Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Szybkoschnące lakiery do paznokci z szerokim pędzelkiem, który umożliwia łatwą aplikację.Dostępne w wyrazistych kolorach na każda okazję.

moje ulubione

piekne kolory, wygodny pedzelek! szybko sie maluje i szybko zasycha. jest trwaly, nie sciera sie z koncowek. mozna nalozyc nawet 3 warstwy i nie ma problemu z dlugim wysychaniem. moj drogeryjny ulubieniec

Super lakiery

Mam trzy kolory z tej serii, po dwóch warstwach widać pełne krycie. W miarę szybko schnie, dobrze się zmywa. Jest trwały pod warunkiem użycia utrwalacza. Cena nie wygórowana do jakości.

Jak dla mnie - super

Jest to super kryjący lakier do paznokci z połyskiem.
Aby całkowicie pokryć paznokieć wystarczy nałożyć jedną warstwę. Produkt jest bardzo wydajny, mam go już bardzo długo. Jeśli jednak ktoś woli mocniejszy efekt ma paznokciach to wystarczą dwa pokrycia, ponieważ większa ilość już nie zaschnie.
Mała cena , super produkt
polecam :)

Manicure - odwrócony french

ok

Duży wybór kolorów w niskiej cenie. Lakiery niestety schną dość długo i nie są zbyt wydajne. Mają krótki i szeroki pędzelek, a do idealnego krycia potrzebne są dwie warstwy i przy nich paznokcie wyglądają jak hybrydy. Pięknie się błyszczą i lakiery są trwałe.

Posiadam z tej firmy 6 kolorków. Zawsze trzeba pomalować paznokcie 2 warstwami, bo aby po 1 są straszne prześwity i smugi :/ Ale dzięki temu paznokcie wyglądają pięknie. Dużo osób myślało, że mam hybrydy...

Rewelka :)

Lakier naprawdę się sprawdza! Może nie schnie w minutę jak sugeruje producent, ale jest naprawdę zadowalający. Trwałość zaskoczyła mnie pozytywnie a przy używaniu lakieru bezbarwnego jako top coat'u jest bardzo dobra. Jakość bardzo wysoka w stosunku do ceny, szeroka paleta barw i łatwa dostępność produktu to dodatkowe atuty :)

Szok i niedowierzanie!

Byłam lekko zaszokowana efektem. Lakier wrzuciłam do koszyka w biegu, nie pamiętam co mną kierowało. Kolor zielono-miętowy.
Pierwszym zdziwieniem była naprawdę przyjemna aplikacja i solidny pędzelek, z którego nie wypadało włosie. Zaczęłam nabierać podejrzeń.
Lakier był suchy po kilkudziesięciu sekundach. Dwie warstwy idealnie pokryły
płytkę.
Trwałość... Końce zachowały się w idealnym stanie przez 6 dni! Jedynym ubytkiem był pojawiający się odrost. Tak trwałego lakieru jeszcze nie miałam. Z pewnością kupię jeszcze kilka kolorków.

chyba jednak nie...

Miałam 2 kolory, jasnozielony i lawendowy.
Nie jestem przekonana do tych lakierów.. niby mają w miarę wygodny pędzelek, ale są nietrwałe i potrafią już następnego dnia odpryskiwać.. zaaplikowane dwie warstwy schną wieki.. Plus za ładne kolory i względne krycie i tylko dlatego daję 2 gwiazdki a nie 1. Mimo dobrej ceny więcej się na nie nie skuszę.

Bardzo je lubię

Zużyłam wiele lakierów tej firmy. Plusem jest na pewno pędzelek, który pozwala idealnie pomalować paznokcie. Aby dokładnie pokryć płytkę potrzebne są dwie warstwy lakieru. Szybko wysycha na paznokciu. Niestety lakiery nie są trwałe. Po jednym dniu zaczynają odpryskiwać. Jednak lubię je ze względu na cenę i szeroką gamę kolorystyczną.

Slabizna

Ciezko cokolwiek nim umalowac. Mialam czarny kolor. Bardzo gruby pedzelek, ktory unimozliwia nalozenie precyzyjne produktu. Pedzelek rowniez ciapie bardzo duzo produktu na paznokiec. Bardzo szybko zasycha w opakowaniu.

dla mnie słaby

Mam kolor pomarańczowy. Myślałam, że jak jest to kolekcja Clubbing, to będzie jakiś specjalny efekt wow. A efektu wow nie ma, kolor jest zgaszony, dla mnie mało wygodny pędzelek, małe opakowanie. Plus za cenę i dobre krycie przy 1-2 warstwach. Trzymał się u mnie 2-3 dni, później zaczął schodzić z końcówek.

kolorki!

Wydajny, nie za duży, nie za mały. Wielka paleta kolorów zawsze na czasie i na każdą okazję - od matów po błysk. Pędzelek jest moim ulubieńcem, doskonale pokrywa całą płytkę. Dwie warstwy lakieru wystarczą, nadają wystarczająco intensywny kolor. Z odzą i dobrym coatem mogę się nim cieszyć od 4 do 5 dni i tyle mi wystarczy :)