Perfecta, SPA, Masło do ciała antycellulitowe waniliowo - pomarańczowe

Perfecta, SPA, Masło do ciała antycellulitowe waniliowo - pomarańczowe

Puszyste masło do ciała o właściwościach antycellulitowych i zmiękczających. Olejek z ziaren zielonej kawy opóźnia procesy starzenia, wygładza i regeneruje skórę. Masło pomarańczowe działa antycellulitowo i ujędrnia. Kompleks witamin E - C - F nawilża i przeciwdziała wiotczeniu skóry.
Apetyczny zapach pomarańczy z dodatkiem wanilii orzeźwia i pobudza do działania.

Najlepsze :)

Miałam wiele produktów, które miały działać wyszczuplająco. Prawda jest taka, że kiedy nie jesteśmy aktywne fizycznie, to guzik z tego będzie.

Jednak to jest jedyne masło, z tych, które miałam, rzeczywiście napinające! i wygładzające moją skórę. Oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami i peelingiem :), ale mimo to uważam, że producent spełnia w tym wypadku swoje obietnice.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i uwielbiam jego zapach :)

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bo 30-tce trzeba więcej .....

Niedrogie, ładnie pachnie, genialne połączenie aromatów, super smarowna konsystencja, poręczne, dobrze działające opakowanie....i koniec zachwytów.
\\nJak sadze, opinie o wybitnym nawilżeniu mogą być od osób, które nie maja jak ja już po 30 😜 lat. Jakoś mi sie skóra zrobiła bardziej wymagająca i nie czuje nawilżenia, szczególnie, ze zdarzało mi sie używać naprzemiennie np. Z olejkiem alterry z papai. Olejek nawilża, masło tylko udaje 😜.
\\nPosmarowane wieczorem po kąpieli w niczym nie dało sie porównać z balsamami z mocznikiem, z olejkami, itp. Jak dla mnie to sredniczek, który po przetestowaniu nie wróci do użycia. Zachowam za to opakowanie i zrobię w nim własny balsam!

Używam tego produktu od: 5 m-ch, naprzemiennie z innymi produktami
Ilość zużytych opakowań: Całe jedno

Polecam :)

Masełko bardzo fajne, śliczny zapach (mi odpowiadał nawet w lecie), konsystencja też fajna taka faktycznie puszysta i gładko się rozsmarowywuje. Opakowanie wygodne i ładne, masło wydajne. Niestety nie zauważyłam aby wpływało na ograniczenie celulitu. Polecam jednak, bo masełko dobrze nawilża :)

Używam tego produktu od: 3 lata temu używałam

Mało antycellulitowe:(

Pomarańcza i wanilia. Boskie połączenie. Masło jako produkt do pielęgnacji ciała jest świetne, niestety mało antycellulitowe. Zawsze wracam do tego kosmetyku ze względu na właściwości nawilżające i wygładzające skórę i ten piękny aromatyczny zapach. Niestety nie zauważyłam redukcji skórki pomarańczowej na moim ciele.

Używam tego produktu od: kilka lat

Dla mnie super

Kupiłam to masło na targu i uważam je za bardzo dobry produkt.

Jest jesień, więc jak co roku skóra na moich nogach zaczęła się przesuszać. Masło przywróciło jej nawilżenie i natłuszczenie. Mam wrażenie, że jest stworzone na tą porę roku: po posmarowaniu się nim przez cały dzień czuję komfort, czuję, że moja skóra jest dopieszczona, gładka i zdrowa.

Co ważne, masło nie zapycha porów, łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Pozostawia jednak na skórze tłusty film, mi to kompletnie odpowiada, bo nie brudzi ubrań, a cudnie działa na skórę.

Zapach jest śliczny, jednak jest tak delikatny, że nawet czasami go nie czuję, wąchając produkt w słoiczku... Mimo to na pewno jest ładny, przypomina cukierki lub deser o smaku śmietankowo-pomarańczowym.

Konsystencja mogłaby być gęstsza, tak jak w booooooskim maśle czekoladowym Perfecty. Opakowanie jest całkowicie przyjazne. Cena też.

Dobre, treściwe masełko

Masełko kupiłam przypadkowo pod wpływem impulsu i promocyjnej ceny, i jestem bardzo zadowolona że znalazło się na mojej półce.
Masło jest gęste i puszyste-tak jak pisze producent. Łatwo się rozprowadza, nie jest tępe. Wchłania się odrobinę dłużej niż zwykłe balsamy, jednakże efekt jest wart tych dodatkowych pięciu minut ;) Ma słodkawy przyjemny zapach; pomarańczowy z nutką wanilii. Opakowanie zmusza nas do dziubdziania w całości produktu, czego osobiście nie lubię, wole pompki bądź tubki, choć taka forma na pewno ma dużą zaletę gdyż z pewnością wykorzystamy masełko do samego końca.
Co w nim lubię, to przede wszystkim działanie; wspaniale odżywia, regeneruje i nawilża przesuszoną skórę, stosowane regularnie niweluje szorstkość, łuszczenie naskórka, wyraźnie zmiękcza i ujędrnia, po prostu pomaga. Nie oceniam efektu antycellulitowego, bo od tego mam inne specyfiki. To masełko przede wszystkim pomogło mi się uporać z uporczywą suchością skóry ciała i z pewnością jeśli jeszcze gdzieś go dostanę, to na pewno do niego wrócę :)
Dla mnie rewelka

