C-Thru, Golden Touch EDT

C-Thru, Golden Touch EDT

Nowy zapach C-Thru Golden Touch przeznaczony jest dla współczesnych, pełnych pasji, spontanicznych kobiet z klasą, które czerpią przyjemność z prostych rzeczy, a jednocześnie chcą być kobiece, czarujące i przede wszystkim atrakcyjne.

Nuty głowy: Czarna porzeczka, Bergamotka, Czerwona pomarańcza
Nuty serca: Jaśmin, Brzoskwinia, Śliwka
Nuty bazy: Piżmo, Paczula, Drzewo cedrowe i sandałowe

wody toaletowe
szyprowe, kwiatowe

kobiecość plus elegancja

Zaczne od flakoniku jest mega uroczy , taka perełka na toaletce,a kuleczki w środku poprostu mistrzostwo:)Następnie chcę podkreślić , że za takie pieniądze nikt cudów nie powinien oczekiwac i tak jest fajnie . Mnie Golden Touch , bardzo przypadł do gustu , bo zawiera nuty drzewne oraz piżmo , a te zdecydowanie są moimi faworytami w okresie jesienno -zimowym , jest to zapach elegancki , rześki , taki na codzien do pracy , aby mieć coś miłego pod nosem.Nie jest to rewolucja , ale całość zapachu jest bardzo spójna i przemyślana, ale kobiet zdecydowanych i nowoczesnych.Gorąco polecam , sama skusze się na następny flakon.

Używam tego produktu od: 1 mc.,
Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml.,

Spośród C-Thru najlepszy

Zapach przypadł mi do gustu. Spośród C-Thru podoba mi się najbardziej. Jest dość świeży.Pachnie elegancko. Ma w sobie nuty kwiatowe. Niestety zapach krótko utrzymuje się na skórze. Perfumy nie są wydajne, ale i tak warto je kupić.

Używam tego produktu od: raz miałam

długo się utrzymuje, ładne opakowanie

Kupiłam tę wodę toaletową w zestawie świątecznynm (woda toaletowa + dezodorant, chyba 35 zł), skusiłam się na tą markę, ponieważ bardzo dobrze się sprawdziła poprzednio (niebieski dezodorant perfumowany <3).
Zapach przypomina troszkę męski. Nie boli od niego głowa, to wielki plus. Ludzie często go na mnie chwalą.

Używam tego produktu od: 3 miesiący
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Uwielbiam!

No cóż mogę powiedzieć - po prostu uwielbiam je! :)

Jakieś 3-4 lata temu używałam C thru zielonego i niebieskiego, i pamiętam, że byłam z nich zadowolona. Potem perfidnie je zdradziłam, czego później niestety żałowałam ;)
Jakiś rok temu znowu sporzałam na półeczkę z C thru, powąchałam to i oto, no i kupiłam właśnie Golden Touch. Zapach bardzo szybko podbił serce moje i... mojego faceta. Uważam, że kwestia zapachu to bardzo indywidualna sprawa dlatego to co jeden uzna za ciężkie i słodkie, dla innego może być całkiem &quot;rześkie&quot;. Ja nie jestem fanką mocnych, ciężkich ani słodki zapachów. Lubię klasyczne, eleganckie zapachy, które nie duszą otoczenia, ale jednak są wyczuwalne. Ten właśnie taki jest.

Czarny c thru okręsliłabym jako &quot;średni&quot;. Nie jest jakiś strasznie mocny, jednak delikatnym zapachem też nazwać go nie można. Ciężko go opisać, najlepiej samemu pochąć w drogerii :) Dla mnie jest on idealny na jesień/zimnę/wiosnę zarówno na dzień jak i na wieczór. Na lato jest troszkę za ciężki.

Poza pięknym zapachem, zdecydowany plus to trwałość - u mnie utrzymuje sie on cały dzień! Jak popsikam się rano, sama czuję go jeszcze na sobie wieczorkiem. Zresztą również c thru niebieskie i zielone trzymały się na mnie bardzo długo. Nie wiem, może po prostu ta firma &quot;lubi się&quot; z moją skóra, ale na prawdę trwałość jest fenomenalna. Przekłada się to także na wydajność - mnie moje 30ml starczyło na ok 9 miesięcy.

Kolejny plus to oczywiście cena - za 30ml w promocji (które są często) zapłaciłam 30zł. Biorąc pod uwagę wspomnianą trwałość, cena jest bardzo niska.

Kończę swoje pierwsze 30ml, i z wielką chęcia kupię następne opakowanie. Niestety tak jak dziewczyny wspomniały chyba ten zapach został wycofany! Mam nadzieję, że uda mi się go gdzieś jeszcze znaleźć, a jak nie to zamówię przez internet, choć jest trochę drożej. To jest mój zapach i muszę go mieć :)

A najlepiej ten zapach podsumował chyba mój męźczyzna. Według niego, tak pachnie kobieta, która spaceruje ze swoim ukochanym nocą uliczkami Paryża :)

Ja ze swojej strony gorąco polceam!

Intrygujący, ale... skandalicznie nietrwały!

Zdecydowałam się na zakup, kiedy okazało się, że został wycofany... :cojest: Wcześniej chodziłam dość długo wokół niego i już testy zdradzały krótką trwałość... :/
Zapach jest bardzo intrygujący, pudrowy, miękki, aksamitny... Nie ciągnie się długą smugą za osobą, która go użyła tylko układa się bardzo blisko ciała, stąd moje skojarzenie z aksamitem :rolleyes: Jest miękki jak aksamit, ciepły, ale nie słodki! Raczej wytrawny i pudrowy... Na początku, od razu po aplikacji wyczuwam wyraźnie bergamotkę, stąd też czasami nasuwa mi się skojarzenie z męskim zapachem (ale Golden Touch jest ewidentnie kobiecy), to bergamotka nadjae to męską ostrość. Gdy trochę złagodnieje i ułoży się na skórze można wyczuć bardzo delikatny, owocowy cień, który raz przypomina pomarańczę a raz brzoskwinię - jednak nie jestem pewna czy to siła sugestii, wszak te nuty figurują w opisie... Ale z całą stanowczością mogę powiedzieć, że ten zapach NIE jest owocowy! :nie: Mimo dużej ilości owocowych nut w składzie. Gdybym miała zaliczyć Golden Touch do konkretnej kategorii to przypisałabym go do zapachów pudrowych - ta pudrowość własnie sprawia, że jest opisywany jako elegancki, a to, że trzyma sie blisko skóry i żeby go poczuć, trzeba znaleźć się naprawdę blisko... powoduje, że uznawany jest za zapach zmysłowy... Moim zdaniem dobrze nadaje się do noszenie o tej porze roku, kiedy na zewnątrz jest już chłodno, niska temp pozwala odkryć trudno uchwytne ciepło, a wiatr odrywa zazdrośnie trzymający się skóry zapach i ujawnia jego nieznane wcześniej składniki (jak chociażby te dobrze ukryte po pudrem owoce...). Wydaję mi się, że wiosną i latem również by pasował, może nie w trakcie upałów, ale tak jak zauważyły to inne Recenzentki, do noszenia w letni, ciepły wieczór jak najbardziej :ehem: Szkoda tylko, że mój flakonik nie dotrwa do lata, ani nawet do wiosny, gdyż największym minusem tego zapachu jest jego niska trwałość :( A przez to perfumy są niewydajne... U mnie zapach znika w ciągu godziny, góra dwóch... Na ubraniach utrzymuje się dłużej, nawet do dwóch dni. Szkoda naprawdę, że na mnie jest tak nietrwały :( Miałam też inne wersje C-thru i utrzymywały się znacznie, znacznie lepiej, długo i właściwie bez zarzutu. A tu... zgrzyt :/ Drugim minusem jest atomizer, który nie rozpyla zapachu mgiełką tylko silnym strumieniem... Nawet kiedy rozpylam je z dużej odległości, czesto zdarza się, że perfumy ściekają mi po skórze albo moczą ubranie, tworząc palmę... Co prawda ta plama i tak szybo znika, ale przeszkadza mi w używaniu to równomierne rozpylanie :mad:
Kiepski atomizer i nierównomierne rozpylanie byłbym w stanie przetrwać, gdyby zapach cechował się lepszą trwałością, conajmniej taką jak Emerald (u mnie wytrzymywał od rana do wieczora), mimo tego oceniam na 4 gwiazdki, bo sam zapach jest niezwykły i wpisał się w moje klimaty :)

No i szkoda, że został wycofany, był zupełnie inny od reszy C-thru... A na jego miejsce wprowadzono kolejnego, przeciętnego słodko-owocowego ulepka, który ginie w tłumie niczym niewyróżniajacych się, niskopółkowych, drogeryjnych zapachów...

