Sigma Makeup, Foundation Brush F60 (Pędzel do podkładu)

Sigma Makeup, Foundation Brush F60 (Pędzel do podkładu)

Pędzel do nakładania podkładu w płynie bądź w kremie. Producent także zaleca nakładanie nim bazy oraz korektora, jeśli potrzeba go użyć na większym obszarze. Posiada syntetyczne włosie.

do podkładu

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo lubię

Świetny pędzel do podkładu i nie tylko . Aplikuje produkty kremowe szybko, precyzyjnie i bez smug. Jest mały i poręczny, dlatego pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc jak kąciki nosa. Bardzo łatwo się do pierze, szybko schnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Mój trzonek ma kolor różowy, dzięki czemu łatwo go zawsze znajduje wśród stada pędzli.

Dobry pędzel

Dałabym mu pięć gwiazdek, gdyby nie to, że moim ulubieńcem do aplikacji podkładu pozostanie już chyba na zawsze MAC 187. Pędzel jest wykonany solidnie, włosie jest zwarte i elastyczne, mam go już długo i nic złego się z nim nie dzieje. Aplikacja jest przyjemna, jednakże pędzel potrafi zostawić smugi na twarzy - jak każdy tego typu, właśnie dlatego wolę pędzle duo-fibre, które lepiej rozcierają nasz podkład. Polecam dla zwolenniczek tego typu pędzli, cena jest naprawdę zachęcająca.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Jest świetny

używam go od roku na zmianę z innymi pędzlami do podkładu. Nie mogę się przyczepić do niczego. Świetny kształt, idealna precyzja nakładania, dobra jakosc (nie wypadł żaden włosek), dobrze trzyma się w dłoni i wygodnie aplikuje. Mogę śmiało polecić wszystkim, którzy nie chcą się taplać palcami. Po trzech latach korzystania z metody nakładania pędzlem i przetestowaniu 9 różnych firm Sigmie daje maxa. A do mycia tylko propanol:)

Mistrz w aplikacji korektora

Kupiłam ten pędzel w zestawie i ponieważ nie używam płynnych podkładów,myślałam że będzie dla mnie bezużyteczny.Okazało się jednak,że jest to najlepszy pędzel do aplikacji i rozcierania korektora,z jakim miałam się okazję spotkać.Jest niezwykle precyzyjnie wyprofilowany,miękkie i sprężysty co pozwala na bardzo wygodna aplikację korektora pod oczami,w okolicach skrzydełek nosa i gdziekolwiek dusza zapragnie.Szpiczasty czubek świetnie radzi sobie z precyzyjną robotą taką jak maskowanie małych niedoskonałości a szeroka powierzchnia pięknie blenduje.
Pędzel nie traci kształtu i świetnie znosi pranie.KWC!

swietny

Naprawde porzadny pedzel. Zadowoli zarowno poczatkujacych jak profesjonalistow. Jest bardzo miekki, swietnie rozprowadza plynny podklad. Dobrze pracuje w zalamaniach nosa, a takze pod oczami, nie podraznia delikatnej skory. Jest naprade dobrze wykonany, odkad go mam nie wypadl mu ani jeden wlosek. Swietnie sie go myje, nie farbuje wody, szybko schnie. Do tego jest naprawde elegancki.

Jedyne co moglabym mu zarzucic to, ze trzeba go myc najpozniej po co drugim uzyciu, poniewaz gdy jest brudny, potrafi robic smugi (ale mozliwe, ze to rowniez zalezy od podkladu, nie jestem pewna). Dlatego kupilam 2 sztuki i jestem naprawde bardzo zadowolona. Po uzyciu podkladu Double wear Estee Lauder i ColorStay Revlona dosyc ciezko go domyc zwyklym szamponem dla niemowlat, ale posiadam plyn do mycia pedzli M.A.C., a on umyje wszystko, wiec problemu nie ma.

Polecam :ehem:. Nie ma wad.

Używam tego produktu od: okolo 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mam 2