Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Szybkoschnące lakiery do paznokci z szerokim pędzelkiem, który umożliwia łatwą aplikację.Dostępne w wyrazistych kolorach na każda okazję.

Przeciętny.

Lakier ma ładne, okrągłe, niewielkie opakowanie.
Aby dobrze pokryć płytkę paznokci należy dwa razy pomalować, jedna warstwa gdzieniegdzie lubi "przebijać".
Pędzelek w porządku.
Lakier schodzi standardowo - po około 2-3 dniach pojawiają się odpryski i stracia na krawędziach.

Świetne

Bardzo fajne lakiery do paznokci o dużej gamie kolorów więc każdy może wybrać coś dla siebie. Sama posiadam kilka sztuk. Fajne zgrabne opakowanie, świetny pędzelek dzięki któremu możemy bez problemu pomalować paznokcie. Kolory są intensywne i już po dwóch warstwach ślicznie wygląda. Krycie ma bardzo dobre konsystencja dość gęsta ale to nie problem. Lakier wytrzymuje do 3 dni bez odprysków, mnie to w zupełności wystarcza.

Pięknie wygląda w buteleczce ale trwałość i efekt na paznokciach pozostawia wiele do życzenia

Lakiery marki Miss Sporty są mi dobrze znane od lat i wielu odcieni używałam.
Nie tylko z tej serii ale i innych klasycznych i lakierów z efektami.
Wszystkie lakiery tej marki łączą jednak wspólne cechy - nie wszystkie pozytywne.

Buteleczka jest ładna i zwraca na siebie uwagę. W kolekcji znajdziemy wiele fajnych modnych i wyrazistych odcieni w rozmaitej kolorystyce - więc jest z czego wybierać. Plusem jest także niska cena tych produktów oraz to że często jest dostępny w promocji.

Ostatecznie lakiery te mają jednak więcej negatywnych stron.
Przede wszystkim bardzo niewygodny i nieprecyzyjny pędzelek - jeden z gorszych z jakimi spotkałam się w lakierach. Jest gruby i niejednolity - trudno nim równo nałożyć lakier na płytkę paznokcia.
Stąd też efekt jaki uzyskujemy na paznokciach też nie jest idealny - łatwo pojawiają się nierówności i prześwity.
Sam lakier też do najtrwalszych nie należy. Szybko odpryskuje i schodzi z płytki.
Na wiele czynników nie jest odporny i łatwo się im poddaje.
Jednak zauważyłam, że trwałość zależy od odcienia - niektóre są bardziej odporne od innych ale nie wiem od czego to tak naprawdę zależy.

Jeżeli chcemy poeksperymentować z kolorami to te produkty idealnie się do tego nadają. Natomiast jeśli szukamy lakieru który nienaruszony pozostanie na paznokciach przez kilka dni to tu takiego nie znajdziemy.
Mimo swojej standardowej pojemności lakiery nie są też zbyt wydajne bo bardzo szybko gęstnieją i schną w buteleczce.
Lubię odcienie tych lakierów natomiast sam produkt i jego jakość jest bardzo przeciętna i zdecydowanie wolę sięgać po inne lakiery nawet z niższej półki cenowej.

Szybko gęstnieją

Lakiery są tanie i dostępne w szerokiej gamie pięknych kolorów. Trwałość średnia, nie są super odpryskujące ale też nie najtrwalsza- adekwatna do ceny. Niestety dosyć szybko gęstnieją i dosyć często musiałam dolewać rozcieńczalnika,żeby nie smużyły podczas malowania. Dosyć szybko się też rozwarstwiły - choć nie wiem na ile tutaj to wina samego lakieru a ile tego,że musiałam dolewać rozcieńczalnika. Na pewno jaśniejsze kolory lepiej się sprawdzą niż ciemniejsze.

Bardzo je lubię

Mają bardzo dużą gamę kolorystyczną, co jest fajnym plusem. Lakiery te utrzymują się na moich słabych i łamliwych paznokciach ok 2-3 dni bez żadnych odprysków - co dla mnie jest wystarczające. Mają wygodny w aplikacji pędzelek. Najlepszy efekt uzyskuję przy nałożeniu dwóch warstw. Schną dość dobrze, ale nigdy nie zostawiam lakieru samego do wyschnięcia, tylko używam dodatkowo wysuszacza.

Zły produkt.

Kupiłam ten lakier ponieważ w promocji zapłaciłam za niego około 6 zlotych. Skusił mnie piękny kolor i fajny, okrągły flakonik. Niestety już przy pierwszym malowaniu wiedzialam, że nie będzie to na pewno mój hit. Pędzelek jest strasznie nie wygodny, szeroki, jakby potargany. Bardzo ciężko się nim maluje, szczególnie przy skorkach. Do tego pozostawia na płytce takie dziwne paski które wygladaja nieestetycznie. Paznokcie źle się prezentują po pomalowaniu ich tym lakierem. Ma słabą jakość i to niestety da się od razu zauważyć.

Dobry lakier

Niezły lakier w bardzo przystępnej cenie. Wiadomo, że nie ma co oczekiwać od niego niebywałej trwałości jak na tak niską cenę, ale uważam, że dobrze spełnia swoje zadanie. Jest bardzo dużo kolorów do wyboru. Mają dobre krycie i ładnie się prezentują. Lakier nie niszczy płytki paznokcia.

Uwielbiam

To lakiery które wręcz uwielbiam szeroka gama kolorów od brokatów poprzez ma ,niska cena małe opakowanie dzięki temu lakier nie zdąży wyschnąć .Trwałość po pomalowaniu około 4-5 dni w zależności jak dbamy ,lakier nie niszczy paznokci i mogę zmieniać kolory niemal codziennie bez obawy o zniszczenie płytki ,jak dla mnie rewelacja.

Świetne lakiery, długo się trzymają

Niestety moje paznokcie nie znoszą hybryd, że które trzymają się na nich max. 3 dni. Szukałam alternatywy dla ładnie pomalowanych paznokci, które utrzymają się kilka dni. I tak trafiłam na te lakiery. Ładnie się rozprowadzają, dobrze kryją, wytrzymują kilka dni (mimo mycia naczyń, czy innych prac). Minusem jest to, że po otwarciu opakowania po 3 tyg. Lakier twardnieje i nie nadaje się do użytku.

Duży wybór

Lubię te lakiery bo.. Jest ich masa do wyboru do koloru :) Zawsze mam dylemat który wybrać. Cena niziutka więc zawsze pozwalam sobie na kilka. Lakiery mają ładne i wygodne opakowania, nie przewracają się. Pędzelek jest ok ale mógłby być bardziej precyzyjny. Wystarczą 2 nałożenia dla osiągnięcia pożądanego koloru bez prześwitów. Rzeczywiście szybko wysychają jednak i tak wolę poczekać z drugą warstwą a potem odczekać chwilkę przed robieniem czegokolwiek. Jeśli chodzi o trwałość to jest nie najgorsza, po kilku dniach odpryski są nieuniknione chyba że stosuję top na wierzch wtedy trwałość oceniam na ok 1 tydzień.

całkiem niezły

Miałam kilka kolorów z tej serii, głównie soczyste odcienie, jasnych nie próbowałam. Szeroki pędzelek pozwala na szybkie naniesienie lakieru dzięki czemu koloryzacja nie trwa długo. Wybór kolorów jest bardzo duży więc każdy znajdzie coś dla siebie. Schnie raczej normalnie jak większość lakierów ale za to kusząca jest jego niewysoka cena.

Zależy od koloru

Podobnie jak w przypadku innych lakierów tej marki o kremowym wykończeniu, jakość lakieru zależy od koloru. Te ciemniejsze i wyraziste są naprawdę dobre, a jasne nie kryją i smużą (więc nawet nie ma mowy o mlecznym, naturalnym manicure). Dlatego mam spory dylemat z wystawieniem oceny :/

+ Dobre krycie ciemniejszych kolorów. Często już nawet jedna warstwa nieźle kryje, ale wolę dać dwie cieniutkie dla lepszego efektu.
+ Całkiem szybko schnie, zwłaszcza w połączeniu z Seche Vite.
+ W połączeniu z dobrym topem trzyma mi się kilka dni bez odprysków.
+ Niska cena.
+ Wygodny pędzelek.

- Niestety jasne kolory w większości to porażka, więc może lepiej nie zaprzątać sobie nimi głowy ;)