Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pharmaceris, H-Nutrigin, Regenerująca odżywka do włosów suchych

Pharmaceris, H-Nutrigin, Regenerująca odżywka do włosów suchych

Cena już od 23,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maseczka do codziennej pielęgnacji włosów suchych, z tendencją do puszenia się i trudnych w układaniu. Opracowana dla włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi i fryzjerskimi. Wzmacnia i przedłuża efekt działania szamponu Pharmaceris H-Nutrimelin. Dzięki połączeniu w ekstraktu z miodu i kompleksowi Glucam, odżywka H-Nutrigin regeneruje i nawilża włosy suche. Wygładzając je, ułatwia ich rozczesywanie. Odżywka zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Po zastosowaniu odżywki włosy są miękkie w dotyku, lepiej się układają i odzyskują swój naturalny połysk.

bardzo słaba odżywka

Jedyny plus tej odżywki to ułatwienie rozczesywania włosów - ale nic poza tym.

Nakładałam jej naprawdę sporo by wreszcie zobaczyć jakiś efekt jej stosowania, ale niestety żadnego nie było.

Włosy nie są po niej obciążone, przyklapnięte, ale też nie są odżywione, mniej puszące. Zero jakiegokolwiek efektu, zupełnie jakby nic nie było nałożone na włosy po umyciu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889189].usefull || 0 }}% pomocna.

sredniaczek

w przeciwienstwie do jej swietnej, rozowej siostry odzywka pomimo ze cos tam dziala to mam wrazenie ze dzialanie to jest oparte na "osmarowaniu soba" a nie odzywieniem wlosa... bardzo obciaza, wlosy po niej sa szorstkie i szybko sie przetluszczaja, ciezko je rozczesac i ulozyc

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 0,5- ciezko to idzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821125].usefull || 0 }}% pomocna.

fuuuuuuu

Kupiłam, bo szampon z serii "czerwonej" jest cudowny, ale ta odzywka to jest nieporozumienie.
Bez względu na to ile nałoże, jak długo trzymam, jak dokładnie umyję włosy przed, to kończe z fryzurą jak stach na wróble.
Obciąża włosy, tracą lekkość i połysk plus z minimalna ilością wilgoci w powietrzu tworzą kopkę siana.

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788435].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

jeśli chcesz mieć siano na głowie...

Nie mam zniszczonych włosów - nie farbuję, nie prostuję. Jedyne czym grzeszę, to suszarka.
Ten produkt w ogóle nie kondycjonuje włosów. Nie nawilża, nie odżywia, a już na pewno nie regeneruje. Już przy nakładaniu na włosy nie czuć żadnego wygładzenia. Po odciśnięciu włosów ręcznikiem nie sposób ich rozczesać, mam wrażenie, że są wysuszone. Jeden kołtun i siano na głowie - oto co miałam po tym produkcie. No przepraszam, ale co to jest?

Używam tego produktu od: kilkukrotne użycie
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[649613].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Odżywka wpadła mi ręce w aptece przypadkiem, gdy kupowałam jakiś krem. Cena nie była zbyt niska (zapłaciłam za nią około 25zł), ale skusił mnie opis produktu, więc postanowiłam ją kupić.

Spodziewałam się dobrej jakości, wydajności i oczekiwanych efektów, a już po pierwszym użyciu uznałam że jest to istny koszmar- naprawdę najgorsza odżywka do włosów jaką kiedykolwiek miałam:/

+ daje (minimalne i chwilowe) uczucie nawilżenia
+ładny zapach

- włosy są szorstkie w dotyku
-oklapnięte i szybciej sie przetłuszczają, nawet wtedy gdy odżywkę stosowałam na połowę długości włosow
- wogóle nie wygładza włosów
- jest niewydajna
- dość droga jak na taką jakość..

nnaprawdę osobiście nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[649599].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem w porządku

Dostałam tą odżywkę na prezent i po przeczytaniu opinii na wizażu miałam już od razu złe nastawienie. Na moich włosach jednak odżywka spisała się dobrze. Włosy po niej są błyszczące, ładnie się rozczesują. Nie znalazłam żadnych minusów, aczkolwiek szału nie ma, więc za tą cenę na pewno jej nie kupię. Ponadto nie wiem dlaczego,ale spleśniała mi cała zakrętka (odżywka trzymana była w kabinie prysznicowej). Nigdy mi się to wcześniej z żadnym kosmetykiem nie zdarzyło...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[629730].usefull || 0 }}% pomocna.

coś strasznego-szok ZERO GWIAZDEK

Zastosowałam ją jedynie raz, dodam, że ostatni raz. W życiu nie miałam gorszej odżywki do włosów.
Początek zapowiadał się nieźle, miły zapach, przyjemna konsystencja. Problem mialam jednak już w momencie spłukiwania jej z włosów, stały się po prostu tłuste, jakbym wysmarowała je kremem, spłukiwanie zajęło mi prawie 10 min.
Po wyschnięciu włosy były bardzo obciążone i pierwsza rzecz jaką musiałam zrobić aby zlikwidować efekt chełmu i wyjść rano z domu to umyć je na nowo.
Problem z przetłuszczającymi włosami utrzymywał się u mnie do 3 mycia włosów!!!
Zadaje sobie więc pytanie dla kogo jest przeznaczona ta odżywka? Dla kogoś kto ma spalone włosy, extremalnie suche włosy? Nie mam pojęcia.
NIE KUPUJCIE SZKODA MARNOWAĆ PIENIĄDZE

Używam tego produktu od: 1 raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[555712].usefull || 0 }}% pomocna.

szorstkie włosy ?

Dziwna ta odzywka.

Może zaczne od plusów : ładny słodki zapach oraz delikatnosc w stosunku do skóry.

Minusy :

- szorstkie , tępe w dotyku włosy
- odzywka zamiast je wygładzac w dziwny sposob je napusza.

Nie wiem na jakich włosach moze sie sprawdzic.
Może złuzyje na same koncowki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544321].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra.

W zasadzie robi to, co powinna robić każda dobra odżywka: nawilża, odżywia, ułatwia rozczesywanie. Jak dla mnie największym jej minusem jest okropne przetłuszczanie się włosów po zastosowaniu - używam 1 lub 2 razy w tygodniu, inaczej musiałabym myć głowę chyba ze dwa razy dziennie (normalnie po umyciu głowy samym Radicalem i spryskaniem mgiełką z tej samej serii wytrzymują bez mycia 2-3 dni). Jak na odżywkę o takiej cenie i niskiej wydajności, to niestety spora plama. Będę jednak szukała czegoś lepszego :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[485569].usefull || 0 }}% pomocna.

do suchych i zniszczonych słaba

Nigdy nie miałam nic włosowego z Pharmacerisu, jakże ciekawa byłam tej odżywki i jej właściwości.

Kosmetyk ma wygodne opakowanie w tubce. Ma żółtą, dość lekką konsystencję i nawet przyjemny zapach. Ułatwia rozczesywanie splątanych szamponem włosów. Wydajność również w normie - przy stosowaniu co 1-2 dzień starcza na niecały miesiąc.

I na tyle byłoby zalet. Odżywka, oprócz ładnego opakowania i pomocy w rozczesywaniu, szału nie robi. To, czego w niej najbardziej mi brakuje to to, że nie wygładza, nawet w minimalny sposób moich zniszczonych włosów. Jak dla mnie jest zbyt rzadka, lekka - spłukując ją mam wrażenie, że wcale tam nic nie położyłam. Zwykle po odżywce, nawet takiej do włosów normalnyach, moje suche końcówki stają gładsze i zniszczone kosmetyki nie odstają. Tu niestety sytuacja jest odwrotna - mimo solidnej porcji kosmetyku włosy "pierzą" się, puszą, są szorstkie.
Tym bardziej jestem zawiedzona, gdyż 3-4 x tańsze odżywki typu Pantene czy Timotei załatwiają sprawę, a droższy Pharmaceris nie.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[477926].usefull || 0 }}% pomocna.