Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Szybkoschnące lakiery do paznokci z szerokim pędzelkiem, który umożliwia łatwą aplikację.Dostępne w wyrazistych kolorach na każda okazję.

Zwykłe

Zwykłe tanie lakiery.Szeroka gama kolorystyczna na plus,bo kupuje czasem jak chce miec oryginalny manicure.Na codzien nie maluje paznokci na zielono.Szkoda by mi bylo wydac ok 50zl na dobrej jakosci lakier.Z Miss Sporty moge zaszalec. Sa tanie i rownie nietrwale.Top coat nawet niewiele pomaga.Szeroki pedzelek srednio mi odpowiada w tych lakierach.Zdarza sie zalać skórki.

słabo

Zazwyczaj kupuje lakiery w małych buteleczkach..nie maluję często paznokci. Kosztował kilka złoty..ale zawiodłam się na tej marce..słabo kryje..dopiero po drugiej aplikacji pojawia się pożądany kolor..niewygodny pędzelek...i lakier długo schnie..odpryskuje następnego dnia..

lubię od lat

Od lat do nich chętnie powracam. Ogromnym plusem jest duży wybór kolorów, każda więc znajdzie coś dla siebie. Lakier ma dobre krycie- wystarczy jedno nałożenie, by cieszyć się pięknymi paznokciami. Wygodny pędzelek ułatwia nakładanie produktu. Jedynym minusem jest trwałość. Jednak za tę cenę warto.

Jak zrobić kolorowy french manicure?

Lubię to!

Zawsze wracam do nich, jak chcę odpocząć od hybrydy. Bardzo dobry aplikator. Ogromna gama kolorów, w których można przebierać i wybierać. Są stosunkowo tanie, więc jeżeli komuś się nie sprawdzi bo każdy ma inne paznokcie i mogą inaczej reagować to nie będzie żałował, że wydał na marne pieniądze.. Ale ja mogę polecić, u mnie się sprawdzają, może nie za długo się utrzymują na paznokciu, ale ma dobre krycie.

bardzo fajny

Dużym plusem lakieru jest gruby pędzlek, którym łatwo rozprowadzić lakier na calej powierzchni paznokcia. Ma bardzo dobre krycie. Nie odpryskuje szybko, na moich paznokciach utrzymuje się nawet do tygodnia.

Uwielbiam

Bardzo lubiłam ten lakier, posiadam kilka kolorów, ale właśnie wyrzucam dwa z nich, 330 i nie wiem bo nie mam już naklejki, ale także w odcieniach niebieskich. Uwielbiałam te lakiery za kolor, za gruby porządny pędzelek, za niesamowite krycie. Jeżeli chodzi o konsystencje, to zbyt gęsta jak dla mnie przez co szybko nadaje się do kosza, a jego drugi minus to trwałość. No, ale te 3 dni minimum wytrzymywał, więc nie będę się czepiać. Dość długo schnie, ale na moich paznokciach to każdy lakier długo schnie, nawet hybryda. ;)

Niska cena, niska jakość

Niestety ich niska cena to za mało.
Może i mają ciekawe kolory do wyboru, ale nakładanie jest uciążliwe, opakowanie nieporęczne, wcale nie schną tak szybko, za to szybko odpryskują i ścierają się.
Marnowanie czasu na malowanie nimi paznokci, już lepiej kupić jakiś lakier wibo.

Cena = jakość

Te lakiery lubię, a raczej lubiłam głównie z powodu ich niskie ceny i różnorodnej gamy kolorów. Z czasem odkryłam lepsze, więc już do nich nie wrócę. Trwałość jest bardzo słaba, potrafią odpadać mi z paznokci już w tym samym dniu, szybko ścierają się z końcówek. Pędzelki moim zdaniem powinny być szersze. Akurat u mnie nie powodują powstawania smug. Kolory bardzo ładne, dużo jest ich do wyboru. Jeśli szukacie tanich lakierów, a nie zależy wam na długotrwałym efekcie, to polecam spróbować Miss Sporty :)

moje ulubione

piekne kolory, wygodny pedzelek! szybko sie maluje i szybko zasycha. jest trwaly, nie sciera sie z koncowek. mozna nalozyc nawet 3 warstwy i nie ma problemu z dlugim wysychaniem. moj drogeryjny ulubieniec

Super lakiery

Mam trzy kolory z tej serii, po dwóch warstwach widać pełne krycie. W miarę szybko schnie, dobrze się zmywa. Jest trwały pod warunkiem użycia utrwalacza. Cena nie wygórowana do jakości.

Jak dla mnie - super

Jest to super kryjący lakier do paznokci z połyskiem.
Aby całkowicie pokryć paznokieć wystarczy nałożyć jedną warstwę. Produkt jest bardzo wydajny, mam go już bardzo długo. Jeśli jednak ktoś woli mocniejszy efekt ma paznokciach to wystarczą dwa pokrycia, ponieważ większa ilość już nie zaschnie.
Mała cena , super produkt
polecam :)

ok

Duży wybór kolorów w niskiej cenie. Lakiery niestety schną dość długo i nie są zbyt wydajne. Mają krótki i szeroki pędzelek, a do idealnego krycia potrzebne są dwie warstwy i przy nich paznokcie wyglądają jak hybrydy. Pięknie się błyszczą i lakiery są trwałe.