korektor antybakteryjny

korektor antybakteryjny

Antybakteryjny korektor, idealnie maskuje i leczy niedoskonałości skóry, nadając jej matową powłokę. Ma działanie antyseptyczne, antygrzybiczne i przeciwzapalne. Pomocny w walce z trądzikiem.

Cena: 11,20 zł

Nie dla mnie

Krycie ma dość dobre, ale szybko zasycha ciemnieje na twarzy , trudno go rozprowadzić. Spodobał mi się zapach taki miętowy. Nie przyśpiesza gojenia wyprysków. Nie jest najgorszy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Nie

Na co dzień używam L\\\'Oreala i postanowiłam poszukać czegoś tańszego, gdyż nie mam zbyt dużo do maskowania na twarzy obecnie. W drogerii polecono mi ten korektor, podobno dosyć popularny wśród klientek, cena była kusząca, a wcześniejsze doświadczenia z Pierre-Rene zadowalające. Niestety ten kosmetyk okazał się totalnym bublem. Nałożyłam go na twarz tylko raz i nie zamierzam więcej.

- słabo kryje, o ile w ogóle coś kryje
- robi plamy ! i to straszne, które ciemnieją na twarzy dając komiczny efekt!!!
- zasycha tak szybko że nie można go opuszkiem palca wklepać i odpowiednio rozprowadzić
- po zaschnięciu niemal natychmiastowym, wygląda jak zaschnięta skorupa, która ciemnieje w ciągu kilku minut do koloru kału (!) w związku z czym nie można usunąć nadmiaru korektora ani go zetrzeć, pozostaje jedynie umyć twarz .
- pod światło widać jak tworzy w miejscu nałożenia go matową plamę, która wygląda jak zaschnięta mąka na twarzy
- ma dziwny zapach, raczej opychający

Nie wiem jak sprawdza się w codziennym użytkowaniu i czy jak niemal każdy ANTYBAKTERYJNY korektor robi syf na cerze, ponieważ wylądował w koszu od razu.
Jego paskudna konsystencja i zapach nie budzący zaufania sprawiają że nie przychodzi mi do głowy żadnen pomysł na jego zużycie poza wyrzuceniem do śmietnika.

Miewałam w swoim życiu już różne korektory, w związku z tym ze wiele lat borykałam się z trądzikiem.
To jest jeden z najgorszych i jedne z niewielu które od razu lądowały w śmieciach.

Raczej nie

Potrzebowałam dobrego krycia pod oczami. Pani w droerii poleciła mi wlaśnie ten korektor "anti-bacterial cover". Zdziwiłam się ale skoro pani poleciła to pewnie sie na tym zna....

Zdecydowanie nie jest to dobry korektor pod oczy... bardzo szybko zasycha nie pozwalając rozprowadzić się dokładnie pod oczami, gdy juz nam się to uda - podkreśla każde małe zmarszczki pod oczami, każde załamania...

Dobry jest za to na wypryski. Ma lecznicze działanie przez co szybciej możemy się ich pozbyć, a po za tym dokładnie maskuje.

Jeśli chodzi o zastosowanie go pod oczy zdecydowanie mówię NIE, jeśli chodzi o zamaskowanie wyprysków mówię TAK

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

pomarańcze ^^

Miałam beżowy, jednak okazał się beznadziejnie pomarańczowy po utlenieniu :( Jednak trwałość świetna, daję **, bo może zielony okazałby się lepszy.. W każdym razie nie zrobiłby się pomarańczowy . Jeśli szukasz korektora kryjącego niedoskonałości, to ten kryje je świetnie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

dobry

Kupiłam go z myślą na moje cienie i worki pod oczami , mam 1 ale i tak jest za ciemny żeby dać go na całość .Daję go tylko na miejsca sine które mam pod oczami a na to korektor rozświetlający . Na pryszcze go również nie daje właśnie dlatego że jest za ciemny .

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opak

Bardzo dobry.

Jest to mój pierwszy korektor, nie kupiłabym go gdyby nie pani w drogerii. I dziękuję jej za to. Maskuje pryszcze i leczy moją skórę. Ładnie stapia się z kolorem skóry. Jedynym minusem tego produktu jest to, że uwydatania (czasami) suche skórki. Na pewno kupię go znów.

Używam tego produktu od: niecały tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

fantastyczny

używam najjaśniejszego odcienia.

bardzo dobrze kryje, nie ciemnieje, nie podkreśla zbytnio suchych skorek.

Długo się trzyma, daje mocny matowy efekt, błyskawicznie zasycha.

Jest wydajny, poręczny, polski, tani.

Wydaje mi się, że faktycznie lekko uspokaja zmiany skórne.

