Yves Rocher, Muguet de Bois

Yves Rocher, Muguet de Bois

Woda toaletowa o świeżym, naturalnym zapachu konwalii. W swej prostocie zawiera esencję natury.

szkoda że już ich nie ma

Jeden z niewielu produktów, za którymi tęsknię nie tylko z sentymentu, ale z prawdziwego uzależnienia:)

Super woda - wielka pojemność,niska cena, naturalny zapach konwalii. Bardzo go lubiłam.

Już nie pamiętam czy był trwały, pewnie nie bardzo, ale za taką cenę można było sobie pozwolić na większe zużycie w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: zużyłam jedną butelkę

Konawaliowa konwalia

Jeden z najlepszych zapachów Yves Rocher za banalną cenę
\\nByły drugie (po Nature) w których się zakochałam i kupiłam ponownie.
\\nNajbardziej konwaliowe perfumy z jakimi miałam do czynienia. W stylu Diorissimo, ale z jaką cenę?
\\nPól gwiazdki odejmuję za nijaki flakon.
\\nMam nadzieję, że powrócą, bo szkoda zapachu.
\\nByły moim nr 1 na lato dopóki nie odkryłam AA pamplelune, ale to już inna historia.

Uwielbiam

Daję im maksa, ponieważ były to pierwsze perfumy, które skradły moje serce. Pierwsze, które mnie całkowicie zachwyciły. Żałuję strasznie, że już ich nie produkują. Czy ktoś wie dlaczego przestali? :(

Jak w opisie - są to perfumy natury. Zapach całkowicie konwaliowy, naturalny, świeży. Idealny na lato. Spowijał ciało niezwykłym, magicznym chłodem. Pomimo swojej delikatności, był trwały i długo wyczuwalny. Już nigdy później nie miałam tak magicznych perfum, choć Herba Fresca Guerlain były temu dość bliskie.

Flakon jest, jak widać, zupełnie prosty. Przywodził mi na myśl fiolkę eliksiru :)

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Manicure - pastelowe paski

Moje pierwsze

Dostałam ten flakonik od mamuśki na urodziny (?) chyba. Niefortunnie byłam wtedy chora, miałam katar + kaszel, więc nie mogłam powąchać tej perfumy :( Jednak kiedy choróbsko mnie opuściło i zaciągnęlam się wonią Muguet De Bois poczułam lekkie rozczarowanie. Pachnie rzeczywiście konwaliami, tylko zbyt nachalnie jak na mój gust. No i jeszcze ten flakon... Nie mam maselniczki, ale pewnie gdybym ją miała, to byłaby na bank piękniejsza od TEGO :D:) Chyba dobrze, że wycofali :P

nie wiem

Przeciętny, trochę przypomina odświeżacz powietrza, a z drugiej strony zabójczo przypomina konwalię... niestety nietrwały, opakowanie jest mało gustowne, w sumie nie żałuję że go wycofali, mimo że cena była bardzo zachęcająca. Moja mama jak go powąchała, doznała "szoku" i kupiła odrazu 3 flakony.... ;) ;) ;)

uhm

Opakowanie jak opakowanie, ale zapach jest swietny taki odswiezajacy, wiosenny , przywraca checi do zycia, nie lubie konwalii a te pachna jakos tak iinaczej ładniej w kazdym razie polecam

Duszace

Ladny i naturalny zapach konwalii, ale niestety zbyt duszacy:( strasznie ciezki i bardzo intensywny. Nie wiem czemu ale moj flakon mial inny aplikator i nakretke niz ten na zdjeciu... Ilość zużytych opakowań: 1/2

konwalijka

Ładny, świeży, choć prosty zapach. Konwalie to moje ulubione po bzach kwiaty, więc mi podoba się wybitnie. Pachnie dokładnie jak bukiecik. Lekki, świeży, idealny na letni dzień. Dość trwały. Wydajny. Opakowanie proste, ładne.