L'biotica, Regenerujący krem do rzęs

L'biotica, Regenerujący krem do rzęs

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

krem
bez parabenów
w tubce
10 – 50ml

NIESTETY, ALE NIE, UCZULA

Krem zakupiłam wraz z ActiveLash, po nieudanym doświadczeniu z serum po kilku tygodniach zaczęłam używać kremu, niestety, to samo - uczulił:
- łzawienie oczu rano
- widzenie za mgłą
- pieczenie

podobnie jak serum, musiałam wyrzucić, został mi olejek rycynowy, po nim przynajmniej nic się nie dzieje, a wzmacnia, więc warto.

Działa

Produkt kupiłam kilka miesięcy temu na jakiejś promocji w biedronce za śmiesznie niską cenę.
Używam regularnie co wieczór. Nakładam na szczoteczkę po innej odżywce do rzęs.
Moje rzęsy stały się dłuższe, ciemniejsze, nie wypadają. Zaczęłam stosować ten krem również na brwi. Spisał się świetnie.Brwi urosły w miejscach, w których wcześniej ich nie było, są gęstsze, ciemniejsze i bardziej zauważalne.
Szkoda tylko, że opakowanie nie jest podobne do odżywki na dzień tej samej firmy.

HMM...

Kupiłam go ze względu na dobre opinie, jakie o nim słyszałam.
Plusy:
+ nie spływa do oczu
+ poprawia ogólny stan rzęs
+ jest wydajny

Minusy:
- efekty nie są spektakularne
- brak szczoteczki/pędzelka utrudnia aplikację

Dieta na AZS

słabo

Kupiłam ją w wakacje na jakiejś promocji, zaniepokojona dużą ilością wypadających rzęs. Stosowałam może przez dwa tygodnie i chyba odrobinę pomogła, ale szybko mi się znudziło, a rzęsy przestały jakoś bardzo wypadać. Niestety problem jakiś czas temu powrócił i postanowiłam spróbować znowu z tą odżywką. Tym razem nie zauważyłam kompletnie żadnych efektów - może oprócz tego, że nie mogłam sobie na drugi dzień pomalować oczu, bo przez to że jest mega tłusta, żadna kredka nie trzymała mi się na powiekach. Oczywiście myłam rano oczy, ale nie tarłam ich jakoś specjalnie, bo tylko wypadło by mi więcej rzęs. Z tego powodu - i ponieważ nie widzę żadnych efektów - odżywka idzie w odstawkę i na pewno nie kupię jej jeszcze raz.

Plusy:
+ cena

Minusy:
- brak działania
- konsystencja
- aplikacja

I tak i nie

Tak
-wazelinkowy kremik naprawdę zregenerował moje rzęsy-są gęściejsze i błyszczące
-odpowiada mi aplikacja palcem bo eyeliner to nie jest moja bajka
-milutka cena
-powalająca wydajność: 4 m-e co wieczornego stosowania
Nie
-oczekiwałam wydłużenia- nie doczekałam się
-rzęsy jak wypadały tak wypadają
-poranne opuchnięcie powiek i śpiochy w oczach

Brak efektów

Stosowałam kilka miesięcy, nie widzę żadnych spektakularnych efektów w porównaniu do odżywki Long Lashes po której rzęsy są niesamowicie odżywione, długie i gęste.

Nie lubię jej nakładać na rzęsy, ponieważ jest ciężka - kremowa konsystencja. Skleja oczy i mamy cały czas wrażenie że coś jest na tych rzęsach więc powoduje dyskomfort i w moim przypadku powoduje łzawienie.

Zużyłam już 3 opakowania i na pewno jeszcze do niego wrócę. Jest to bardzo dobry kosmetyk, który regeneruje rzęsy po codziennym malowaniu ich tuszem, są błyszczące, wzmocnione, zregenerowane, nie wypadają, są dłuższe i gęstsze. Opakowanie mimo, że malutkie to jest bardzo wydajne, a cena niska, Ja polecam i na pewno po przerwie kupię czwarte już opakowanie.

