Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów blond

Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów blond

Nowa maseczka Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania maseczki potwierdzona jest przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Artystycznego. Unikalną cechą intensywnie regenerującej maseczki Biovax jest woskowa konsystencja oraz bogata w substancje odżywcze receptura.
Biovax to oryginalne połączenie zdrowia, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie.
Do maseczki dołączone zostały 2 prezenty gwarantujące jeszcze większą skuteczność oraz wygodę stosowania:
- Biovax A + E Serum wzmacniające,
- Termocap - czepek wspomagający regenerację włosów.
Ekstrakt z cytryny działa rozjaśniająco, przywracając włosom świetlisty kolor.
Kompozycja oleju ze słodkich migdałów oraz miodu silnie nawilża, zmiękcza i odżywia włosy, nadając im piękny połysk i zdrowy wygląd.
100% ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Receptura maseczki oparta została o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.
Efekty:
- intensywne nawilżenie i regeneracja włosów,
- ożywiony i rozświetlony kolor,
- włosy miękkie i gładkie w dotyku,
- nierozdwojone końcówki.

Struktura
bogate
100 – 250ml
zapachowa
w słoiku
Odcienie
jasne

Dobra alternatywa dla płukanek, ale jako odżywka jest poprawna.

Zdarza mi się ją zakupić kiedy jest w promocji. Ładnie podkreśla kolor włosów, nie żólkną, są rozświetlone i błyszczą.

Jest jedno duże ale, ta odżywka niezbyt regeneruje włosy, ona je tylko lekko przygładza.

Wydaje mi się, że włosy blond potrzebują więcej, no chyba, że są naturalne i względnie zdrowe, to może ich potrzeby też mniejsze.

Dołączony do opakowania czepek jest bardzo przydatny i przysłużył się podczas innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zapach i konsystencja produktu są bardzo przyjemne.

Nie mam pewności czy jest sens kupować tą maseczkę w regularnej cenie, pielęgnacja tańszą odżywką z olejem po płukance może przynieść lepsze efekty.

Maseczka dla blondyny

Jednak maseczka jest o niebo lepsza od wszystkich szamponów i płukanek przeznaczonych dla jasnych włosów.
Mimo, że teraz mam włosy brązowe z coraz większym naturalnym odrostem - wracam czasami do tej maseczki, bo lubię mieć włosy wygładzone i nawilżone. Mam kręcone włosy więc są dość wymagające a ta maska spełnia swoją role czyli przede wszystkim zapobiega i likwiduje nieestetyczne żółte tony a dodatkowo nie obciąza włosa i pieknie sie krecą ;-)

Nie zawiodłam się jeszcze

Moje włosy uwielbiają chyba wszystkie rodzaje tych maseczek praktycznie każdy rodzaj jaki kupię świetnie działa na moja czuprynę. Tym razem znowu jest strzał w dziesiątkę. Włosy po użyciu maseczki są bardzo mięciutkie, sypkie i łatwo się rozczesują. Najlepsze efekty zauważam gdy produkt trzymam na włosach powyżej 30 minut. Zapach nie do końca mi się podoba ale nie jest też aż taki zły.

Amika

Średniak

Przyznam, że ta maseczka mnie rozczarowała i nie spełniła oczekiwań. Ma dobry skład. Nie zauważyłam, żeby nasilała objawy łupieżu. Ale te właściwości regeneracyjne i nawilżające opisane na opakowaniu są bardzo słabe. Jak dla mnie, efekty są mniej widoczne niż po zastosowaniu zwykłej odżywki, a jest to maska, więc oczekiwałam jednak czegoś więcej... Jeśli po zastosowaniu mam problem z rozczesaniem włosów to chyba jest coś nie tak. Sama aplikacja też jest nieco kłopotliwa - 15min trzymania jej na głowie i przykrycie dołączonym plastikowym czepkiem, a najlepiej jeszcze ręcznikiem. Ale to nic. Wiadomo, że na nakładanie maski trzeba poświęcić trochę czasu. Co mnie bardziej zaskakuje - producent zaleca jej używanie co 3-5 dni, co w moim przypadku oznacza co drugie mycie włosów, co wydaje się za częste i trudne do zrealizowania. I od razu przyznaję, że stosowałam ją znacznie rzadziej, kiedy miałam na to czas. Po zastosowaniu, rozczesaniu i wysuszeniu włosów jest już na szczęście trochę lepiej. Włosy są w miarę sypkie, lekko wygładzone. Ale kolejna obietnica - ożywiony i rozświetlony kolor, niestety nie jest spełniona. Pod tym kątem nie widać żadnej różnicy. Używałam ją na farbowane na jasny blond włosy, jak i teraz po około roku na moje naturalne - ciemny blond. Włosy po niej też szybciej się przetłuszczają, ale to w miarę normalne, że czym bardziej "obciążone" produktami włosy, tym częściej trzeba je myć. Podsumowując - nie polecam. Sama już drugi raz zawiodłam się na tej marce. Z drugiej strony tragiczna nie jest. Może dla innych włosów lub osób cierpliwych, które używałyby jej zgodnie z zaleceniami bardziej by się sprawdziła.

Póki co mój nr 1 :)

Moje blondziaki uwielbiają tą maskę . Włosy po tej masce naprawdę wyglądają zdrowo i dobrze :)
+ silnie nawilża
+wygładza niesforne kosmyki
+włosy odzyskują blask i dobrze się układają
+ułatwia rozczesywanie
+ładnie pachnie - i zapach utrzymuje się na włosach
+ ma dobry skład

Jak na tak dobrą maskę ma niską cenę. Plus za czepek i serum.Polecam każdej blondzi :) Jak dla mnie hicior :)

Używam całej gamy z tej serii do włosów blond tzn. szampon, maseczka, dwufazowa odżywka oraz odżywka 60 s.
Maseczka ma konsystencję gęstą,o kolorze żółtym.
Maseczkę stosuję 2 razy w tygodniu, rzadko kiedy znajduję czas na 3 razy.
W opakowaniu znajdziemy czepek oraz serum wzmacniające na końcówki.
Zgodnie z zaleceniami producenta maseczkę nakładam na lekko przesuszone włosy, ale zazwyczaj na 20-30 min. Nakładam czepek i na to jeszcze ręcznik. Po upływie wyznaczonego czasu zmywam maseczkę. Włosy po tym zabiegu są zregenerowane, zdrowe, nawilżona,miękkie w dotyku, łatwo można je rozczesać, nadaje połysk i lekko rozjaśnia naturalny blond włosy. Z maseczki jestem bardzo zadowolona. Używałam jej wcześniej parę lat temu również.

Must have.

+ konsystencja - gęsta, nie spływa z włosów
+ dołączony czepek
+ wygodne i estetyczne opakowanie
+ poprawia kondycję włosów, włosy stają się błyszczące i pełne życia

Neutralne dla mnie są cena oraz wydajność, gdyż maskę spokojnie można kupić na promocji i wtedy naprawdę nie wydamy za nią dużo biorąc pod uwagę jej jakoś. Jeśli chodzi o wydajność to żadna z masek tej firmy nie zachwyciła mnie wydajnością, jest ona po prostu przeciętna.

Ogółem maskę serdecznie polecam.

Niezła

Maski zazwyczaj używałam, trzymając na włosach około 20-30 minut. Włosy były bardzo miękkie, gładkie, nawilżone, odżywione, błyszczące. Efektu rozjaśnienia niestety nie zauważyłam, choć często dodawałam dodatkowo napar z rumianku, sok z cytryny czy miód, w celu dodatkowego wzmocnienia efektu. Mało wydajny. Przy włosach średniej długości wystarczył na kilka, kilkanaście razy. Ma piękny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach. Zdecydowanie jeden z najlepszych z BioVaxów jakich używałam do tej pory.

Mój ulubieniec

Uważam, że najbardziej miarodajne opinie można wyrazić przy dłuższym użytkowaniu maski. Używam jej z większą lub mniejszą częstotliwością od 5 lat.(chociaż raz w tygodniu, częściej używałam po lecie gdy włosy były wysuszone słońce i wiatrem) . Mogę obiektywnie stwierdzić, że:
- w przypadku włosów blond, naturalnych wysokoporowatych maseczka sprawdziła się idealnie. Włosy po niej są miękkie, błyszczące, nie puszą się,
- mam bardzo dużo baby hair,
- lekko rozjaśnia włosy, nadając złociste refleksy,
- mniej rozdwojonych końcówek i plączących się włosów,
- stosowałam tę maskę do nawilżania przy olejowaniu włosów olejkiem ze słodkich migdałów, spełniała swoje zadanie,
- trochę przeszkadza mi rodzaj opakowania, wolę po prostu odkręcane pudełka (ale to tylko drobna dygresja).
Bardzo polecam do dłuższego stosowania, bo po takim czasie są zauważalne efekty.

Nic specjalnego.

Dużo się nasłuchałam o tej firmie i kupiłam te maseczkę bo miała jedne z lepszych opini.

Zapach ma piekny, świeży, bardzo uprzymilający stosowanie.

Niestety to tyle przyjemności. Maska działa bardzo przeciętnie. Nie zauważyłam obiecanego działania regeneracyjnego. Nie zniwelowała szorstkości włosów. bez znaczenia było czy uzywałam jej długo - 20 minut, jako maskę, czy tylko kilka jako odżywkę. Zakładanie czepka tez nie dawało żadnego efektu.

Miała kolor żółty, lekko przelewająca się konsystencję. Opakowanie jest średnio wygodne - gdy mamy mokre ręce dosyć ciężko się je otwiera. Mało wydajna bo potrafi spływać z włosów i przelewać się między palcami.

Nie spotkałam jeszcze maski Biovaxu, z której byłabym zadowolona.

Uwielbiam

Używałam w momencie kiedy całe włosy miałam w kolorze platyny.
Dobrze odbudowuje włosy,
nawilża,
nie obciąża
termocap wzmacnia działanie kosmetyku
dzięki niej nie miałam 'siana' na głowie,
włosy ładnie wygładzone i nawet po tak mocnym rozjaśnianiu
nie wymagały ścięcia,
pielęgnuje odcień włosów.

Niska cena super efekt

Maska jest naprawdę świetna ,delikatnie rozjaśnia włosy , naturalnie przy regularnym stosowaniu .Włosy są nawilżone , gładkie no i lśnią ,ma również ładny zapach .Wciąż do niej wracam to mój ulubiony biovax .