Bielenda Professional, Ideal Skin, Morska Kuracja, Krem kawiorowy odmładzająco - ujędrniający

Przeznaczenie: dla skóry wymagającej, dojrzałej, pozbawionej żywotności, zwiotczałej
Działanie:
 - rewitalizuje wszystkie funkcje komórek,
 - chroni i wzmacnia system obronny skóry,
 - wygładza zmarszczki,
 - ujędrnia rysy twarzy, które stają się bardziej wyraziste i atrakcyjne,
 - zapewnia natychmiastową świetlistość i witalność,
 - hamuje procesy starzenia się skóry,
 - optymalna ochrona UVA + UVB (SPF 15 – PPD 10).
Składniki aktywne: ekstrakt z kawioru – skarbnica protein, witamin i mikroelementów, kolagen morski, chitozan, elastyna morska, Niacinamide PC.
Do zabiegów odmładzających dla skóry dojrzałej, wymagającej ujędrnienia, regeneracji
o działaniu przeciwzmarszczkowym, do skóry zwiotczałej podczas diet odchudzających.

Skład: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Triethylehexanoin, Glycerin, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Octocrylene, Cyclopentasiloxane, Cereareth-18, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Chitosan Glycoate, Caprylic/Carpic Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Niacimide, Butyl methoxydibenzoylmethane, Glycereth-26, Propylene Glycol, Caviar Extract, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Collagen, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Dimethicone, Polisilicone-11, Ethylhexyl Hydroxystearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Disodium EDTA, Phenoxyetanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, 2-bromo2-nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Lillial, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool.

Cena: 47zł / 150ml
/m/

OK

Krem Bielendy jest super ale na zakończenie zabiegu.Do codziennego użytku on sie raczej nie nadaje bo to produkt profesionalny(ukończyłam szkołę kosmetyczną).Po zastosowaniu skóra rzeczywiście,jest odmłodzona i ujędrniona,twarz wyglada młodziej.Zabieg robiłam na sobie i na mojej mamie(mama była bardzo zadowolona z efektu).Duży plus że zawiera filtry.Jedną gwiazdkę odejmuje za zbyt jak dla mnie drażniący zapach...

bardzo miła niespodzianka

Kupiłam w ciemno po wczesniejszych bardzo pozytywnych wrazeniach z profesjonalna maska algowa ze spirulina Bielendy oraz jednej recenzji zamieszczonej ponizej :).
W tubce o watpliwej urodzie znajduje sie naprawde swietny kosmetyk o uroczym swiezo-morskim zapachu i blekitno-zielonym kolorze, ktory stosuje samodzielnie na dzien i na noc w polaczeniu z bardzo napinajacym serum Organixa. I efekty sa naprawde zadowalajace.
Krem dobrze sie wchlania, pozostawia przez kilkanascie minut delikatny film. Dobrze współgra z podkladami Clinique Repariwear, Lancome Color Ideal. Pewnie bedzie ich wiecej, bo krem jest nieprawdopodobnie wydajny nie wspominajac o ogromnej tubie :). Po dwóch miesiącach uzytkowania skora jest dobrze napieta i odzywiona i tak przyjemnie rozswietlona.
Jednak nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz jak wspomnialam jest wydajny do znudzenia a ja lubie zmieniac kremy do twarzy.
Krem jak najbardziej godzien polecenia!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

Mój KWC! Pachnące morzem cudo dla suchej skóry.

"Gabinetowy" Krem kawiorowy Bielendy znalazłam po długich poszukiwaniach - potrzebowałam kremu, który nawilży moją udręczoną cerę (mieszana, ale po 30-tce zaczęła się przesuszać z byle powodu).

Plusy produktu:

+ ogromna pojemność tubki, oraz
+ niska cena (po rozłożeniu na standardowe 50 ml, jakie znajdujemy w słoiczkach, wychodzi kilkanaście złotych na jeden)
+ mega-nawilżenie - ulga dla buzi
+ cudowny zapach morza :)
+ można stosować pod makijaż, żadnych "klusek"
+ widoczne spłycenie zmarszczek mimicznych
+ spłycenie bruzd policzkowych
+ nie uczulił!
+ wysoki filtr UVA + UVB (SPF 15 - PPD 10)

Minusów właściwie brak, może opakowanie mogłoby być ładniejsze.

Drugi raz w życiu zdarzyło mi się być tak zadowoloną z kremu i nigdy się z nim nie rozstaję. Stosuję na noc i na dzień, do tego dwa razy w tygodniu jakaś maseczka i ponoć odmłodniałam.

Używam tego produktu od: maja 2010
Ilość zużytych opakowań: 2 x 150 ml