Bourjois, Rouge Connection Lipstick

Bourjois, Rouge Connection Lipstick

Pomadka zawiera mikrodrobinki, które błyszczą w słońcu, dając unikalny efekt. Występuje w 24 kolorach, od delikatnych, do nasyconych.

Cena: 45 zł

Ten zapach :D

Co prawda to szminka mamy, ale podkradlam jej ja na dzien jezykowy w szkole: bylam wiedzma :D Czerwona smzinka (sylwestrowa, bo na codzien i mama i ja wolimy beze i brazy) sprawdzila sie swietnie.
Po 1 - zapach. Obledny!!! Owoce??? Nie wiem, w kazdym razie jets boski :D
Po 2 - efekt. Jakby holograficzny Mienił sie przepieknie mimo iz na ustach nie wyczulam zadnych drobinek :D
Po 3 - trwalosc. Za to ** bo to dla mnie wazna cecha szminki :D

Super :-)

Super szmineczka, idealna dla kobiet, ktore lubia wyrazne, optycznie powiekszone usta. Trwala, nie zjada sie jej szybko, bardzo piekny zapach- wyjatkowo mi odpowiada. Extra opakowanie :) Na pewno skusze sie na jeszcze pare z tej linii :)

Bardzo dobra :)

MIałam 5 kolorów w próbkach tej pomadki wraz z pędzelkiem. Taki mini zestaw dla "małej modnisi" :P
Kolorki były następujące:
-róz z odrobinkę brudnawy /podszedł na pierwszy ogień/
-czekoladowy /moj ulubiony jesli idzie o TE pomady/
-melonowy, orange /dyskretny kolor/
-brązowy /stonowany, lekko nugatowy odcień/ tez rewelka
-bordo /bardzo ładny żywy odcień na wieczorowe wyjscia/

Wszystkie zużyłam z takim samym zachwytem!
+ Bardzo fajna i miła konsystencja,
+ delikatne zatopione drobinki brokaciku, b. dyskretne
+ bardzo wydajna
+ dobre i nasycone kolory
+ równomiernie się zjada /mniam/
+ przyzwoity zapach
+ pedzelek miekki, wygodny, dobrze rozprowadzający pomadkę po ustach, z którego nie wychodzą włoski :P

Gdyby nie cena /trochę wysoka, ja moja skarbonkę :(/ kupowałbym ją zawsze!! Za cenę daje * gwaizdę mniej

depilacja metody

jakas sucha...

Wyprobowalam mamy. I teraz juz wiem, ze jej nie kupie.Po pierwsze jest za sucha, widac wszystkie niedoskonalosci ust, nie podoba mi sie.Jedyne co jest w niej fajne, to opakowanie:)

solidna

Mam pięć próbek tej pomadki, w odcieniu nr 3, ciemny róż, 5 jasny róż, 7 koralowy, 17 czerwony i 24 bordowy. Na razie korzysam z 3. Twarda, taka jakby sucha, ale bardzo dobrze nabiera się pędzelkiem i rozprowadza. Ładnie wygląda na ustach, intensywna, delikatnie się mieni dzięki drobinkom, jednak nie jest to jakiś brokat, a mikrodrobinki. Trwała, niestety, lekko wysusza. Zjada się równomiernie. Bardzo wydajna.