Regenerujący krem do rzęs

Regenerujący krem do rzęs

Cena już od 9,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

krem
bez parabenów
w tubce
10 – 50ml

Napisanych recenzji: 23

Całkiem niezły!

Produkt działa! Stosuję głównie na brwi i w miejscach, gdzie były one przerzedzone pojawiły się włoski, taki meszek. Zrezygnowałam ze smarowania rzęs tym kremem, ponieważ ma bardzo nieprzyjemną, lepką i oleistą konsystencję co jest jego minusem :( ta lepkość na rzęsach była bardzo przykra, szczególnie rano gdy okolice oczu były tłuste i poklejone. Jednak jak na parenaście złotych to produkt daje radę i jest mega wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242088].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Nie... nie i jeszcze raz nie!!

Konsystencja w formie lepkiego oleju, żelu... kremu masakra!
Do tego zero efektów,!
A po nocy połowa oczu tłustych od tego mazidła, nigdy więcej tego nie zakupię!
Cena fakt faktem niewielka, ale nawet tak mała kwota uważam że jest wyrzucona w błoto na to dziadostwo!
Nie polecam nikomu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231848].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 56

Działa

Kupiłam na promocji w Biedronce. Niestety nie stosuję go na rzęsy, tylko na brwi. Gdy stosowałam go do rzęs, rano budziłam się z osadem w kącikach oczu. Zdecydowanie działa. Stymuluje wzrost nowych włosków i je wzmacnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199513].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 324

pozytywne zaskoczenie

Nie ma się co oszukiwać, że trochę olejku rycynowego i witamin zdziała cuda. Natomiast ta odzywka mnie pozytywnie zaskoczyła (kupiłam już kilka opakowań, a to jest osiągnięcie, bo chyba żadnej innej odzywki nie kupiłam ponownie), ponieważ:
1) poprawia kondycję włosków - są grubsze, bardziej sprężyste i elastyczne
2) kolor - włoski ciemnieją
3) nie wpływa na długość rzęs, ale je zagęszcza
4) pomogła mi w "odrastaniu" brwi po zbyt zapalczywej ich regulacji - w widoczny sposób - w miejscach gdzie włoski za nic nie chciały wyrosnąć, pojawiły się małe odrosty
5) naprawiła mi prześwit, który mam w jednej brwi - ciekawostka jest taka, że jak mi się skończyła, to po kilku miesiącach prześwit powrócił

Ja polecam - za tę cenę można popróbować.
Na efekty trzeba poczekać jakiś miesiąc i to minus.
Kolejnym minusem jest to, że taka oleista konsystencja może w nocy zmigrować do oka i to może podrażnić niestety, więc trzeba utaj z umiarem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Dobre działanie

Odżywkę kupiłam ponieważ moje rzęsy zaczęły strasznie wypadać i się przerzedziły. Okazała się strzałem w dziesiątkę! Już po 3 tygodniach widziałam efekty: wzrost nowych rzęs, które urosły długie i mocne. Co prawda nie jest to efekt sztucznych rzęs, ale jeśli ktoś potrzebuje zregenerować rzęsy i pobudzić je do wzrostu to polecam :) Jedyny minus to kłopotliwe nakładanie i konsystencja, produkt dostaje się do oczu, a rano trzeba mocno zmywać żeby można było pomalować rzęsy tuszem. I tylko z tego powodu muszę zmienić odżywkę na inną, ponieważ jest to na prawdę męczące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165321].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 161

Widać efekty

Nie miałam problemów z rzęsami, ale postanowiłam sprawdzić czy mogą być w jeszcze lepszej kondycji. I po ok miesiąca faktycznie zauważyłam że są grubsze, rzadziej wypadają i wydają się dłuższe. Jedynie co mnie denerwowało to aplikacja. Stosowałam go na noc, a rano musiałam porządnie szorować oczy żeby to zmyć - w innym wypadku tusz mi się "ślizgał" i nie chciał się porządnie nałożyć na rzęsy. Jakiegoś zabójczego efektu nie było - może dlatego, że mi się nie chciało i go odłożyłam gdzieś w połowie tubki. Ale polecam :)

+ Rzęsy są grubsze, dłuższe
+ Rzadziej wypadają

- Aplikacja
- Trzeba zmywać przed nałożeniem tuszu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156736].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 5

Brak efektów

Używałam po zakoczonej kuracji 4 long lashes, chciałam nie tyle powalczyc o wzrost co o jakosc rzęs. używałam sumiennie co wieczór przez jakies 2 miesiące, czasem za duzo produktu wchodzilo do oczu i rano mialam problem. Efektów niestety nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154891].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 93

Widoczne efekty

Moje rzęsy są z natury w miarę długie, ale cienkie i rzadkie. Nie raz zdarzało mi się, że wypadło mi kilka rzęs przez co pojawiała się nieestetyczna przerwa na linii rzęs. A ten produkt faktycznie pomógł mi zregenerować rzęsy. Do tego zauważyłam, że moje rzęsy są delikatnie dłuższe.

+ hamuje wypadanie rzęs, przez co są odrobinę gęstsze
+ delikatnie wydłuża
+ łatwa aplikacja
+ bardzo wydajny
+ cena

Nie znalazłam żadnego znaczącego minusu. Co prawda odżywka nie daje jakiś spektakularnych efektów, ale nie liczyłam na to, bo skład jest całkiem naturalny. A nie mam zamiaru stosować odżywek zawierających lek na jaskrę tylko po to, żeby mieć nadzwyczajnie długie rzęsy, ponieważ nie jest to do końca bezpieczne.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Totalny bubel!

Jak dla mnie totalny bubel. Stosowałam go tak jak producent zalecił na noc, ale po dłuższym używaniu nie zauważyłam, aby zrobił cokolwiek z moimi rzęsami. Nie widać anie poprawy, aby pogrubiał ani wydłużał moje rzęsy. Nie przyspieszał wzrostu rzęs, ani w żaden sposób ich nie nawilżał. Rzęsy zaczęły mi po nim delikatnie wypadać co wprawiło mnie w osłupienie bo miał zapobiegać wypadaniu.

Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 misięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045406].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Opyla się

Bardzo fajny krem. Po regularnym stosowaniu przez trzy tygodnie z hakiem zauważyłam, że moje osłabione wcześniej rzęsy, stały się grubsze, takie bardziej mięsiste u nasady, mocniejsze, przestały się łamać i co najważniejsze - stały się dłuższe niż przed kuracją! :) :)

Produkt jest wydajny, a jedyne, czego nam trzeba dla uzyskania świetnego efektu, to systematyczność ;)

Teraz po przerwie, robię do niego kolejne podejście i nie mogę się doczekać efektów :)

Używam tego produktu od: z przerwą ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039557].usefull || 0 }}% pomocna.