Visions, Lip Gloss (Kolorowy błyszczyk do ust w tubce)

Visions, Lip Gloss (Kolorowy błyszczyk do ust w tubce)

Zawierają nawilżający wyciąg z aloesu, witaminę E i ochronne filtry przeciwsłoneczne. Usta są gładkie i nawilżone, lśnią uwodzicielskim, gorącym blaskiem.
Sunflower (Słonecznik) - pomarańczowo-różowy ze złotymi refleksami
Fuchsia (Fuksja) - głęboki róż z perłowym połyskiem
Poppy (Mak) - truskawkowa czerwień.

o zgrozo!!

Kupiłam na allegro za 4zł za sztukę dwa kolorki: fuksję oraz mak. Nie spodziewałam się tak intensywnego koloru - przeciez to tylko błyszczyk! Pamiętam do dzis swoja mine jak zobaczylam siebie w lustrze. O zgrozo!! Produkt beznadziejny!! Bardzo nieładnie wygladal na ustach - kolory nie nadaja sie na wyjscie na ulice. Ciezko go bylo wydostac i byl gesty co utrudnialo nakladanie. Bardzo szybko wylądował w koszu na śmieci. Nie polecam.

Używam tego produktu od:kiedys

Niefajny

Fatalny. Ma kolory totalnie niedopasowujace sie do ust, zbyt mocne jak na blyszczyk. Pokrywa usta gruba warstwa ktora schodzi nierownomiernie, bardzo nietrwaly.

dla wytrwalych...

ciezko go nalozyc na usta,ma strasznie mocny jaskrawy kolor i bardzo gesta konsystencje!.zeby go wycisnac trzeba ladnie sie namocowac z tubka.....

depilacja bikini rodzaje

Nie na usta !

Fatalna kolorystyka, jak z lat 80-tych, niestety również nie nawilża ust... Ja go stosuję jako róż do polików i w tym wydaniu się doskonale sprawdza :D Troche nie na lato, bo sie klei na policzkach, ale ogolnie nawet sie trzyma i daje ładny efekt. Więc jeśli go kupię, to tylko jako róż na policzki :)

nieee

Kupiłam go w jakiejś promocji za 8.90zl. Kolor jest zbyt intensywny, żarówiasty, poprostu okropny. Krótko się trzyma, po jakimś czasie na ustach zostaje sam brokat. Polecam jedynie dla cieprpliwych i baaardzo ekstrawaganckich kobiet ;)

totalny chłam

kupilam go bo myslałam ze bedzie taki fajny jak te blyszczyki smakowe avonu, mam kolor pomaranczowy ,ktory ochydnie wyglada na ustach, zreszta wszystkie kolory paskudnie wygladaja. na dodatek normalnie blyszczyk zajmuje gdzies polowe tubki a powinien cala, w moim wypadku zajmowal jedna trzecia tubki, wiec przeplacilam za to badziewie,prawdopodobnie wyladuje w koszu albo dam go 6letniej córce kuzynki bedzie mialo dziecko zabawe

żadna rewelacja

Już dawno nie ma ich w katalogu ale ostatnio znowu się w jednym pojawiły i to jeszcze na promocji no i skusiłam się na wszystkie trzy kolory. Kolory są mocne nawet jak nałoży się cienką warstwę dlatego raczej nie nadają się na dzień. Ja znalazłam jednak dla nich inne zastosowanie poprostu wymieszałam je z bezbarwnym błyszczykiem, który nabrał delikatnego koloru i błyszczących drobinek brokatu i w taki sposób stosuje je na dzień a na wieczór to już normalnie z tubki. Błyszczyki te są wydajne ale trochę za mocno się lepią na ustach. Nawilżają, mają przyjemny smak i zapach.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

taki sobie

Klei się na ustach, niewygodny sposób aplikacji, raz się go nie da wycisnąć, raz wychodzi za dużo. Kolor ładny (sunflower) i ładnie wygląda na ustach, ale to za mało, zważając na ilość dostępnych błyszczyków na rynku. Tani. Ilość zużytych opakowań: 1

może być

ja również mam kolor Sunflower, jeste z niego w miarę zadowolona. Błyszczyka jest w opakowaniu naprawdę mało i ciężko go wycisnąć, ale ładnie rozświetla usta, dobrze nawilża usta, choć trochę się lepi.

dobry

No właśnie mało go.W tubce jest 7 ml,a sama wielkość tubki to zdaje się 15ml.Mimo to ładnie się rozsmarowuje,ładnie pachnie i jak na błyszczyk długo się trzyma.Ogólnie fajny.

fajny, ale mało go...

Podoba mi się ten błyszczy. Mam kolor sunflower, prześliczny pomarańczowo-brązowy ze złotymi drobinkami. Cudnie pachnie, tak słodziutko :-) Gęsty, nakładam go paluszkiem, bo tak wygodniej. Tylko jest go bardzo, ale to bardzo mało w tubce!!! :-( Miałam problem z wyciśnięciem błyszczyka, po obejrzeniu go pod lampką okazało się, że tubeczka jest wypełniona zaledwie w 1/4-1/3 objętości!! To już przesada! Za to odejmuję 1 gwiazdkę, bo poczułam się trochę oszukana :-( I dlatego tylko 3 , a byłyby 4...

przyjemny

Mam kolor Sunflower. Jak go zobaczyłam, to się przestraszyłam, bo kolor opakowania jest bardzo intensywny i inny niż w katalogu, ale sam błyszczyk nie jest aż taki żarówiasty. Gęsty, przyjemnie, słodko pachnie i smakuje. Jest go dziwnie mało w tubce. Ciężko go wycisnąć, a znowu jak położę zakrętką do góry, żeby napłynął, to wylatuje go za dużo. Dobrze się rozprowadza, choć lepiej robić to palcem niż aplikatorem. Ładnie wygląda na ustach, ładnie się mieni. Trochę sie lepi. Trwały i wydajny. Niezły, gdyby nie trudności z aplikacją dałabym 4*, ale naprawdę utrudnia to stosowanie.