Freya, Shower Cream (Krem pod prysznic)

Freya, Shower Cream (Krem pod prysznic)

Dzięki jedwabistemu kremowi o tajemniczym zapachu Freya poczujesz się w kąpieli jak bogini. Krem oczyszcza, odżywia i nawilża skórę oraz nadaje jej orzeźwiający i zmysłowy zapach.

pic na wode

Kupiłam go w raz z woda toaletowa i bardzo sie zawiodłam. Na pewno za drogi, jak na pojemnosc 150ml i nie wydajny znikal w błyskawicznym tempie. Myslałam rowniez, ze jakos przedłuzy zapach perfumow, a tu klops. Ten zel po prostu umyl cialo, a to rowniez potrafi zel za 5zl. Mozna wyprobowac, ale za duzo sie po nim nie mozna spodziewac.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Eeeee tam....

Dołączam się do zdania poprzedniczki, że krem ma bardzo glutowatą konsystencję. Pachnie tak sobie, używanie go wcale więc do przyjemności nie należy. Jak na taką jakość i pojemność cena jest zbyt wysoka. Z drugiej strony już nie mogę przemęczyć tego kremu i cieszę się, że w sumie ta mała pojemność okazuje się być pozytywem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i zarazem ostatniego

bez sensu

Bez sensu ... bo za drogi, niewydajny, zapach ma bardzo ulotny i nie ma mowy o podtrzymaniu zapachu perfum. Opakowania tych żeli nawet mi odpowiadają natomiast zawartość nie bardzo. Ma jakąś taką "glutowatą" konsystencję, słabo się pieni. Na pewno drugi raz nie kupie, chociaż zapach freya lubię.

Używam tego produktu od:kiedyś

depilacja bikini rodzaje

Przeminęło z wiatrem

Dostałam go w prezencie, zużyłam i zapomniałam o nim.
Bardzo przeciętny. Tragicznie słabo się pieni. Zapach znośny, ale bez zachwytów. Wysuszenia ani innych skutków ubocznych nie zauważyłam. Żel jak żel.
Na pewno za drogi i za mało pojemny, jak na swoją wydajność. Miałam to szczęście, że nie musiałam za niego płacić :P

Używam tego produktu od: używałam około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno

przeciętniak

Przyznam, że nigdy nie wąchałam tej perfumy, więc nie wiem czy ten żel jest z tej samej linii zapachowej, ale przede wszystkim pieni się przeciętnie, musiałam zużyć około 1/5 zawartości tego żelu, żeby czuć się umyta, co powoduje, że jest bardzo niewydajny a cena za wysoka.Nie zauważyłam, żeby wysuszał bo i tak używam zawsze jakiegoś balsamu po kąpieli. Przetestowałam i już go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Hm...

Kosmetyk ma dziwną konsystencję, nie najlepiej się pieni. No i przede wszystkim za mało przypomina zapach z linii Freya. Kupiłam go wyłącznie dla zapachu i sie rozczarowałam. Jeśli chodzi o właściwości myjace i nawilżajace to znam lepsze produkty :)

jakoś nie za bardzo

Dziwna konsystencja, niby gęsty, a leisty. Dziwnie, trochę chemicznie pachnie, wcale nie śliczną Freyą. Słabo się pieni, trzeba go dużo wylać. Łatwo się spłukuje. Zapach nie jest zbyt intensywny i nie zostaje na skórze. Dobrze myje, nie wysusza, ale odżywienia ani nawilżenia nie zauważyłam. Mało wydajny.