Radical, Szampon przeciwłupieżowy do każdego rodzaju włosów

Radical, Szampon przeciwłupieżowy do każdego rodzaju włosów

Cena już od 1,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowo łagodny szampon do częstego mycia i pielęgnacji włosów z problemem łupieżu. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych - naturalny ekstrakt z białej wierzby, anti-dandruff complex, cynk PCA, Inulina z cykorii - dokładnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy i zwalcza przyczyny powstawania łupieżu, a także łagodzi podrażnienia skóry i likwiduje jej swędzenie. Dzięki regularnemu stosowaniu szampon Radical skutecznie usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom, a także poprawia kondycję i wygląd włosów, przywracając im miękkość, puszystość i blask.

Po latach poszukiwań znalazłam szampon dzięki któremu skutecznie pozbyłam sie łupieżu.

Moim zdaniem jest to szampon idealny.
Od wielu, wielu lat zmagałam się z uporczywym łupieżem i próbowałam naprawdę dużej ilości przeróżnych środków. Jestem alergiczką więc było to trochę utrudnione zadanie. Dopiero ten szampon pozbył się problemu całkowicie i skutecznie. Stosowałam go mniej więcej przez 1,5 miesiąca codziennie, przy każdym myciu. Łupież zniknął oczywiście szybciej, ale chciałam mieć pewność, że na pewno nie wróci. Mimo odstawienia szamponu od 1,5 miesiąca mam całkowity spokój.
Kosmetyk ma piękny zapach, dobry delikatny skład i dobrze się pieni. Mimo cynku w składzie nic, a nic mnie nie uczulił.
Jedynym minusem jest opakowanie. Łatwo wylać go z butelki. W jednej przy próbie mocniejszego zakręcania zepsuł mi się korek przez co nie mogłam zakręcić butli ani zabrać nigdzie szamponu.
Nie mniej warto kupić ten produkt i opakowanie jest tylko jednym malutkim minusikiem (bo przecież zawsze można przelać szampon do innej butelki) przy całej masie zalet.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 całe butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904181].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra ale nie dla włosów z łupieżem

kupiłam ten produkt ponieważ pojawił mi się lekki łupież na głowie, z tym małym problemem produkt poradził sobie. stosuję go do dzisiaj , łupież nie nawrócił. formuła jest dość dobra dla moich przetłuszczających się włosów ale na drugi dzień od umycia są lekko tłuste.

plusem jest to że skóra głowy jest w bardzo dobrym stanie, ciągle nawilżona.

jednak polecam, do włosów normalnych myślę ze nadawałby się fenomenalnie, niekoniecznie jako produkt mający wyleczyć łupież :)

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808307].usefull || 0 }}% pomocna.

Ogólnie, to dość dobry

Nie wiem czy likwiduje łupież, bo pozbyłam się go dzięki szamponowi Green Pharmacy, ale wiem jedno - na pewno go nie wywołuje jak to niektóre Garnier Fructis, więc można powiedzieć, że podtrzymuje działania anty-łupieżowe. Zapach taki sobie, nie jest zły, ani rewelacyjny. Zalety i wady:

Plusy:
+Jest w miarę łagodny dla skóry i nie podrażnia tak bardzo jak inne szampony,
+Włosy łatwo się rozczesuje i są miękkie,
+Zapobiega nawrotom łupieżu i to chyba największy plus.
+Nie wywołuje zmian na skórze głowy i za to aż 4 gwiazdki :p

Minusy:
-Butelka bardzo nieporęczna, łatwo dużo go wylać, przez co na krótko go starcza
- Nie dość, że na krótko starcza, to CENA w stosunku co do ILOŚCI wydaje się pomyłką.
-Mam wrażenie, że włosy są trochę oklapnięte i trochę jakby się bardziej przetłuszczały.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798300].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Nie likwiduje łupieżu

Niestety, ale ten szampon nie zlikwidował mojego problemu - łupieżu.
Skusiłam się na ten produkt ze względu na cenę, na skład i dlatego, że jest to polski produkt, a staram się właśnie wybierać rodzime kosmetyki.
Szampon pachnie dość przyjemnie, nienachalnie. Konsystencje ma raczej klasyczną, lekko żelową, dobrze się pieni i rozprowadza na włosach. Jest wydajny, ładnie oczyszcza włosy i tutaj się akurat sprawdzał, jednak nie usunął łupieżu a takie miało być jego główne zadanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792299].usefull || 0 }}% pomocna.

Łagodny i skuteczny

+ Przystępna cena.
++ Przyjemny, delikatny zapach.
+++ Dobrze się pieni, świetnie oczyszcza, całkowicie spłukuje, nie wywołuje problemów z rozczesywaniem.
++++ Pozostawia włosy miękkie, gładkie i błyszczące.
+++++ Nie podrażnia skóry głowy, usuwa łupież, likwiduje swędzenie.
- Zbyt duży otwór w butelce.

Szampon stanowi zagwozdkę dla składomaniaczek i dowód na bezsens analizowania produktu składnik po składniku. Mimo potencjalnie drażniących substancji jak SLES, mentol czy alkohol jest łagodny i koi podrażnioną skórę głowy. Na jego skuteczność zawsze mogę liczyć.

Używam tego produktu od: roku, sporadycznie.
Ilość zużytych opakowań: 1 / 300 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[771196].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny szampon

Zalety:

+poradził sobie z moim ŁUPIEŻEM
+po miesiącu zauważyłam, że mam gęstsze(lub grubsze) włosy, które są także miękkie i puszyste
+dobrze się pieni
+brak parabenów
+przyjemny zapach
+wydajny

Wady:

-opakowanie z zakrętką

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[725727].usefull || 0 }}% pomocna.

nie sprawdza się jako szampon przeciwłupieżowy

3 gwiazdki: ma wiele zalet ale nie sprawdza się jako szampon przeciwłupieżowy;

z plusów:
+ szampon rzeczywiście do codziennego stosowania - pielęgnuje włosy,
+ delikatny,
+ o przyjemnym, nienarzucającym się zapachu,
+ dobrze się pieni - przyjemny w użyciu,
+ odpowiednia konsystencja - jednorazowo nie trzeba wylewać go dużo, by dobrze umyć włosy,
+ ładnie oczyszcza włosy, sprawia, że są świeże, delikatne, ładnie się układają (nie obciąża),
+ nie jest testowany na zwierzętach;

jednak osobom, które walczą z łupieżem, nie polecam - oczywiście jednej osobie będzie odpowiadał, innej nie, ja osobiście do niego nie powrócę, gdyż nasilił problemy z łupieżem

minusy:
- źle zaprojektowana szyjka butelki - szampon trzeba ostrożnie dozować, gdyż łatwo wylać go więcej niż potrzeba przez co staje się drogi w stosowaniu - nieekonomiczny,
- nie pomaga zwalczać łupieżu (w moim przypadku wzmaga problem)

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 300ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722025].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Kupiłam ten szampon, ponieważ firmę poleciła mi moja kuzynka, a akurat kiedy wpadłam do drogerii szukałam czegoś na łupież, który nagle się pojawił.
Z początku nie widziałam różnicy, jednak już po kilkukrotnym umyciu włosów zauważyłam zmniejszenie się łupieżu - od tamtego czasu stopniowo ustępował. Niestety, nie doprowadziłam kuracji usuwania łupieżu tym szamponem do końca, ponieważ przeszkodził mi skutek uboczny - moje włosy zaczęły okropnie się przetłuszczać. I tak muszę myć je codziennie, ponieważ po ok.20-24 godzinach stają się nieprzyjemne, jednak po pewnym czasie używania tego szamponu to już była tragedia. Na początku przetłuszczały się tylko trochę szybciej, ale w krytycznym momencie, kiedy zdecydowałam się na zmianę szamponu, dochodziło do tego, że kiedy włosy wyschły po umyciu... były tłuste, jakbym w ogóle ich nie umyła.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[680600].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry szampon. Mi pomaga.

Przy regularnym myciu w nim włosów - przynajmniej raz w tygodniu - szampon zwalcza łupież. Z chęcią go kupię ponownie.
Plusy:
+ pomaga zwalczyć łupież,
+ usuwa swędzenie głowy,
+ nie plącze włosów,
+ dobrze się pieni,
+ wydajny.
Minusy:
- trochę nieprzyjemny zapach,
- żadka konsystencja,
- wysusza włosy.
Osobiście jestem z niego zadowolona. Mogę nawet stwierdzić, że jest lepszy od Head&Shoulders.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/ 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[640298].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Nie mam jakos szczególnie problemu z łupieżem. Jednak ostatnio w klilku miejscach pojawiły sie nieestetyczne białe płatki.
Postanowiłam więc zaopatrzyć sie w przeciwłupieżowy szampon,ale bardziej "naturalny".

Moje odczucia :
+ dobrze oczyszcza
+ po zastosowaniu włosy są bardziej puszyste
+ ma przyjemny zapach
+ dobrze się pieni

i to by było na tyle jesli chodzi o pozytywy...

- niewygodna butelka ( za szeroka,brak małego dozwonika )
- nie radzi sobie zbytnio z łupieżem ( 1 saszetka nizoralu zlikwidowała w większoci problem łupieżu niż kilka zastosowań tego szamponu )
- plącze ,a podczas mycia widze jak wychodza mi kołtuny włosów bez odżywki sie nie obejdzie
- mała pojemnosc w stosunku do ceny

Skoro juz go kupilam,wykorzystam do końca i więcej nie popatrze w sklepie w jego stronę ;-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561998].usefull || 0 }}% pomocna.