Nic więcej od niego nie wymagam i jestem bardzo zadowolona.

Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: tygodnia

zawiodłam się .

Kupiłam ten korektor tylko dlatego że nie było korektorów z Bell za którymi czekałam 2 tygodnie no ale mniejsza z tym.Zawiodłam się na tym produkcie.
- zbiera się w załamaniach
- roluje się
-podkreśla skórki
-ciemnieje na mojej twarzy
-za szybko zasycha kiedy się maluję
-trudno się go rozprowadza
-raczej średnie krycie

+cena

Ilość zużytych opakowań: nie mogę skończyć 1

Bardzo ok.

To jest mój drugi korektor w życiu jakiego spróbowałam i chyba narazie na nim poprzestanę (używam Zielonego na naczynka) Bardzo go lubię.
->Jest trwały,
-> bardzo dobrze maskuje mój czerwony nochal ;) i policzki.
-> cena jest niska :)
Na nos nakładam go najpierw a potem odczekam chwilę, mieszam z podkładem i tak nakładam na całą twarz :) Nie wyobrażam sobie większego wyjścia bez tego korektora :)

najlepszy zielony korektor na naczynka

Używam zielonego korektora na rozszerzone naczynka. W tej kwesti się sprawdza. Koloryt cery jest wyrównany, a czerwone policzki zamaskowane. Wystarczy już odrobina kosmetyku, aby zobaczyć efekt. Korektor wystarcza więc na długo.
Przeraża mnie tylko jego dziwny zapach. Niby miętowy, ale jak dla mnie niezbyt przyjemny. Na szczęście jest odczuwalny tylko przy podsunięciu pojemnika pod nos. Kiedy nałoży się kosmetyk na twarz, zapach nie gra już żadnej roli .

Używam tego produktu od: blisko roku
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

okropny

korektor kupilam przez przypadek, poniewaz nie bylo hean\'a, a jakis antybakteryjny byl mi bardzo potrzebny :)

wybralam najjasniejszy odcien, jednak nawet ten byl zdecydowanie za ciemny na mojej twarzy.

korektor nie kryje, nawet najmniejszych niespodzianek. oczywiscie go wklepywalam, ale to i tak nic nie dalo. to korektor rozswietlajacy daje mi lepsze krycie. to jest smieszne.
zasycha w ekspresowym tempie, dla niektorych moze to byc plus, dla mnie to minus. jak nalozylam w 3 miejsca od razu, to tylko pierwsze moglam rozsmarowac, a przeciez to sekunda..
smierdzi - oczywiscie, na twarzy go nie czuc, ale zapach jest okropny i jest nieprzyjemny w stosowaniu.

jedna gwiazdke daje za opakowanie i cene.

korektor dalam dalej, myslac, ze komus sie spodoba, jednak nikt go nie chce zostawic na dluzej. ja na pewno go juz nie kupie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno, jednak nie da sie go zuzyc, bo nie dziala.

jedyny zielony korektor, któremu jestem wierna od kilku lat

Od kilku lat jestem wierna temu zielonemu korektorowi. Bez niego nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu.
Od niepamiętnych czasów mieszam podkład z zielonym korektorem. Dzięki temu zawsze otrzymuję lepsze krycie oraz bardziej naturalny kolor podkładu (w mojej ocenie korektor zielony rozjaśnia kolor podkładu).
Ten korektor mieszałam dotychczas z: Vichy dermablend, Vichy aera piure, Revlon colorstay, Estee Lauder Double wear. Za każdym razem łączone produkty współpracowały bez zarzutu.
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do tłustej, rozszerzone pory, przejścia po trądziku (głównie chodzi o niejednolity kolor cery). Mój podkład musi ujednolicać mi koloryt oraz długo się trzymać. Żaden z ww. podkładów nie dałby rady tak dobrze bez wsparcia ze strony zielonego Pierre Rene.
Co prawda nie mam zbyt dużego porównania do konkurencji (mam sprawdzony wyłącznie korektor zielony Bell oraz Gosh), ale mogę powiedzieć, że z wszystkich jakie znam ten jest w 100% najlepszy.
Nie ma tłustej konsystencji, nie powoduje jakiegoś dodatkowego świecenia się cery. Ja nie mam z nim żadnego problemu i polecam każdej osobie, która, jak ja, potrzebuje dobrego zielonego wsparcia. Nie wspomnę oczywiście o cenie, która jest nieodczuwalna przy trwałości tego produktu (ja używam go codziennie, dość sporo bo przecież do całej twarzy i w ciągu roku zużywam...hmm... może z 3 korektory).
Nie oceniam innych odcieni korektorów bo ich nie używałam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk