Satine, Super delikatny krem do depilacji z zieloną herbatą

Satine, Super delikatny krem do depilacji z zieloną herbatą

Krem do depilacji zbędengo owłosienia, oparty na ekstrakcie z zielonej herbaty i D-Panthenolu, polecany dla osób skłonnych do uczuleń lub ze szczególnie wrażliwą skórą.

Depilacyjne dno

Krem zakupiłam dla nastoletniej córki, która po raz pierwszy w życiu postanowiła zacząć "przygodę" z depilacją łydek. Wybór padł na ten kremik, który wydał mi się idealny na ten "pierwszy raz" i byłam pewna, że poradzi sobie z delikatnymi, jasnymi włoskami nastolatki, takim niemal puszkiem.
Niestety - porażka na całej linii !!! Efekt żaden - nie usunął nawet połowy włosków :( Okropny, chemiczny, drażniący zapach. Spróbowałam na moich nogach - było jeszcze gorzej! Wstręciuch wylądował w koszu!
Zdecydowanie odradzam!
Z trudem

Używam tego produktu od: 2 użycia
Ilość zużytych opakowań: napoczęte, wylądowało w koszu na śmieci

koszmarek!

Nie b?d? si? rozpisywa? na jego temat, bo po pierwsze to to poprzedniczki napisa?y ju? wszystko co mo?na o nim powiedzie?, a po drugie to niewiele mo?na o nim napisa?, po za tym, ze on naprawd? nie robi nic, takie Wielkie Nic. Nie polecam, wr?cz odradzam, bo nie warto.

U?ywam tego produktu od:kiedy?
Ilo?? zu?ytych opakowa?:kilka razy

przestrzegam!

Chciałam kupić w drogerii krem Veet, ale z powodu jego braku postanowiłam kupić krem Delii, tym bardziej, że jest tani. I w tym przypadku jego cena przekłada się na jakość. Krem trzymałam na nogach przepisowe 20 minut i nie usunął mi ani jednego włoska!:( O innych jego cechach wypowiadać się nie będę, bo po co, skoro swojej głównej funkcji w ogóle nie spełnia! :( Nie kupujcie go, jeśli nie chcecie stracić czasu i pieniędzy!

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

nie działa

To zabawne - dwa bardzo podobne produkty tej samej firmy, jeden świetny, a drugi kiepski, nawet bardzo kiepski:)...Uzywam Delii kremu szybko działającego - i jest naprawdę świetny, tyle, że trzymam go nieco dłużej, niz w zaleceniach producenta. Raz go nie było i kupiłam wersję delikatniejszą. Kompletna klapa - nawet 20 minut siedzenia z mazidłem nic nie dało! Najdelikatniejszy jest widocznie dla włosków...Co z tego, że nie podrażnił? Poprzednia wersja równiez nie podrażnia, a działa! Spróbowałam - i wyrzuciłąm. Na szczęście krem szybko działający znowu się pojawił...:)

nie warto!!!

Nie pamiętam już czy miałam tę wersję superdelikatną, czy delikatną, ale podejrzewam że efekt byłby te sam.
1. w ogóle nie działa, włosków zostaje tyle co było przed zabiegiem, więc nie wiem po co się męczyć 20 minut
2. śmierdzi, ale to akurat cecha wszystkich kremów do depilacji
3. jest za rzadki, wypływa z tubki, spływa ze szpatułki, a czekając 20 minut to i z ciała
Choć kosztuje grosze, jest zdecydowanie nie wart nawet tej ceny. Jedyna dobra rzecz, to taka, że nie podrażnia, ale i to na nic się zda, jeśli krem jest do niczego!!!

byle co

U mnie też się nie sprawdził. Ma żadką konsystencję, czas oczekiwania na efekty jest długi, no agdy się tyle wytrzyma to okazuje się że włosy jak były tak są. Musiałam kombinować bo nawet nie było załączonej szpatułki.

ilość zużytych opakowań: pierwsze dwa razy

Tragedia

Wlosków to on prawie nie usuwa. Trzymałam zalecane 20 min. i nic. Myślałam, że to ja mam jakieś toporne włosy na nogach ale po recenzjach widze, że to nir moje włosy tylko ten krem jest do niczego. Zapach do zniesienia ale już z konsystencją jest gorzej bo taka dość rzadka. Szkoda kasy na takie bzdety....

absolutny bubel

Chciałam mieć delikatny krem do depilacji. No i mam. Rzeczywiście jest delikatny, zwłaszcza dla włosków, których prawie wcale nie usuwa. Zostaje około 80% włosków, mimo, że trzeba krem trzymać 20 minut. Próbowałam trzymać nawet 30, ale i to nic nie dało. Do tego ma bardzo nieprzyjemny zapach i rzadką konsystencję. Właściwie do niczego się nie nadaje.

na razie łeee

toto trzeba trzymać aż 20 minut......nie doczyałam jak kupowałam :( chciałam szybko się pozbyć włosków, a to katastrowfa czasowa....nawet po 20 minutach nie scodzą wszystkie....nie uczula.....trochę śmiedzi...strasznie płynny raczej emulsja niź krem...skończę to opakowanie i następnym razem poszukam czegoś lepszego