Szampon i płyn do kąpieli (różne rodzaje)

Szampon i płyn do kąpieli (różne rodzaje)

Przeznaczony do pielęgnacji dzieci powyżej pierwszego roku życia. Zawiera łagodne środki myjące oraz wyciąg z rumianku łagodzący podrażnienia. Słodkie zapachy oraz obfita piana gwarantują przyjemną kąpiel. Posiada pH 5,5.
Produkt posiada pozytywną opinię IMiDz.

pianka
Skóra
podrażniona
oczyszczające
zapachowa
w butelce
250 - 500ml

takie sobie

Malinowa Frajda - No tak, więc kupiłam, zużyłam i wyrzuciłam opakowanie. Jakoś nie jestem fanką Bobini, kupuję, ale nie spodziewam się super produktu. Przynajmniej był tani. Chociaż to. Nie wiem dlaczego producent na opakowaniach opisuje zapach tego kosmetyku, przecież to i tak nie pachnie zbytnio malinami, słodkimi migdałami też nie. Jest to taki delikatny szampon i płyn do kąpieli dla dziecka i tyle. Dużo takich jest dostępnych, więc można przebierać i wybierać. Piana robi się tak średnio, należy dużo wlać płynu, żeby było jej więcej i żeby szybko nie zniknęła z wanny.

Cudny ;)

Niby dla dzieci, ale... Bardzo długo szukałam szamponu, który potrafiłby przypaść do gustu moim włosom, i póki co Bobini spisuje się znakomicie ;) Sięgnęłam po niego, ponieważ skusił mnie zapachem i informacją dotyczącą Ph. I nie rozczarował. ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo ;)

fajna odskocznia od czasu do czasu

Używałam wersji truskawkowej i gruszkowej.
Oba szampony kupiłam przy okazji wizyt mojego braciszka.
Wiadomo, skusił mnie zapach. Obłędny. Typowo dziecięcy, chociaż z moim dzieciństwem mi się nie kojarzy ;)
Konsystencja jest raczej rzadka, lekko kremowa.
Bardzo dobrze się pieni. Używałam go też jako płynu do kąpieli. Tworzył wtedy mnóstwo piany, co Młodemu wyjątkowo się podobało.
Niestety, co zauważyłam już na sobie, to to, że preparat ten bardzo wysusza skórę. Balsam po użyciu jest konieczny. Brat nie był u mnie na tyle długo, żeby i jego skórę zdążył wysuszyć, jednak wydaje mi się, że skóra dziecka reagowałaby jeszcze intensywniej.
No i jeszcze jeden minus. Wg mnie preparat nie nadaje się na szampon. Bardzo plącze włosy, wysusza. Trudno je później rozczesać i doprowadzić do porządku.

Całościowo oceniam na 3. Nie jest to cud nad Wisłą, jednak od czasu warto go użyć. Dla zapachu. Na pewno nie dla działania.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Może być

Oceniam szampon malinowy z mleczkiem owsianym.
Nie mam dzieci, używałam do mycia włosów i ciała.

Fajne, kolorowe opakowanie ze słodką grafiką na przodzie. Konsystencja lejąca, al nie rzadka, kolor perłowy o lekkim różowym zabarwieniu. Zapach to typowa chemiczna malina, całkiem niezły, ale po dłuższym czasie stosowania robi się męczący. Dobrze domywa włosy, świetnie się pieni, jest bardzo wydajny. Piana jest bardzo przyjemna, kremowa. Nie różni się raczej niczym od innych szamponów tego typu. Włosy nie plączą się nadmiernie, rozczesywanie ok, ja i tak zawsze używam odżywki do spłukiwania.
Dobrze sprawdza się także jako płyn do kąpieli, jak wcześniej pisałam - dobrze się pieni i nie trzeba go dużo użyć, żeby wytworzyć całą wannę piany. Nie patrzę specjalnie na skład, nie obchodzą mnie te wszystkie SLSy i inne takie składniki. Póki co, żadnej krzywdy mi nie zrobił ;)
Plusik za ciekawostkę od Smoka Bobini z tyłu opakowania ;) Jak siedzę w wannie i się nudzę, to lubię sobie poczytać etykietki a na moim opakowaniu była informacja o mieście budowanym przez Indian ;) Takie tam urozmaicenie , urocze;)

miła odmiana

Odkąd moja skóra stała sie sucha i wrażliwa co zostało spowodowane przyjmowaniem leków zostałam zmuszona do zmiany w pielegnacji ciała. Postanowiłam więc poszukac czegos delikatnego ,więc najpierw był płyn z rossmana ,potem jakis inny oba były dobre ale ten spełnia niemal wszystkie moje oczekiwania. Skóra nie jest wysuszona na wiór nie szczypie nie piecze , nie jest napięta pięknie sie pieni dobrze spłukuje mogę nim myć takze włosy ponieważ nie plącze ich jakoś szczególnie. czasami8 myję nim twarz i też krzywdy nie robi. dodatkowo ma super zapach akurat na lato- świeże soczyste maliny...płyn jest tani ,jest go dużo i jest bardzo łatwo dostepny.