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 30 ml w trakcie

Aż za dobry bo gdzieś..zniknał

W zasadzie kupiłam ten zapach tylko 1 raz i to rok temu...gdyż kiedy chciałam kupić go ponownie całkiem niedawno zauważyłam ,że w drogeriach są wszytkie dostępne na rynku zapachy c-thru z wyjątkiem Golden touch..Zastanawiam się czemu? Może pachniał za ładnie i ktoś wykupił patent na zapach..Wcale nie żartuję. Dla mnie wszytkie zapach z serii c-thru w zasadzie przypominają jeden i ten sam. Ten się wyrózniał. Był orientalny lekko, ciepły i świezy zarazem..trochę przypominał mi też zapach słodkawego żeśkiego ZŁOTEGO bąbelkowego szampana. W sam raz na ciepłe wieczory na dworze ( może dlatego,że ja uzywałam go w wakacje). Nawet jak mi się skończył to zostawiłam sobie flakonik by czasem go powachać, bo ten zapach miał w sobie coś hinotycznego. Pytam -czemu go nie ma ? Może któraś z dam tu obecnych wie gdzie oprócz sieci można nabyć ten ,,specyfik&quot;? :)

Używam tego produktu od: Używałam 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Klasyczna elegancja

Bardzo przyjemny, ciepły elegancki zapach. Kojarzy mi się z elgancką, pewną siebie kobietą w małej czarnej wychodzącą na wieczorne spotkanie. Uwielbiam takie zapachy - lekko słodkie, intensywne, eleganckie ale nie duszące. Można go nosić wieczorem lub na codzień w zimowe dni, będzie wtedy doskonałym uzupełnieniem ciełego zimowego stroju. Na pewno miło będzie się wtulić w wełniany swetr i poczuć ten zapach w ciemny zimowy wieczór. Na mnie ogulnie perfumy bardzo dobrze się trzymają, a ten wytrzymuje cały dzień. Osobiście polecam!Używam tego produktu od: kilku tygodni

elegancki

zapachy C-Thru przewijają się w mojej kosmetyczce od ładnych paru lat. zawsze najbardziej podobał mi się zielony i czarny. to jest zapach mojej mamy, który czasem zdarza mi się jej podkradać :)

zapach jest przepiękny- tajemniczy, seksowny, bardzo charakterystyczny. jest mega elegancki i z klasą. bardzo długo utrzymuje się na skórze, dłużej niż niektóre wysokopółkowe zapachy.

cena na plus, pojemność 30ml starcza również na długo. uważam, że zapach mógłby konkurować z zapachami z wyższych półek cenowych.

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno (mojej mamy)

Zmysłowy.

Zapach bardzo kobiecy, subtelny. Podoba mi się opakowanie, jak każde c-thru zamknięte jest w ładnej buteleczce z drobnymi kulkami w środku.
Zapachu używam rzadko, nie lubię perfum, ale ten idealnie sprawdza się na większe wyjścia.

Lubie, aczkolwiek wersja wtorna...

Bardzo ladny zapach, elegancki, stylowy, podoba sie otoczeniu, jednakze jest to nietrwaly odpowiednik \'Hardy Woman - Ed\' :) Mialam wczesniej HW, c-thru dostalam w prezencie i kurcze lipa bo pachna identycznie.....niestety ten tutaj jest ledwo wyczuwalny i szybko znikajacy:(

Używam tego produktu od: 1tydzien
Ilość zużytych opakowań: 2 psiki

Mmmmmm

Zacznę od tego, że zapach jest obłędny! Elegancki, zarazem nie ciężki z delikatną nutką świeżości, nieuciążliwy, ale jednak wyrazisty. Dałabym 5 gwiazdek, ale niestety (posiadam wodę perfumowaną) jest nietrwały na skórze. Za to na ubraniu- a i owszem, zapach wyczuwalny puki nie zrobi się prania. Szkoda tylko, że nie na wszystkich tkaninach można go rozpylić (jedwab, itp.) Mimo wszystko, zakupię ponownie!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Złoto :)

Zapach kupilam po przeczytaniu pozytywnych opinii. Nie bylam do niego przekonana ale wzielam. Posialam wersje w perfumowanym dezodorancie .

Zapach na poczatku wydawal mi sie meski.Pozniej czulam w nim zapach pudru bardzo wytrawnego. Po tygodniu uzytkowania stwierdzam ze jest to bardzo przyjemny zapach jest ciezki jednoczesnie swiezy mozna wyczuc takze sliwke naprawde udana kompozycja i niczego podobnego nie mam w swoim zbiorze. Nie powoduje migreny ,ani nie jest za slodki.Dezodorant perfumowany nie jest zbyt trwaly na skorze lecz na ubraniach odrobine bardziej lecz czuc go bardzo delikatnie i musze sie nim obficie skropic. Zapach nadaje sie na pore letnia gdyz nie jest przytlaczajacy.Mimo wszystko nie jest to do konca moj typ ale naprawde cudowny jest,mysle ze nastolatka przypadnie do gustu.Uzywam go takze jako odswiezacz powietrza. Opakowanie wygodne w codziennym uzyciu. Cena bardzo niska ja w moim sklepie zaplacilam 12zl a narmalnie np w tesco widzialam za 20zl :P

Reasumujac:Polecam dziewczyna ktore lubia swieze zapachy z ciezka nutka ale takze owocowe bo ja w nim czuje sliwke mmm

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: mniej niz pol