Babydream, Gesichts und Körpercreme (stara wersja) (Krem do pielęgnacji twarzy i ciała)

Produkt zawiera wyciąg z rumianku, pantenol, wosk pszczeli i witaminę E. Nie zawiera barwników i konserwantów oraz olejków mineralnych.

Bardzo podstawowy

Przyjemny w użyciu i uniwersalny. Łagodny skład, likwiduje uczucie ściagnięcia, nadaje się pod podkład. Jedynym moim zastrzeżeniem jest to. że nie robi nic specjalnego - nawilża delikatnie, no ale niemowlaki chyba nie potrzebują nic więcej ponadto. Tani, duża tubka, starcza na wieki.

Przerzuciłam się na inny krem do twarzy tylko z tego względu, ze potrzebowałam czegoś z większym przytupem, a do tego babydream zwyczajnie mi się znudził. Wydaje mi się też, także mowa wersja została wycofana... Jaka szkoda. Pozostały mi jeszcze krem zużywam do rąk, w tej roli sprawuje się doskonale. Bardzo przyjemnie wygładza skórę dłoni.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

może być

Co prawda niemowlakiem już dawno nie jestem, ale skuszona składem kremu, kupiłam go.
+skład
+cudny dziecięcy zapach
+ładne praktyczne opakowanie z dzieciaczkiem na froncie , zamknięcie się nie psuje.
+wydajność
+wodnista konsystencja(dobrze się rozprowadza)

-pozostawia dziwne uczucie maski , uczucie schodzi po \'\'rozruszaniu\'\' twarzy

Poza tym nie robi niczego niezwykłego na twarzy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Super

Wielka, wielka szkoda, że tak dobry krem został wycofany. Nie wierzyłam wszystkim pozytywnym opiniom dopóki go nie kupiłam rok temu i sama się nie przekonałam.
Mam wybredną skórę na twarzy, z mało którego kremu jest zadowolona, a ten pokochała! Używałam go tylko do twarzy.

:) + świenie się wchłania!
:) + nie natłuszcza
:) + bardzo dobrze nawilża
:) + wygładza skórę na twarzy
:) + matowi! nie na wiele godzin, ale po jego aplikacji skóra nie jest tłusta i jest gotowa na makijaż, jest aksamitna
:) + koi delikatnę skórę twarzy, szczególnie po zabiegach typu peeling
:) + nie podrażnia, nie uczula
:) + cena aż śmiesznie niska
:) + pojemność aż 100 ml
:) + bardzo wydajny! smaruję się nim raz na kilka dni, używam już rok i końca nie widać! dobrze, że ma jeszcze kolejny rok ważności ;-)
:) + miękka i wygodna tubka, z której bardzo łatwo wydobyć kosmetyk
:) + dostępność w każdym Rossmannie

Jedyny minus jaki zauważyłam i za który odbieram pół gwiazdki:
:( - nakrętka/zatyczka się prawie urwała, wisi na ostatnim włosku, lada chwila odpadnie, a ten łączący go z tubą kawałek plastiku odstaje i drapie

Chciałabym go Wam polecić, jednak niestetu jest już niedostępny :-(

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

nie dla mnie

Krem kupiłam pod wpływem opinii, jak przeczytałam, że on nie zapycha. Więc myślałam, że to będzie ten jedyny. Niestety pomyliłam się. Niby nie ma w nim olejów mineralnych, ale i tak mnie totalnie ZAPCHAŁ a to przez Caprylic / Capric Triglyceride. Niestety niektóre kremy z hipp też to mają i też zapychają - więc klapa. A zastosowałam go tylko \'kilka\' (możliwe, że tylko ze dwa) razy na twarz jak i na ciało. I zarówno na twarzy jak i na ciele zapchał. Zapach jak dla mnie jest niespecjalny - lepiej pachną kosmetyki z hipp-a. W miarę nawilżał, ale i natłuszczał. Co mi nie pasowało.

