Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Max Effect, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Cena już od 15,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Trwały i odporny na ścieranie lakier do paznokci Max Factor Max Effect Mini Nail Polish dostępny w 12 odcieniach na każdą okazję.

Znasz skład tego produktu?

Cudny, ale ta cena

Mam kilka kolorów i jestem pewna, że skusiłabym się na więcej, gdyby były chociaż trochę tańsze...
Plusy
+ piękne kolory
+ nie gestnieje
+ łatwa aplikacja
+ dostępność
+ szybko schnie
+ trwałość
Minusy
- cena

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1060271].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy z drogeryjnych

Kupiłam sobie uroczy pastelowy żółty i tylko za kolor daję pół gwiazdki, bo trudno o taki odcień w innych szafach (przynajmniej pół roku temu).

+ ładny kolor,
+ dostępność,
- fatalny pędzelek,
- wysoka cena, jak na pojemność i jakość,
- zostawia smugi,
- potrzeba trzech warstw, a nawet czterech, o zgrozo!
- długo schnie,
- szybko gęstnieje.

Podsumowując: tragiczna jakość za wysoką cenę, porównując do innych drogeryjnych i łatwo dostępnych lakierów. Wibo czy Lovely biją ten lakier na głowę.

Mama używała ciemniejszego koloru i mimo dwóch warstw dalej były prześwity, więc nie jest tak wyłącznie przy jednym kolorze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002581].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry lakier, ale... no właśnie

Na pierwszy ogień cechy lakieru. Świetnie się trzyma płytki, nie blaknie, jest odporny na zarysowania i nie traci połysku. To mocne atuty, nie da się zaprzeczyć. Ponadto małe opakowanie bardzo mi odpowiada, ponieważ nie lubię gdy lakier wysycha nim go zużyję. Byłoby świetnie gdyby w ślad za mniejszą pojemnością szła niższa cena.

Niestety nie każdy znajdzie w tej palecie właściwy odcień dla siebie. Mini lakiery sephory mają znacznie więcej odcieni. Uważam, że można znaleźć za cenę 20 złotych wiele dobrych lakierów o podobnej trwałości, ale o większej pojemności.
Niektóre odcienie wymagają trzykrotnej aplikacji, zwłaszcza te z połyskującymi drobinkami, dlatego trzeba odczekać dobre 15 minut nim paznokcie porządnie wyschną.
Posiadam kilka odcieni - klasyczną czerwień, czerń, połyskliwy ciemny granat i jasny brąz, nie wiem jednak czy zdecydowałabym się na ich zakup gdyby nie moja słabość do małych opakowań, które świetnie sprawdzają się w podróży i nie zajmują zbyt wiele miejsca w kosmetyczce.

Załączam zdjęcie moim zdaniem najciekawszego odcienia nr 18 Cloudy blue, czyli czerń z granatowymi opiłkami, ale zaznaczam - to jeden z odcieni gdzie dla wskazanego efektu potrzebne jest aż trzykrotne malowanie.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971401].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

sama nie wiem-

Raczej nie kupię ponownie chyba że jakiś obledny kolor bedzie albo wykonczenie i wtedy zapomne o wczesniejszych uczuciach. Znam te lakiery od lat ale aktualnie koncentruje się na konkretnych produktach
Oceniam 3 odcienie graffiti, roz mleczny- pretty pink i fantasy fire.
Z calej trojcy stary turkus ( edycja juz niedostepna w palecie kolorystycznej) byl obledny do opalonych dloni. Do tego stopnia mi sie podobał że planowałam kupno pełnowymiarowego lakieru, co się jednak nie stało i powtórzyłam miniaturkę. Sama pojemność jak dla mnie jest mega. Nie zdąży mi się znudzić a przy ilości posiadanych lakierów, zajmuje mniej miejsca. Ponadto co na plus lakier nie gęstnieje.
\\\\n Wiec miniaturka nie jest niewypałem bo jak się sprawdzi można kupić duży.
\\\\nWięc turkus oceniam najwyżej najlepsze krycie, trwałość do 2 dni. Lekko się ściera. Natomiast dwa pozostałe oceniam jako gorsze może nie kompletnie beznadziejne lakiery bo nie niszczą mi płytki nie farbują, szybko schną, nie wymagają nabłyszczacza bo efekt jest fajny, ale w stosunku do ceny to jednak nie zauważyłam wspaniałej jakości -jakby nie było można się spodziewać po marce czegoś więcej. Więc za sam turkus 3.5gwiazdki dwa pozostałe dwie gwiazdki.
\\\\nwodnisty nie kryjacy, koszmarny pędzelek
\\\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945383].usefull || 0 }}% pomocna.

nie nie nie

Tragedia. Tyle pieniędzy wyrzucone w błoto. Lakier nie rozprowadza się dobrze po płytce paznokcia zostawia smugi. Schodzi, odpryskuje dzień po użyciu a nieraz w tym samym dniu. Taka dobra firma i taki niewypał.

Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945339].usefull || 0 }}% pomocna.

Topper idealny

Oceniam lakier "Fire Fantasy". Kupiłam go niecałe dwa lata temu, kosztował mniej niż 20 zł. Pędzelek ok. Nakładałam go do tej pory na fioletowy lakier; trzy warstwy - wygląda najlepiej. Jednej warstwy nie widać kompletnie. Piękny, niespotykany połysk - w słońcu najbardziej widoczny jest tytułowy "Fire", w świetle żarówki migocze na zielono - złoto. Trudno oceniać mi trwałość, bo pewnie zależy to od bazy - mam go już 5. dzień i nie widzę żadnych zmian :) Jak w tytule - typowy topper, samodzielnie nakładanego nawet nie myślę wypróbowywać. Bardzo dobra cecha - po takim czasie od otwarcia konsystencja bez zarzutu. :) Nie wymaga nabłyszczacza; czas wysychania - w normie. Co do ceny - wysoka jak na ilość ml w buteleczce, ale tworzy naprawdę niespotykany efekt. Uwielbiam fioletowe lakiery, ale takiego wcześniej nie widziałam.

Używam tego produktu od: Niecałych dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922836].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra

Ten lakier to hańba Max Factor. Użyłam odcienia brzoskwiniowego "pretty in pink" już dwa razy, z jednakowym efektem. 4 warstwy nie pomogły, nadal są przeswity. Nie mam idealnie równych paznokci, ba, specjalnie wyrownalam polerka, jednak lakier ścieka z bruzd i przeswity są bardzo widoczne. Nie kupię innych odcieni, zraziłam się.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908992].usefull || 0 }}% pomocna.

i tak i nie

Kolor 14 dazzling blue.
Na paznokciach jest raczej zielony, niebieski pojawia się pod pewnym kątem + ciut purpury. Wystarczą 2 warstwy, ale 3 nie zaszkodzą. Na początku jest ok, mimo wrażenia, że lakier podkreśla niedoskonałości paznokcia. Niestety szybko zaczyna gęstnieć, mam jeszcze 1/3 buteleczki i może jaszcze spróbuję pomalować paznokcie u stóp, bo na dłonie już nie da rady - po wyciągnięciu pędzelka lakier nie spływa w to miejsce i długie paznokcie trzeba malować na 3 razy. Zawiodłam się, ale kolor fajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906365].usefull || 0 }}% pomocna.

Za drogi jak na ilość warstw, które trzeba zastosować

Mam odcień Cactus Green kupiony w promocji za 10 zł z groszami.

Kolor jest radosny, natomiast sam lakier ma kiepskie krycie, na zdjęciu zobaczycie 3 warstwy, a na palcu wskazującym 4. Szybko się zużyje przy tylu warstwach - to minus. Malowanie jest utrudnione, gdyż warstwy nie samopoziomują się i miałam wrażenie, że nie do końca im się podobało łączenie ze sobą ;) Lakier smuży. Szybko schnie (ok. 15 minut), a po jednym dniu noszenia wyglądał bardzo dobrze. Jednak jakoś mnie nie zachwycił, jak na swoją cenę wymaga użycia zbyt wielu warstw.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: żadne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903341].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na NIE

Skusiły mnie ładne kolory - limonka, pastelowa żółć, niestety na tym koniec plusów.

Minusy:
- pozostawia smugi, nawet po 3 warstwach przebija gdzie niegdzie
- wodnista konsystencja
- nieporęczny pędzelek
- małe opakowanie za wysoką cenę (to tak jakby standardowe opakowanie kosztowało 40zł)
- niska jakość w stosunku do ceny
- średnio trwały - na moich paznokciach wytrzymuje ok. 2 dni bez odprysków
NIE POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902082].usefull || 0 }}% pomocna.