Mrs. Potter's, Szampon do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich z ekstraktem z gingko biloba i jedwabnymi proteinami

Szampon Mrs. POTTER?s z naturalnymi wyciągami protein z jedwabnika morwowego oraz cennymi ekstraktami z ginkgo biloba, stanowi unikalną kompozycję pielęgnacyjną, idealną do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich. Chroni włosy przed utratą naturalnej wilgotności, wzmacnia je od cebulek aż po same końce, efektywnie regenerując i wygładzając uszkodzoną strukturę. Obecność filtrów słonecznych, które absorbują światło, zapewnia włosom trwały i piękny kolor, zapobiegając ich odbarwianiu się. Włosy nabierają zdrowego blasku i połysku, są miękkie, puszyste i błyszczące. Szampon został wzbogacony o dodatkowe składniki ułatwiające rozczesywanie. W ofercie występują szampon 500 i 250 ml.

Cena: ok. 5 zł / 250 ml

Włosy kompletnie zniszczone po szamponach Mrs Potter

Do zakupu skusiła mnie atrakcyjna cena. Na początku kupiłam szampon do włosów farbowanych i w trakcie używania zauważyłam, że nie mogę rozczesać włosów. Gdzie zawsze nie musiałam rozczesywać włosów, bo były gładkie i bez kołtunów, to wtedy musiałam poświęcić na samo rozczesywanie dobre 10 minut, gdzie za każdym czesaniem mnóstwo włosów zostało na szczotce. Skusiłam się na kolejny szampon tej firmy, ale na regenerację włosów, myślałam, że to mnie uratuje. Niestety było tylko gorzej, szczotkę mogłam wsadzić dosłownie we włosy, a ta sobie bezwładnie wisiała na wielkich kłębach-kulach włosów. Zdesperowana pobiegłam do fryzjerki, ale kobieta od razu powiedziała, że mam odstawić ich szampony. Obecne używam Pantene i po dosłownie 2-3 myciach i odżywkach włosy są w zupełnie innym stanie. MRS POTTER ODRADZAM, BO BĘDZIECIE PŁAKAŁY PO WŁOSACH!!!

Bubel

Ten szampon kompletnie nie przypadł mi do gustu.Jest bardzo leisty przez co zawsze wycika go zbyt duzo.Rozczesanie po nim włosów bez wcześniejszego użycia odżywki byłoby wręcz niemożliwe.Szampon powinien(jak pisze na opakowaniu)regenerowac i wygładzac włosy czego wogóle nie robi.jedyną jego zaletą jest zapach ale dla mnie to zdecydowanie za mało.

Ilość zużytych opakowań:jestem w połowie 1

poplatanie totalne!!!

Moje wlosy nie naleza do tych trudnych, ale ten szampon powodowal, ze takie byly. Mialam zawsze strasznie poplatane wlosy po umyciu nim glowy, choc z innymi szamponami tego nigdy nie mialam. Trzeba naprawde na niego uwazac, bo wlosy nie dosc ze byly poplatane to jeszcze jakos dziwnie sie kleily do szczotki, przez co robil mi sie efekt tapirowania. Sama nie wiem jak jeden szampon moze tyle zlego narobic, ale jedno jest pewne teraz uzywam innego i sytuacja sie nie powtorzyla... uff...

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

ewentualnie

Szampon ma ładny zapach, dobrze się pieni i łatwo spłukuje.
Nie zauważyłam jakiegoś wpływu na moje farbowane włosy, może leciutko nawilża, ale to wszystko.
Nie jest najgorszy, ale nie kupie po raz drugi.

ok

Ma zapach ziołowy, taki nawet przyjemny, który utrzymuje się na włoskach min. jeden dzień. Średnio wydajny, słabo sie pieni. Nie ułatwia rozczesywania włosów, wręcz przeciwnie, włosy po myciu są bardzo poplątane, mam na głowie wielki kołtun. Na szczęscie odżywka pomaga mi rozwiązać ten problem :D. Mam wrażenie że szampon pomaga mi w dłuższym utrzymaniu koloru na włoskach. Moja czerń nie spiera się już tak szybko. Nawilża włosy. Ma przystępną cenę.Ilość zużytych opakowań: 1