Używam tego produktu od: 2-4 dni

CUDO

Najlepszy krem nawilżający jaki do tej pory stosowałam ( a było ich sporo). Idealny do cery wrażliwej i trądzikowej! Nie zapycha, po nałożeniu idealnie się wchłania i matuje cerę. I do tego jeszcze ta śmieszna cena.

Nie wiem dlaczego ale nie mogę go już nigdzie dostać, prawdopodobnie został wycofany :(

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Ten zapach

Krem który super nawilża, uwielbiam go. Jednak chciałam używać go do twarzy a jest aż za bardzo nawilżający - przetluszcza mi cerę. Używam go dlatego do rąk, dekoltu czy stóp :) a ten zapach. .. kocham <3

Genialny

Świetny krem. Od zapachu, przez konsystencję, na działaniu kończąc. Wygładza, nawilża. Mam mieszaną cerę, która potrafi złośliwie przesuszać się w tłustej strefie T (!). Krem wspaniale temu zapobiega. Cena jest śmieszna.

Tylko jeden problem: od jakiegoś czasu nie ma go w żadnym Rossmannie. Pusto w miejscu gdzie powinien stać. Sprawdzałam w 4 sklepach! Ktoś coś wie?

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Bardzo fajny!

Do mojej dość suchej/mieszanej skóry. Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję. Dość szybko się wchłania. Nawilża, oczywiście. Skóra po nim wydaje się miękka i przyjemna w dotyku. Zdarzało mi się go stosować pod makijaż, pod tym względem rownież dobrze się spisuje.
Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jednak nie ma wielkiego wow, więc odjęłam mu za to pół gwiazdki. Czy kupię ponownie? Nie wiem. Jest dobry, ale szukam jeszcze czegoś lepszego. :)

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Ja, uwielbiam go!!! :)

Raz, bądź dwa razy w roku kupuję ten kremik, jest obowiązkowy wśród mich kosmetyków :)

+ cena
+ dostępność
+ konsystencja
+ zapach- cudowny dzieciaczkowy :D
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża i chroni skórę
+ dla dzieci idealny oraz dorosłych :)
+ świetny do ciała, twarzy oraz do dłoni
+ bardzo przydatny w okresie jesienno- zimowym

Obecna szata graficzna opakowania trochę się zmieniła oraz podobno też nie ma już wit. E w składzie. Mimo to polecam kremik jest genialny i kosztuje grosze! :)

Do mieszanej cery się sprawdził!

Bardzo fajny krem! Nie odważyłabym się go użyć na twarz, gdybym wcześniej nie naczytała się o nim w internecie..Stosowałam go i rano i wieczorem, szkoda, ze już go nie mogę znaleźć :/

Plusy:
+lekki (nie jak typowe dziecięce kremy), nie jest tłusty
+szybko się wchłania
+nie zapycha!
+bardzo wydajny, duża pojemność
+tani niesamowicie i nie ma problemu z dostępnością
+tubka jest wygodna, higieniczna,
+nadaje się pod makijaż
+pachnie neutralnie

Minusy:
-zostawia lekki film na skórze

Służył bardzo dobrze mojej twarzy, szkoda, ze nowa wersja ma nieco inny skład, ale wypróbuję ją :)

bdb krem dla wrażliwej, suchej skóry

Krem o lekkiej konsystencji, ale bogaty i odżywczy. Mam skórę wrażliwą, suchą, czasami przesuszoną, wypróbowałam wiele kremów i to jeden z tych wybranych, do których często wracam. Nie jest tłusty, ale mimo to ładnie natłuszcza skórę i pozostawia,można to ująć, woskowy film na twarzy po wchłonięciu się. Jest wydajny, świetnie nadaje się też na ramiona i dekolt- nie marze się, nie odbija się na odzieży. Polecam wybrednym wrażliwym cerom.

Niezły

Kupiłam zachęcona wysoką oceną na wizażu. I rzeczywiście, jest całkiem dobry. Nawilża i odżywia, ale jest trochę za tłusty. Ale najgorszy jest zapach, paskudny po prostu, typowy dla kosmetyków, które przeznaczone są dla niemowlaków.