BingoSpa, Bingo, Maska do włosów ze spiruliną i keratyną

BingoSpa, Bingo, Maska do włosów ze spiruliną i keratyną

Cena już od 8,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maska przeznaczona do pielęgnacji włosów cienkich i łamliwych.
Keratyna wypełnia ubytki w strukturze włosów wskutek czego polecana jest do pielęgnacji włosów słabych, zniszczonych, przesuszonych i łamliwych, po trwałej ondulacji, farbowaniu i rozjaśnianiu.
Spirulina regeneruje włókna włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu końcówek, dodaje im objętości i sprężystości, hamuje wypadanie włosów.
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, dokładnie rozprowadzić, wmasować w skórę głowy. Pozostawić na ok. 5 min., a następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski 2 - 3 razy w tygodniu.

regenerujące
>250ml
Skóra głowy
normalna

nic specjalnego

Produkt zachęcił mnie do kupna swoim opisem ale niestety szybko okazało się, że konieczność trzymania go na włosach 5 min jest sporym utrudnieniem zwłaszcza gdy się ktoś żyje w pośpiechu i nie ma czasu na siedzenie z maską na głowie, jednak czas ten byłby do zaakceptowania pod warunkiem dużej skuteczności produktu ale niestety po użyciu maski poza wygładzeniem to nie zauważyłam żadnych innych efektów, włosy rozczesywały się raczej ciężko, po wysuszeniu były sianowate i napuszone. Spodziewałam się lepszego efektu. Z plusów to to, że nie obciąża włosów i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028657].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem w 99% na tak ;)

Intensywnie pielęgnuję włosy od około lipca br. Są średnioporowate, strasznie się puszą. Jest to 1 odżywka po której naprawdę widzę efekty.
Plusy:
-Włosy miękkie w dotyku
-Nie puszą się tak jak zazwyczaj
-Zapach neutralny, niedrażniący
-Nie trzeba jej używać dużo
Minusy:
-Ostatnio zauważyłam że na 3 dzień włosy nie były takie świeże jak zazwyczaj. Nie odejmuję za to całej gwiazdki bo wiem że tego typu kosmetyki trzeba używać z głowa, mniej więcej raz na tydzień a ja to robiłam częściej. Zobaczymy jak będzie dalej :>

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964689].usefull || 0 }}% pomocna.

Maska idealna dla włosów cienkich

Mam cienkie włosy blond za połowę pleców, zniszczone rozjaśnianiem. Jestem włosomaniaczką i uwielbiam sprawdzać produkty różnych firm.

Maseczką z BingoSpa jestem zachwycona!
wydajność,
cena,
regeneracja końcówek,
poprawiona objętość

drobny minusik za specyficzny zapach, po prostu nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: od trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958913].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Dobra maska w przystępnej cenie.

Maska jest średnio gęsta o typowym zapachu masek do włosów tej firmy. Sama działa średnio na moich włosach. Są troszkę bardziej miękkie, łatwo się rozczesują, lecz gdy dołączę do porcji swoje składniki, typu pantenol czy parę kropel oleju, działa rewelacyjnie. Włosy są bardzo, bardzo miękkie i mają ogromny blask. W myciu również się sprawdza. Dobrze usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy. Nie zauważyłam by obciążała. Skóra również się szybciej nie przetłuszcza.
Doszłam do wniosku, że wszystkie maski, które stosowałam z tej firmy działają na moje włosy podobnie; na szczęście pozytywnie.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiąće

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883245].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra i w przystępnej cenie

Maski używam tylko do emulgowania oleju przed myciem szamponem.
Nałożona na 20 min. pod czepek sprawia że po myciu włosów i zastosowaniu odżywki włosy są puszyste, miękkie, wygładzone i sprawiają wrażenie gęściejszych.
Jest niesamowicie wydajna, nie spływa z włosów.
Zapach nie jest przyjemny, ale nie jest odpychający, trochę za chemiczny.

Bardzo dobry produkt za niską cenę.
Na pewno do niej wrócę, ale pewnie jeszcze wypróbuje jej równie polecane siostry z oferty BingoSpa.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834507].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Ponieważ maska Bingo masło shea i 5 alg mi bardzo podeszła, postanowiłam spróbować innej. I okazała się nawet lepsza niż tamta!