Dobre

Z firmy Perfecta przetestowałam już chyba wszystkie dostępne masła. Wersja pomarańczowa konsystencją i działaniem przypomina swoją kakaową siostrę. Wchłanianie produktu jest dobre, można go używac w lato bo nie będzie się "wypacał" i brudził ubrań. Działania antycelluitowego nie zaobserwowałam, ale też specjalnie na nie nie liczyłam. Konsystencja budyniowa, bardzo mi odpowiada, wydajność też ma niezłą. Wersję kakaową jednak zdecydowanie wolę za zapach - tutaj mam z nim niestety problem. Pomarańcza z wanilią? Ja czuję intensywną gumę balonową, która na nieszczęście jest dość trwała i wyczuwalna przez długi czas. W bardzo gorące dni ten zapach szczególnie mi przeszkadza.

Strzał w dziesiątkę!

Dobre działanie wraz z peelingiem o tym samym zapachu
Zalety:
-doskonałe nawilżenie i zmiękczenie skóry
-długo utrzymujący się piękny zapach wanilii i pomarańczy
-genialna konsystencja, która dobrze się rozprowadza
Wady
-brak inf. czy testowany na zwierzętach
-dosyć wysoka cena w regularnej sprzedaży

Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

IDEALNY!!!!

kupiłam to maslo w ciemno i to był strzał w dziesiątkę!!! jest idealny! szybko się wchłania, cudownie nawilża, konsystencja idealna, super się je rozprowadza, a zapach bardzo przyjemny!!!
Zawsze miałam problem ze skórą na łokciach, balsamy czy inne masła nie dawały rady, zawsze była szorstka i sucha a to masełko sprawiło, że skóra jest gładka! stosuję je codziennie ( albo co drugi jak zapomne ;) ) wieczorem, a czasami jak mam więcej czasu to rano też.
Zdecydowanie polecam!!!!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

na wieczorny relaks

Kosmetyk otrzymałam \'w spadku\' po rodzicielce, która omyłkowo kupiła masło do ciała, zamiast peelingu tej samej marki. Nie narzekałam, bo akurat potrzebowałam jakiegoś smarowidła po kąpieli.
Produkt doskonale się sprawdza do codziennego stosowania, ma dość gęstą konsystencję, co powoduje że trzeba poświęcić nieco więcej czasu by go dobrze rozprowadzić i wetrzeć. Dzięki temu wykonujemy dobry masaż, który ma za zadanie rozbić nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Sama jednak cellulitu nie posiadam, więc nie za bardzo mogę ocenić jego działanie antycellulitowe (i całe szczęście). Dobrze nawilża, skóra jest miękka i mam wrażenie, że masło pozostawia na niej delikatny film, który utrzymuje się aż do zmycia. Zapach całkiem przyjemny, ale nie ma za bardzo się nad czym rozwodzić.

Krem bardzo przyzwoity, pobiegłam ostatnio po kolejne opakowanie, tym razem świadomie wybierając ten produkt (:

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

jak pomarańczowa pasta Colgate...

Masło je wydajne. Dosyć szybko się wchłania i nie zostawia na skórze tłustego czy lepkiego filmu. Nawilża średnio. Mam skórę normalną,ale na łokciach i kolanach suchą i z nią sobie nie radzi. Zapach jest trochę sztuczny. Kojarzy mi się tak jak tu komuś niżej - z pomarańczową pastą Colgate. Jak na pastę,to zapach był ładny,ale smarując się tym masłem można się zamulić.Na początku nie mogłam wpaść na to skąd z nam ten zapach i myślałam,że to jakiegoś syropu,a jednak czytając recenzje przypomniałam sobie,że tak bardzo podobnie pachniała pasta z Colgate.
Kosztuje ok.12 zł i,więc tragedii nie ma. Wpływu na cellulit nie zauwazyłam,bo nie robiłam nic takiego ,żeby go zwalczać. Sam krem nie pomoze.

Bardzo fajne, ale drogie!

Trafiłam na to masło w Lidlu, początkowo kosztowało 14 zł, więc cena za 250 ml skutecznie mnie zniechęciła. Skusiłam się na nie dopiero gdy kosztowało 6 na przecenach, i zakochałam się w nim! Nie myślałam nawet o działaniu antycellulitowym, chodziło mi raczej o porządniejsze nawilżenie i ujędrnianie.

+ zapach - piękny, pomarańczowy z nutą wanilii
+ opakowanie - nie miałam trudności z zużyciem produktu do końca
+ nie podrażnia (mam azs, używałam w czasie "wyciszenia")
+ idealne po peelingu cukrowym (ale nie tym z tej serii, tylko domowy, tj. cukier + trochę soku z cytryny) - skóra jest dobrze nawilżona, jędrna.

- cena. Kupiłam je po dużej obniżce, ale nigdy bym go nie kupiła za 15 zł.

Jest to moje ulubione masło do ciała, używam je zawsze po peelingu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku