Forte 25+, Żel-krem dotleniający pod oczy i na powieki

Forte 25+, Żel-krem dotleniający pod oczy i na powieki

Wygładza skórę pod oczami, nawilża powierzchniowe warstwy skóry, intensywnie odżywia, polecany dla osób po 25 roku życia, szczególnie dla skóry z problemami obrzęków i zasinień w okolicach oczu. Zawiera naturalne filtry UV!!!

Efekty? Niewielkie

Męczę go już kilka miesięcy, chyba już tylko po to, aby napisać w końcu tą recenzję i dać sobie z nim spokój. PLUSY: opakowanie - poręczne, estetyczne, solidne, dobrze się zakręca, przeźroczyste - można kontrolować zużycie produktu; krem w miarę szybko się wchłania; gdy mam go na skórze, jest mi dosyć przyjemnie (nie jest ciężki, czy zbyt wodnisty), chociaż czasem skóra trochę piecze (może tak objawia się jego aktywne działanie?); konsystencja - kremowo-żelowa, przyzwoita; wydajność; nie szkodzi skórze pod oczami i delikatnie ją nawilża. MINUSY: zapach - po prostu mnie męczy, jest dziwny, kojarzy mi się z czymś starym; trzeba bardzo uważać, aby nawet mała ilość kremu nie dostała się do oka, bo bardzo je drażni, powoduje pieczenie i efekt zamglonego widzenia; brak większych efektów jego stosowania - zwykłe, krótkotrwałe nawilżenie, jak po większości kremów; stosunek jakości do ceny (wprawdzie kupiłam go w promocji, o ponad połowę taniej, ale i za te pieniądze raczej nie warto). PODSUMOWUJĄC : może moja skóra pod oczami już lepsza nie będzie, a ja się czepiam, ale nie spodobał mi się ten krem i tyle (powodowanie pieczenia oczu to jego największy minus). Uważam, że ma słabe działanie. Z drugiej strony nie zaszkodził mojej skórze, więc daję 3*.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ostatniego

Jestem z niego zadowolona

Nie mam na razie problemów z cerą, ani zmarszczek, dlatego ten krem oceniam bardzo dobrze. Poradził sobie podczas upałów. Doskonale nawilżył najwrażliwsze partie twarzy czyli dolne powieki. Ponadto nie szczypie, nie zapycha porów, jest bardzo lekki. W lecie nie stosuję cieni, dlatego nie mam pojęcia czy nadaje się pod makijaż. Pod fliud napewno. Nic się nie wałkuje ani nie warzy.
Oczy wygląają po nim na wypoczęte.
Nie polecam go dziewczynom, które szukają rozwiązania dla konkretnych problemów takich jak zmarszczki lub cienie pod oczami. Jedynie pomaga na poranną opuchliznę.
Ten krem to tylko nawilżacz.
U mnie uzyskuje ****, ponieważ ciężko mi jest dobrać nawet taki kosmetyk. Niestety wciąż jest za mało na naszym rynku przyzwoitych kremów nawilżających pod oczy.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Rozczarowanie...

Produkt ma pewne zalety ale przewaga wad jest miażdząca.Zacznę od "jasnych"stron.Co ważne, (dla mnie,jako alergika) nie podrażnia,nawet jeśli dostanie się za powiekę nie powoduje dyskomfortu czy pieczenia.Dość szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki.Lekka konstystencja."Ciemnych stron" jest zdecydowanie więcej.Niehigieniczne opakowanie (trzeba grzebać paluchem),stosunkowo wysoka cena (w zestawieniu z jakością),nieskuteczność,tj.bardzo słabo nawilża,nie ujędrnia,nie natłuszcza,nic a nic nie wygładza (delikatne linie mimiczne),kompletnie nie wpływa na cienie i worki pod oczami (a zaznaczam,że nie są one jakies znaczące). Strata pieniędzy i tyle. :(

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

jestem na tak

Leciutki, dobrze nawilżający kremik. Wygładza skórę pod oczkami. Ważne było dla mnie też, że nie naciągałam jej przy nakładaniu kremu - jak to doświadczyłam z innymi gęstymi kremami pod oczy. Nie miałam żadnych problemów z wydostaniem (sam spływa w dół słoiczka w miarę użytkowania) i aplikowaniem kremu. Jest delikatny, ale sprawdził się w zimie.

Może być

Używałam jakiś czas temu, zużyłam dwa słoiczki, odstawiłam, bo doszłam do wniosku, że po 25 roku zycia oczekuję jednak czegos innego od kremu pod oczy.
Zalety: bardzo przyjemna konsystencja, dobrze nawilża.

Wady: Długo się wchłania, trzeba trochę odczekać zanim nałozy się cienie. No i niestety, wada największa: nie działa przeciwzmarszczowo.

Zaletą może być niewysoka cena, ale moim zdaniem ta cena odpowiada jakości.
Godny polecenia młodym osobom, które nie potrzebują prewencji ani walki z drobnymi zmarszczkami. Ja przerzuciłam się na Clarinsa Anty Gravity, owszem - trzy razy droższy, ale działa i wart jest swojej ceny.

dobry

Krem posiada ciekawą nietłustą konsystencję, bez zapachu, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu. Dobrze nawilża skórę wokół oczu, likwiduje opuchliznę, lekko chłodzi i ma się to wrażenie, że po nałożeniu skóra mówi "dziękuję". Czyli taki krem pielęgnacyjny. Podczas jego stosowania nie powstały żadne zmarszki :) - spełnił zadanie.
Wada - trochę wygórowana cena i kształt słoiczka (musiałam wydłubywać resztki patyczkiem do uszu).

Spelnil oczekiwania

Skuszona ciekawa oferta erisa nabylam ten kremik.Spelnil moje oczekiwania.Nawilza dobrze,nie mam natomiast jakis specjalnych oczekiwan co do niwelacji cienii i obrzekow.Dla mnie spelnia swoja role-wchlanianie natychmiastowe,przyjemny zapach i opakowanie.I do tego niezbyt wygorowana cena jak na takie dzialanie.Warto!!!!

Wielkie (małe) nic.

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami kupiłam go i niestey bardzo się rozczarowałam.
Nie mam jakiś specjalnych problemów ze skóra pod oczami, ale pojawiła się tam już siateczka drobniuteńkich zmarszczek i naiwnie wierzyłam, że ten kremik cos z nimi zrobi. Niestety nie udało mu się - nie poprawił kondycji skóry, nie radzi sobie też z opuchlizną która zdarza mi się często po nocy. Lepsze efekty daje juz spryskanie wodą termalna lub tonikiem.
Kompletna klapa - nie ma żadnych plusów. No może jeden - nawilża, ale żeby takie "nic" kupować za taka cene to przesada.
Jedyne co może być na jego obronę i dlatego daje dwie * to to że byc może jest dla młodszych cer - ja mam 34 lata więc może czas sięgnąć po coś mocniejszego? ;)

Bardzo dobry

Co prawda do magicznej granicy 25 lat jeszcze trochę mi brakuje, ale nienajlepszy stan mojej skóry sprawił, że sięgnęłam po ten krem.
Mam odwieczne problemy z cieniami pod oczami i skłonność do powstawania obrzęków, od tego kremu oczekiwałam, że pomoże mi w walce o lepszy wygląd :) Nie zawiódł moich oczekiwań- dobrze nawilża skórę, wygładza ją, a przy dłuższym i regularnym stosowaniu rozjaśnia cienie. Zdecydowanie poprawił stan skóry, ma ona teraz zdrowszy wygląd, a przy porannym makijażu nakładam mniej korektora, niż kiedyś :)
Cena, moim zdaniem, nie jest wygórowana, ponieważ krem jest bardzo wydajny, no i co najważniejsze- obietnice producenta nie są pustymi słowami.
Daję solidne 4 gwiazdki.

O.K

Nie mam wielkich zastrzeżen do tego kremu ,poza cena.ktora jest znacznie zawyzona. Krem bardzo dobrze wchłania sie,,a przy tym ma lekka konstystencje.uwzam.ze kobiety, które zaczynaja stosowac kosmetyk pod oczy w celu wyłącznej pielegnacji skóry wokół oczu..to eris całkowicie zaspokoi ich oczekiwania.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

nic specjalnego

Kupiłam go pod wpływem wielu pozytywnych opinii na wizażu. Niestety tym razem się rozczarowałam.

U mnie nie rozjaśnił cieni pod oczami, nawet troszkę :( a zaznaczam, że moje nie są mocne. Nie zauważyłam też wygładzenia, nawet minimalnego, drobnych zmarszczek, które od niedawna pojawiły się pod moimi oczkami. Nawilża bardzo delikatnie. Nie szczypie.
Poważnym minusem jest fakt, że u mnie okropnie wałkuje się - nie ma mowy o nałożeniu makijażu. Także ja używam go tylko na noc.
Kremik jest średni, nie zaszkodzi, ale też bez niego można żyć ;) jedynie to lekkie nawilżenie - ale za taką cenę? NIE!
Co do wydajności ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Uprzedzona możliwością wyparowywania żelu z pojemnika zawsze mocno dokręcam zakrętkę i jest OK.

są lepsze

Zacznijmy od ceny- wg mnie zbyt wygórowana jak za "takie coś". Krem w małym słoiczku (higiena?). Konsystencja wodnista, dobrze się wchłania, ale nie robi praktycznie nic. Słabo nawilża, nie wygładza. Takie placebo. Aha- jest baaaaaaardzo wydajny.