Visions, Sparkling Eye Wand (Błyszczące cienie do powiek w sztyfcie)

Visions, Sparkling Eye Wand (Błyszczące cienie do powiek w sztyfcie)

Pojemność 3,5 ml

Trwałe, rozprowadzają się na powiece równo, tworząc gładką powierzchnię bez fałdek. Perłowe. Odcienie:
Camelia (Kamelia) - róż z perełkami
Orchid (Orchidea) - miękka zieleń
Tiger lily (Lilia tygrysia) - pomarańcz ze złotymi refleksami

beznadziejny

Do kupna zachęciła mnie cena w promocji dla konsulatntów, kosztował coś ok. 4,9zł.. Wybrałam kolor zielony, który jest całkiem ładny. Bardzo ciężko go nałożyć, jeśli dam go mało, efektu błyszczenia nie ma prawie żadnego, jeśli dam go znowu więcej, robią się okropne prześwity.. Denerwuje mnie również uczucie mokrej powieki.. Dla mnie zdecydowane nie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: wypróbowane 1

Mizerny. Słaby.

Kupiłam go kiedyś przypadkiem na Allegro. Były to moje początki w serwisie i nie bardzo wiedziałam o istnieniu KWC :D Pewnie bym po przeczytaniu recenzji nie zdecydowała się na zakup. ;)
Cień jest wybitnie dla cierpliwych osób, nie spieszących się. Bowiem po nałożeniu warstwy na powieke trzeba odczekac chwile czasu, aby mógł swobodnie wyschnąć. Kolejna aplikacja, nadająca intensywność koloru, powoduje skorupe na powiece. Z czasem /kilka minut/cień zaczyna odpadać jak stary tynk ze ścian :(. PO prostu ciężko wypośrodkować nakładaną ilość. Albo za dużo albo za mało. Wynika z tego, że trwałość słaba. Kolejna sprawa, to kolor. Miałam zielony. DO wyboru są trzy różowy, zielony, pomarańczowy. Odcień na powiekach był taki sobie...Zbyt intensywna, błyszcząca, seledynowa zieleń. A oczy wyglądały jak płetwy rybki akwariowej. Ciężko jest nadać porządany kształt na powiekach.
Próbowałam "wyczuć" ten cień, ale nie dało się ;)
Także efektem było oddanie go komuś innemu. Cień jest bardzo mizerny i nigdy więcej go nie kupię, bo nie ma sensu wydawać pieniędzy na bubel. Są inne, godne uwagi cienie :)

Ilość zużytych opakowań: ...Kolor zielony. Kilka aplikacji.

żałuje ,że kupiłam

mam kolor pomaranczowy jest paskudny, fatalnie się rozprowadza,żałuje ze go kupilam bo nie mam co z nim zrobic , poniewaz do niczego sie nie nadaje czasami uzyje go na szminke ale tylko po to zeby go wykonczyc, moja kolezanka po zakupie go wyrzucila bo byl tak paskudny

dzienny smoky eyes

OK

Mam dwa kolorki: zielony i różowy, oba wyglądają bardzo efektownie na powiekach. Początkowo miałam problem z ich nałożeniem(łatwiej rozprowadzić je palcem niż aplikatorem). Dosyć trwałe. Wada: zbierają się w załamaniu powieki. Ale za tą cenę sa ok.

raczej nie

mam kolorek zielonkawy, dość ładny, błyszczący, ale ciężko go rozprowadzić, zbiera się na powiece, jest również mało wydajny. Nie używam go zbyt często...

ładny kolor

Mam kolorek różowy. W opakowaniu kolor mi się podoba. Ale żeby osiągnąć taki odcień trzeba się troszkę napracować, bowiem błyszczyk smuży przy nieodpowiednim nakładaniu. Trzeba go nakładać cienką warstwą, albo jeśli się chce wyraźniejszego efektu - to wtedy miejsce przy miejscu i lekko rozetrzeć (choć traci trochę na blasku). Kolorek jest wtedy piękny. Acha, na uwage zasługuje efekt chłodzenia - dosyć wyraźny. Nie podoba mi się zapach tego błyszczyku, no i nie jest zbyt trwały, nie nadaje się też do stosowania na bazę Art Deco.

ładny

Bardzo mi się podoba. Nigdy wcześniej nie używałam błyszczyków do powiek i efekt mile mnie zaskoczył. Co prawda nie znając "instrukcji obsługi" za szybko otwarłam oko po nałożeniu i mi się odbił. Jest trwały, widoczny, ładnie podkreśla oko. Łatwo się nakłada. Kolor różowy....

z błyszczyków najlepszy

Lekki, ale ciężko go położyć nawet warstwą transparentną, a co dopiero tak, żeby było widać kolor. Lekko chłodzi. Wałkuje się, ale nie aż tak bardzo, nie widać tego za mocno, a zdecydowanie najmniej ze wszystkich nabłyszczających jakie znam. Dość trwały. Mało wydajny. Chyba najlepszy ze wszystkich błyszczyków do powiek, jakie znam, ale i tak mógłby być lepszy. Szkoda, że jest tak mało kolorów.