+ nawilża
+ odżywia
+ wygładza
+ włosy się łatwo rozczesują
+ nie obciąża
+ włosy się nie przetłuszczają
+ zapach
+ włosy są błyszczące, sprężyste, nie spuszone
+ wydajność/cena
+ dostępność (Tesco, Auchan, osiedlowe drogerie)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820046].usefull || 0 }}% pomocna.

na czwórkę

+ lekka, nie obciąża
+ nie powoduje przetłuszczania
+ włosy sa miękkie, sprężyste i błyszczące
+ cena 10zł

- jakoś szczególnie nie odzywia. Wspomagam ją dodatkowo keratyną.
- mało wydajna
- ciężko dostępna.

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812010].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra i ekonomiczna

Postanowiłam wypróbować tę maseczkę, ponieważ zauroczył mnie jej skład. Nie spotykam często kosmetyków o tak dużej zawartości alg: Fucus Vesiculosus, Enteromorpha Compressa, Porphyra Umbilicalis, Undaria Pinnatifida, Lithothamniom Calcareum:)

Maseczkę Bingo Spa spirulia& keratin nakładam systematycznie co drugie mycie, około dwa razy w tygodniu. Jeżeli chodzi o moje włosy, są długie, proste, dosyć gęste, rozjaśniane, z bardzo wymagającymi/ skłonnymi do wysuszania się końcówkami.

No i muszę przyznać, że włosy dobrze tę maskę przyjmują, stają się elastyczne, lśniące, łatwo je rozczesać.

Ile trwa u mnie czas działania tej maseczki- około 5 minut. Najczęściej tak właśnie robię, pozostawiam tę maskę na włosach na 5 lub więcej minut i dokładnie zmywam.

Objętość jest bardzo duża, 500 ml, co przy tak niskiej cenie (12,99) i wysokiej jakości jest kolejnym dużym plusem.

To pierwszy mój produkt tej firmy, ale na pewno nie ostatni. Szczerze mówiąc, kiedy zobaczyłam ofertę tej firmy w sklepie, naprawdę nie wiedziałam którą maseczkę wybrać, ale okazało się, że wybrałam świetnie.

Włosy uzyskały stosowne nawilżenie, są dociążone, wyglądają zdrowo. Muszę jednak zaznaczyć, że na końcówki włosów nakładam po każdym myciu olejek, np. macadamia lub arganowy, co również wpływa na poprawę kondycji i ochronę przed rozdwajaniem włosów. Wszystko razem działa, myślę, że rola tej maseczki jest ważna, ponieważ po użyciu zwykłej odżywki moje włosy nie były tak silne jak po tej masce. Różnica jest spora.

Używam tego produktu od: około 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802975].usefull || 0 }}% pomocna.

miłość od pierwszego wejrzenia i... z rozsądku

Spirulina i keratyna to coś, co przemawia do moich włosów. Stąd miłośc od pierwszego wejrzenia, wszak wzmocnienie i regeneracja niemal gwarantowane.
Ale...
To wszystko w odpowiednim towarzystwie, a towarzystwo, które jest Bingową podstawą obecną w każdym z produktów nieco zbyt lekką dla włosów kręconych się okazuje. Fakt, łatwo włosy rozczesać, są nieobciążone i sypkie, jednak ze skrętem krucho :kwasny: Zdecydowanie za mało emolientów, które skutecznie dociążyłyby i zabezpieczyły włosy z natury suche i wysokoporowate.
Dlatego to Bingo sprawi się jedynie dzięki dodatkom takim jak inna, cięższa odżywka lub niewnikający olej, choćby lniany.
Dodatek czyni różnicę. I sprawia, że z miłości od pierwszego wejrzenia robi się ta z rozsądku.
Warto.
Dla samej wydajności i ceny też warto.

Dlaczego więc ucięłam półtorej gwiazdki? Ponieważ to produkt, który wymaga wzbogacenia celem zastosowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800642].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna maska w super cenie :)

Wypróbowałam maskę po przeczytatniu wielu dobrych opinii i się nie zawiodłam :) Mam nadzieje, że uda mi się zakupić jeszcze kilka innych bo póki co zdobyłam dwie :)
A więc maska:
+jest tania
+ma sporą pojemność
+działa(jednak ja często ją "tuninguje" - świetnie się do tego nadaje)
+ma przyjemny skład :)
+ nie obciąża włosów
+przy regularnym stosowaniu odżywia włosy

-mogłaby być bardziej wydajna jednak za tą cenę można jej to wybaczyć ;)
- nie lubię zapachu tych maseczek jest dla mnie taki "chemiczny"
- czasami jest problem z dostępnością. Ja kupuje w tesco.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787842].usefull || 0 }}% pomocna.