Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Maska oczyszczająca kaolinowa z glinką szarą

Ziaja, Maska oczyszczająca kaolinowa z glinką szarą

Cena już od 1,45 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maska kaolinowa z glinką szarą do skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej.
Zmniejsza widoczność rozszerzonych porów. Glinka szara oczyszczająca - zawiera siarkę, magnez, wapń oraz mangan, jest źródłem mikroelementów: głównie krzemu (około 45%), glinu (około 30%) i żelaza (około 2,5%), normalizuje pracę gruczołów łojowych. Kompleks proteinowo - cynkowy łączy właściwości antybakteryjne cynku i łagodzące protein. Zapobiega powstawaniu podrażnień, wywołanych nadmiernym gromadzeniem się sebum na powierzchni skóry. Reguluje proces keratynizacji naskórka oraz chroni przed nadmierną utratą wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia skóry.
Prowitamina B5 aktywnie nawilża oraz skutecznie regeneruje podrażniony naskórek.
Alantoina, pochodna mocznika o doskonałych właściwościach kojących i osłaniających naskórek, skutecznie łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza skłonność do ich powstawania.
2 - 3 razy w tygodniu nałożyć na skórę twarzy i szyi grubą warstwę maski. Zmyć letnią wodą po około 10 - 15 minutach.

dobra

Maseczkę tą używam od jakiegoś czasu. Jest ona bardzo dobra, skóra po niej jest oczyszczona, wypoczęta, odświeżona. Zamierzam często wracać do tej maseczki. Sprawdza się ona u mnie bardzo dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573866].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna

Fajna maseczka za grosze, mi taka saszetka starcza na 2 uzycia. Jak dla mnie najlepsza maseczka z tych serii!!! Mogliby zrobic ja w wiekszym opakowaniu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558416].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowalająca

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki. Używam regularnie od kilku miesięcy. Przyjęłam w pielęgnacji metodę głębokiego oczyszczenia, ten produkt jest jedną z jej części składowych.
* Działanie nie jest chwilowe, cera jest uspokojona, ukojona przez resztę dnia.
* Użyta na noc stanowi świetną bazę pod wszelkie maski całonocne- wygładza cerę, która po zmyciu wygląda bardzo świeżo i promiennie.
*Cena- bardzo korzystna. Jedne z tańszych saszetek, których używałam.
*Wydajność- opakowanie wystarcza na nałożenie dwóch cienkich, lub jednej grubej warstwy produktu- tym samym na jedno, bądź dwa użycia.
* Zmywanie przebiega bezproblemowo, maska ma konsystencję kremową, nie zasycha całkowicie na twarzy- a więc nie powoduje efektu ściągnięcia.
U każdego wywoła coś dobrego:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548301].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

świetna maska

Producent zastrzega, że produkt jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, dlatego przy mojej suchej cerze podchodziłam do tej maski z należytą ostrożnością. Okazało się, że w przypadku mojej suchej skóry również się sprawdza i nie powoduje podrażnień czy jeszcze większego przesuszenia.

Maska ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza i równie łatwo zmywa. Skóra po jej zastosowaniu jest wyraźnie jaśniejsza i bardziej promienna, a zaskórniki mniej widoczne. Jedyny minus wg mnie to opakowanie, pojedyncza saszetka nie jest zbyt wygodna w użyciu i trudno zostawić sobie produkt do kolejnego użycia. Używam dwa razy w tygodniu i życia sobie bez niej nie wyobrażam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545971].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabizna, rozczarowanie

Bardzo lubię maseczki w saszetkach Ziaji, ale tą byłam bardzo zawiedziona

:( - dziwna, gładka, oleista konsystencja - nie taka, jak innych glinkowych maseczek
:( - nie zasycha na twarzy tylko tworzy gęstą ciężką wartswę jak krem nałuszczający
:( - ciężko ją zmyć (ze względu na wspomnianą wcześniej konsystencję)
:( - nie oczyszcza!
:( - miałam wręcz wrażenie, że zapycha, zostawiając tłustą warstwę na skórze

Na plusy mogę zaliczyć jedynie:
:) + cena
:) + dostępność

Niestety mnie wszystko w tej maseczce nie odpowiada. Wolę czyste glinki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545831].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA

Bardzo delikatna, ale mocno oczyszczająca. Nie ściąga skóry, delikatnie nawilża. Stosuję juz tylko glinkę z ziai, mimo, że stosowałam dużo droższe kosmetyki, które się nie sprawdziły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545736].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra maseczka :)

Tania i dobra :)
W moim przypadku (posiadam cerę tłustą ) szczególnego cudu nie wywołała, jednak twarz po całodniowych zmaganiach oczyściła :)
Dodatkowo maseczka bardzo ładnie pachnie, bardzo przyjemnie się rozprowadza :)
Cena także na plus.
Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544011].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Mam skórę b.zanieczyszczoną zaskórnikami a mam juz swoje lata więc szukam maseczek oczyszczających ale nie wysuszających. Ten produkt spełnia te wymagania. Pojemność jest też ok - starcza na jeden raz a cena jest śmieszna. Bardzo dobry produkt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538601].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit

Zauważyłam same plusy:
- dla twarzy tłustej, z niedoskonałościami
- wygładza skórę
- skóra po zabiegu jest miękka i nawilżona, nie ma uczucia ściągnięcia
- usuwa nadmiar sebum
- jest tania
- jest dostępna w drogeriach aptekach
- jedna saszetka starcza na 2 aplikacje
- ma delikatny zapach
- ma gęstą konsystencje, dzięki której dobrze rozprowadzimy produkt na twarzy
Same plusy, więc warto wypróbować za tak niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538326].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maseczka

Jak dla mnie jest to najlepsza maseczka do cery tłustej, trądzikowej i mieszanej :)
Zalety:
- dobrze oczyszcza skórę, jest miękka i delikatna,
- nawilża,
- ładny zapach,
- dobrze się rozprowadza,
- przystępna cena
Wad nie ma, jak dla mnie. Z przyjemnością polecam tą maseczkę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534271].usefull || 0 }}% pomocna.