Yves Rocher, Bio Specific Regulation, Maseczka peeling

Yves Rocher, Bio Specific Regulation, Maseczka peeling

Maseczka i peeling w jednym. Oczyszcza pory. Jako peeling stosujemy ją, nakładając ją i masując twarz. Mikrogranulki oczyszczają pory i złuszczają naskórek. Jako maseczkę nakładamy i po 5 minutach spłukujemy. Taka maseczka matuje twarz i oczyszcza z nadmiaru sebum.

Cena: 52 zł

pomyliłam produkty, usunąć!

wybaczcie, recenzja powinna być przy innej maseczce (chociaż przypuszczam, że skład taki sam). proszę usunąć :-)

(to była recenzja:
zaznaczę, że mam wersję w tubce. i kupiłam oczywiście dużo taniej - powiedzmy sobie szczerze - jeszcze nie udało mi się kupić u nich coś za normalną cenę, zawsze te 50% się urwie :-)

szukałam na gwałt peelingu, a że konsystencje kremowo-glinkowe lubię i dodatkowo w składzie nie zauważyłam moich głównych wrogów, to sobie wylałam trochę na rękę na próbę. świeży, niedrażniący zapach i odpowiednia wielkość grudek przekonały mnie ostatecznie.

na twarzy uczucie super - i dodatkowe zaskoczenie - skóra się nie przesusza. używam nawet codziennie, tylko że delikatnie peelinguję, nie ścieram sobie niczego za mocno, od czasu do czasu zostawiam tą maź na chwilę na twarzy. i suszu brak. po zmyciu twarz gładka i odświeżona. skóra nie krzyczy od razu "pić", więc mam spokojnie czas na użycie toniku i kremu (mam skórę tłustą, ale odwodnioną). i po dwóch tygodniach mogę śmiało powiedzieć, że ten maseczko-peeling jest nie tylko przyjemny w stosowaniu, ale też nie wywołał u mnie żadnych alergii, wysypu pryszczy. ba - skóra jest lepiej oczyszczona.
ogólnie lubię takie powiązania, produkty do oczyszczania 2w1 albo i 3w1, ale wiele mnie podrażniało lub wysuszało. w końcu mam coś, co pasuje :-)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego)

Jak dla mnie super:)

Dla mnie jest to maseczka bardzo fajna:)
Cera jest po niej gladziutka, dobrze oczyszczona (nawet wagry sa o wiele mniej widoczne;)). No i mam informacje a za razem ja dla mnie duzy plus, ze zostalo zmienione opakowanie maseczki, z nieporecznego flaka, do baaardzo wygodnej tubki;)

Używam tego produktu od: dawien dawna

***

Całkiem całkiem . Zakupiłam to coś w promocji za połowę ceny i jestem zadowolona . Jest to zielona , gęsta maseczka z glinki ( lepiej by się ją wyciskało ze zwykłej tubki niż z tego flaka :/ ) z ziarenkami. Świetna dla osób , którym się nie chce stosować najpierw pilingu potem maski - niezły pomysł dla spieszących się i leniwych . Podczas nakładania tej glinki przyjemnie , w łagodny sposób drapie skórę - mocniej drapie po zetknięciu z wodą podczas zmywania , nie ściera super mocno , ale dla mnie w sam raz . Maseczka zasycha na twarzy nie ściągając jej przy tym szaleńczo , przyjemnie pachnie , ale uwaga na 3 miejscu w składzie ma alcohol denat :D , ja nie czuję jednak w tej masce tego alkoholu , i co ciekawe nie wysusza ta maska mojej skóry . Po zmyciu cera jest jasna , pory ściągnięte ( ale nie mam tłustej cery , więc i odczucia mam inne ) , a skóra jest niesamowicie gładka w dotyku . Jestem mile zaskoczona , ale normalna cena jest trochę przesadzona . *** i pół *

Manicure - marynarskie paski

jestem zadowolona

Nie musiałam jej kopować bo jak na maseczke jest droga i to podstawowy minus.Dostałam ją w prezencie:] Prócz tego nie mam zastrzeżeń co do niej. Stosuję ją i jako peeling i jako maseczkę, te dwie role spełnia b.dobrze. Moja skóra po użyciu tego produktu jest ładnie wygładzona, odświerzona i zmatowiona. Delikatnie również zamyka pory.

ilość zużytych opakowań: ...1

bez rewelacji

używałam tego produktu tylko jako maseczki oczyszczającej, ponieważ peeling stusuję enzymatyczny - i jako maseczka jest całkiem przeciętny. oczyszcza, wygładza i lekko napina, jednak na rynku jest wiele innych maseczek tego typu - o wiele tańszych i zdecydowanie lepszych!

ilość zużytych opakowań: 1

Skuteczny ale ...

opakowanie i cena pozostawiaja duzo do życzenia. Wracając do skutecznosci peelingu - świetnie oczyszcza cere (mam mieszaną z tendencja do suchej-niestety stało sie to po kilkudniowej aplikacji toniku 'alkoholowego' z tej serii), jest delikatny w użyciu, łatwo sie zmywa. Ma ładny zapach, warto zatem go nieco zostawic na dłużej na buźce.

Używam tego kosmetyku od : 3 msc

wolę zwykłe

Pomysł dobry, gorzej z wykonaniem. Ciekawe opakowanie, choć trochę nieporęczne, ciężko się wyciska i trudno pod koniec postawić. Gęsta, trochę ciężko się rozprowadza. Jako peeling ma trochę słabe drobinki, ale ściera i oczyszcza. Jako maseczka ładnie oczyszcza, zwęża pory. Jednak jak na taką cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Można jej użyć jako maseczki, a przy zmywaniu jako peelingu. Niestety, twarz po niej piecze. Jednak wolę tradycyjne maseczki i peelingi. Wydajna.