Używam tego produktu od: od miesiaca

prawie ideał :)

Ocena za szampon:

+ zapach
+ cena
+ SKUTECZNIE OCZYSZCZA WŁOSY co jest dla mnie w szamponie najważniejsze, ponieważ moje włoski przetłuszczają się szybko
+ włosy są po nim miękkie, puszyste, przyjemne, układają się

- plącze włosy - za to odejmuję pół gwiazdki. Z odżywką da się używac :)

Ocena za żel pod prysznic:
+ oczyszcza skórę
+ ładnie pachnie
+ pieni się

Gdyby nie plątanie włosów byłby moim KWC. Nie wiem czy go jeszcze kupię, na razie będę szukała czegoś lepszego. :)

ulubiony

mam włosy często farbowane i przetłuszczające się - ten szampon jest moim KWC.
Pięknie pachnie, pieni się, włosy po nim są puszyste, mięciutkie i lekkie. W przeciwieństwie do damskich szamponów - nie przetłuszcza.
Zapach dzieciństwa - mama myła mi nim włosy :)

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Mniam ;P

Mam wersję produkowaną dla biedronki o nazwie Pinio (ok 5-6zł) zapach: słodka oranżadka :)

Plusy:)
:) zapach -jak stwierdziły moje koleżanki -zozole
:) cena
:) dobrze się pieni
:) jest uniwersalny (jako żel pod prysznic,płyn do kąpieli lub szampon)
:) jako szampon dobrze oczyszcza (oleje, pianki, nafta,lakiery)
:) moich włosów nie plącze (ogólnie żaden nawet ziołowy szampon ich nie plącze:))
:) jako płyn pięknie pachnie ale nie aż tak strasznie mocno
:) fajny design butli

Minusy:
:( jak wspomniała jedna z wizażanek : SLS- czego nie powinno być w produktach przeznaczonych dla dzieci
:( rozjaśnia włosy tnz. spiera kolor
:(/:) robi fajne pasemka :D może to zasługa wyciągu z rumianka?

POLECAM jako płyn do kąpieli i szampon dla włosów tłustych (suche i farbowane włosy mogą być nie zadowolone)

SLS ;O.

Zapachy śliczne, włosy są po nim puszyste,ale... Kupiłam bez patrzenia na skład,wiadomo,produkty dla dzieci. Wzięłam się za etykietkę dopiero podczas kąpieli (błąd) a tam SLS! ;O
:) włosy po kąpieli są gładkie,uniesione.
:) coś jakby rozjaśniał moje blond włosy,może to ten ekstrakt z rumianku.
:) zapach : miałam jagodowy, malinowy, truskawkowy i mandarynkowy. Ten ostatni dostałam od mamy która wie jak lubię owocowe zapachy. W butelce pachnie jak za przeproszeniem rzygi, ale w kąpieli jak prawdziwa mandarynka :D
:( / :) ten nieszczęsny skład i to zaraz po wodzie...ale nie wysusza skóry, więc nie jest źle...
Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: Cztery .

Tylko zapach.

Kupiłam głównie dla zapachu,który niestety nie jest wyczuwalny już po wyjściu z łazienki.

+ cena [ 6 zł ]
+ nie uczulił mnie, o ile to można nazwać plusem.
+ dostępny [ widzę go prawie w każdej drogerii ].
+/- zapach. jak już pisałam krótko się utrzymuje.
- nie wydajny.
- nie poprawia kondycji włosów.
- po użyciu często czuję, że włosy nie są czyste.

EDIT : Wczoraj bardziej zwróciłam uwagę czyt. umyłam włosy samym szamponem i stwierdziłam, że obciążenie itd. to wina odżywki z Nivei, zwracam honor i 2 gwiazdki :).

Używam tego produktu od: Miesiąc .
Ilość zużytych opakowań: 1.

nie polecam

Po tym czymś ja dostałam uczulenia i moje dziecko również. Zapach rewelacyjny ale to uczulenie :(
Powinni nad nim popracować . Nie powinien wywoływac uczulen jak jest robiony specjalnie dla dzieci :/
Dlatego zdecydowanie NIE POLECAM !

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

dla zapachu

kupuję go od kilku lat z przerwami, głównie dla zapachu - używam malinowej wersji
jako szmpon nadaje się do włosów bez problemów - jeśli są bardzo suche to raczej im nie posłuży, jeśłi przetłuszczające się to ani nie przyspiesza ani nie zmniejsza przetłuszczania
ot, taki miły przerywnik pomiędzy innymi szmponami
poza tym uzywam go jako żel po prysznic, nie jako płyn do kąpieli, bo nie mam wanny :)
pieni się dobrze, obłędnie pachnie, ani nie wysusza ani nie nawilża skóry
dobry, tani prudukt, duża pojemność, polecam jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce i zabrać gdzieś 1 kosmetyk
myślę, że jeśłi chodzi o dzieci, to produkt dla troche starszych niż 1 rok, jak podaje producent - jednak tak mocne zapachy nie każdej skórze będą służyć

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka