznadzieja. Ale już po jakimś tygodniu zauważyłam, że coraz lepiej maluje rzęsy i widocznie je podkręca. Moje koleżanki też to zauważyły, że trzeba go sobie "wyrobić". Jedynym minusem tego tuszu jest dla mnie to, że się kruszy i szybko schnie w opakowaniu. Trzeba go szybko zużyć.

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobry produkt

wystarczyl mi na bardzo dlugo az jestem pelna podziwu bo mam go 2-3 lata ten sam i co najlepsze nic nie zasechł :) jest wciaz mokry... stosuje go malo bo nie zawsze chce miec wywiniete rzesy ale jesli mam na to ochote to serio ten tusz to potrafi i to za doslownie jednym pociagnieciem rzeski podnosza sie dosc mocno i co najwazniejsze dosc trwale i na dlugo az do mycia i bez sklejania- ladnie rozdziela tez rzesy:) pogrubienie tez owszem jest oraz wydluzenie tez owszem jest ale standardowe bez jakichs nadmiernych efektow ale w zakresie podkrecania, wydajnosci i trwalosci(tak jak pisalam nic nie zasechl ani nie powstaly grudki choc polezal sobie w ukryciu z dobre 2 latka bo o nim zapomnialam :D:D:D teraz go dokoncze :D:D:D

Używam tego produktu od:dawno

bardzo dobry

Tusz bardzo dobry, nie skleja, nie osypuje się, z jego boską szczoteczką miałam pięknie podkręcone rzęsy ;) Bardzo fajny efekt, tylko brakowało mi w nim jakiegoś pogrubienia... Ale i tak daje mu 5, bo o pogrubieniu producent nic nie mówił ;)

I nie rozumiem, dlaczego większość z Was mówi, że tusze z Avonu sa beznadziejne... Moim zdaniem to najlepsze tusze na rynku, obok Max Factora (tylko Avon tak nie śmierdzi:P)

taki sobie

Oj, tak pamietam jak w czasach licealnych miałam ten tusz. W prawdzie było to kilka lat temu, ale postaram się przypomnieć jak się sprawował. To co dokładnie pamiętam to to, że szybko wysechł, po jakichs 3(4?)miesiącach. Do tego czasu sprawował się całkiem nieźle. Moje rzęst ładnie podkręcał, ale one to raczej podatne na podkręcanie są. Ładnie też wydłużał, tylko własnie, w miarę używania, jak wysychał, to zaczynał tworzyć grudki brzydkie. Czyli dobry, ale nie za długo.

Używam tego produktu od: kiedyś

raczej nie najlepszy

na poczatku wszystko ok, ladnie podkrecal i wydluzal, ale tak po miesiacu zaczal strasznie sklejac rzesy i sie kruszyc! wg. mnie raczej sie nie spisal, ale przynajmniej byl niedrogi

Na razie OK

Muszę na wstępie zaznaczyć, że tuszy do rzęs używam nałogowo i jeszcze nie zdarzyło się (chyba, że poszedł w kąt bo się nie sprawdził),żeby dożyły 3 miesięcy. Tusz Avonu kupiłam po cenie 8zł za sztukę, więc jeszcze dla mnie dodatkowy plus cena. Jak do tej pory z moimy rzęsami radzi sobie nieźle. Ładnie wyglądają, nie powiedziałbym żeby były ekstremalnie podkręcone, ale jak zawsze należy wziąść poprawkę na reklamę (przecież nie napiszą podkręcający trochę ;-)). Na koniec dnia nie wyglądam jak panda. Nie niszy rzęs i co ważne nie wysusza ich. Jak na Avon KWC.