efekt po 30 dniach

nie lubię kosmetyków, które producent zaleca używać przez jakiś czas regularnie, żeby zobaczyć efekt, ale tu się zawzięłam; która z nas nie marzy o pięknych, gęstych i długich rzęsach? doklejać rzęs nie umiem, kompletnie mi to nie wychodzi, a z tuszami generalnie mam problem, co rusz inny testuję bo nie mogę utrafić
ok, teraz krem - zakładałam wieczorem, najpierw wsmarowywałam krem pod oczy ostrożnie, żeby podstawy rzęs nie uciapać
nie szczypał w oczy, lepiej by miał aplikator, niewygodnie go wyciskać przez ten mały otworek...
ale cóż... minęło 30 dni...i nic, poszłam do chłopa, pooglądał o stwierdził, że o chyba coś lepiej (taaaa, szkoda gadać), zrobiłam zbliżenia telefonem i zawzięłam się na kolejne 30 dni, porównałam zdjęcia i jedno wielkie g...
robiłam dzisiaj małe porządki w kosmetykach, stąd moje niektóre recenzje, i o zgrozo znalazłam 1 nierozpakowane opakowanie tego cudu, niestety nieprzedatowane; czytam z tyłu "Rzęsy to Twój oręż" no tak, ale nie z tym cudem

Zdecydowanie nie dla mnie

Dla mnie jest chyba zbyt ciężki. Rano budziłam się z zapuchniętymi oczami, które po jakimś czasie używania produktu zaczęły łzawić i szczypać. Mnie uczulił i raczej nic spektakularnego z rzęsami nie zrobił.

Problematyczny.

Kupując krem spodziewałam się raczej formy mascary, szczoteczka
i krem zamiast tuszu. Wiecie o co chodzi. Tymczasem otrzymujemy zwykłą tubę z kremem o konsystencji wazeliny.

Mikstura kompletnie nie sprawdziła się do pielęgnacji rzęs, głównie z uwagi na problematyczne nakładanie i nieprzyjemne obklejanie oka.
Jednak całkiem nieźle poradziła sobie ze wzmocnieniem
i zagęszczeniem brwi.

Krem trudno nałożyć na rzęsy. Ma tendencję do spływania
i drażnienia spojówek. Skleja oczy, tworzy tzw. śpiochy. Widzimy jak przez mgłę (efekt jak po użyciu płyny dwufazowego).

Owszem wzmacnia rzęsy, nabłyszcza je i nadaje elastyczności (to głównie zaleta oleju rycynowego, po 2 zł w aptece), ale komfort używania oceniam bardzo nisko.
Nie lubiłam sięgać po ten produkt.

fajna odżywka ;)

Zakupiłam ten krem, ponieważ lubię mieć gęste, długie rzęsy, a patrząc na skład zapowiadało się super. Krem zamknięty jest w tubce i niestety trzeba nakładać go placami, ma gęstą konsystencję - nie spływa do oka. Do rzeczy, jak produkt się sprawdził?

Plusy:

- bardzo wydajny, używałam go spory czas i nie skończyłam jednego opakowania
- nie podrażnia
- nie uczula
- rzęsy są sprężyste, gęstsze i nawilżone
- cena

kiepska wazelina podrazniajaca oczy

Nie dziekuje! Kupilam bo okrem mial pozytywne oceny a nie dlatego ze byl tani.
Krotko tym razem i na temat:
-fatalne wydobywanie z tubki-gestosc wazeliny ciezko wydostac naciskajac tubke
-jeszcze gorsze nakladanie na rzesy czy brwi.
-uczucie ciezkosci na oku-rzed snem-bo o uzywaniuw ciagu dnia nawet mowy nie ma!
-dwukrotnie powodowal u mnie bolesny jeczmien na oku. Jeczmien ostatnio mialam bedac dzieckiem a uzywajac zawsze jakichkolwiek kremow, tonikow etc. mam czyste rece i skore wiec jedyny powod powstania bolesnej kuli to ten oto cudny "kremik"
-jeden jedyny malusi plus za to ze urosly mi czy raczej zgestnialy "troszenkie" brwi-po miesiacach uzytkowania! Jednak efekt jest tak mizerny w porownaniu z "meczarniami" jakimi byla aplikacja -ze nie kupie go juz nigdy i nikomu nie polecam!
Na rzesy sie absolutnie nie nadaje! Oko jest na ranem zmeczone, spuchniete i to wszystko co otrzymujemy po tej kuracji
Nie, nie, nie!