Monoi de Tahiti, Tropical Lagoon Shower Gel (Szampon - żel pod prysznic)

Monoi de Tahiti, Tropical Lagoon Shower Gel (Szampon - żel pod prysznic)

Szampon - żel delikatnie myje ciało i włosy eliminując sól oraz produkty pielęgnacyjne nakładane podczas kąpieli słonecznej. Produkt zawiera 0,3% monoi z Tahiti (kwiat gardenii z olejkiem kokosowym) i prowitaminę B5 (0,2%) o właściwościach odżywczych, zmiękczających i przeciwdziałających szkodliwemu działaniu słońca i wody. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnie perfumuje włosy i ciało, powoduje że stają się miękkie i błyszczące.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Mój numer 1 od Yves Rocher!

Zakochałam się od pierwszego wejrzenia <3 Żel pachnie PRZEPIĘKNIE i nie rozumiem jak może się komuś nie podobać :) Cudowny, świeży, kwiatowy zapach, konsystencja jest genialna - pięknie się pieni, przez co produkt jest bardzo wydajny. Opakowanie prześliczne, kolorowe, poręczne. Jeden z niewielu żeli od Yves Rocher, który długo pachnie po kąpieli na skórze :)

Okropny zapach

Niestety jego zapach degraduje go na samo dno. Dosłownie śmierdzi naftaliną.
Jeszcze najgorsze ze zostaje na skorze przez kilka godzin... Stosowałam go tylko jako zel do mycia, pieni sie i myje ok.

Lubię jego świeży zapach

Zalety:
- bardzo ładny egzotyczny zapach, doskonale dodaje energii i pobudza nas do działania
- lekka konsytsencja, dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza skórę
- ma ładne opakowanie
- wygładza skórę
- edycja limitowana

depilacja ciąża

Ok.

Przyjemny żel, po którego sięgam latem. Ma ciekawy zapach. Taki typowo wakacyjny, plażowy. Czuć tutaj piasek, olejki do opalania, morze, kokos, egzotykę. Jest gęsty i jakby olejkowy. Dobrze się pieni. Nie podrażnia. Myje. Jest w miarę wydajny. Zapach utrzymuje się na ciele przez dłuższy czas. Nie wiem jak sprawdzi się jako szampon. Nie lubię takich wynalazków 2 w1.

Sentymentalny zapach

Uwielbiam tą serię, uwielbiam ten zapach. Sam żel niezbyt długo utrzymuje się na skórze, więc najwięcej przyjemności daje podczas kąpieli. Ale można go podtrzymać mgiełką Monoi. I spędzić cały dzień leżąc i pachnąc :D

Dawno, dawno, temu...

... był to piękny zapach. Egzotyczny, wibrujący, zachwycający.
Wprowadzał nas w przestrzeń polinezyjskich plaż. Krainę kokosem i gardenią pachnącą. Czy potraficie wyobrazić sobie zapach różowego piasku? Wodę we wszystkich odcieniach niebieskości? Palmy kokosowe, bananowce, ananasy, wanilię? Czy widzicie białą róże a czujecie jaśmin? Tak, to gardenia.
Czy czujecie się jak w raju? Tak, taki właśnie Był ten zapach.
Niestety, coś się zmieniło. Brutalnie.
Zapach rajskiej plaży, wraz z upływem czasu przeistoczył się w woń totaletową i bynajmniej nie o wodę tu chodzi. Detergent mający za zadanie zabicie zarazków brylujących na stacjach benzynowych. Tojtojowa woń. Tyle zostało z obietnicy Edenu.

Upadłam, jak Ikar.

O innych właściwościach pisać już nie będę.
Bo cóż znaczy wieczność wobec zapachu? ;)

Idealny jako żel pod prysznic

Wpadł mi w oko ze względu na kolor, po powąchaniu w sklepie stwierdziłam, że wezmę. Cena nie jest wygórowana. Pojemność wystarcza na kilka użyć. Jako szampon nie sprawdził się na moich włosach, jako żel pod prysznic - GENIALNY! Zapach utrzymuje się dość długo, latem zrezygnowałam z perfum. Kwiaty Monoi mają bardzo wyrazisty zapach, nie każdemu przypadnie on do gustu. U mnie się sprawdził :). Kilka dni temu kupiłam zapas, by nawet zimą czuć zapach wakacji ;).

Plusy:
- cena
- wyrazisty zapach
- zapach długo się utrzymuje

Minusy:
- pojemność (zbyt mała)
- nie sprawdza się jako szampon

Idealny jako żel pod prysznic

Plusy:
- cena
- wyrazisty zapach
- zapach długo się utrzymuje

Minusy:
- pojemność (zbyt mała)
- nie sprawdza się jako szampon

Egzotyczny zapach

Cześć :)

Szampon-żel ma ciekawy egzotyczny zapach, jednak mi nie odpowiada. Być może spodoba się innym :) duży plus dla Yves Rocher za naturalne składniki. Produkt spełnia swoje funkcje jako żel czy szampon.

Zdecydowanie NIE

Dla mnie jest to okropny zapach. Gdy nałożyłam żel na ciało, ze strachem sprawdziłam opis na butelce, czy na pewno używam żelu pod prysznic! Piękne kwiaty na buteleczce obiecywały cudowny zapach, niestety - jestem mocno rozczarowana...

Idealny na lato

Idealny na lato, przyjmny tropikalny zapach.
Uzywam go tylko do mycia ciala, moim zdaniem nie nadaje sie do wlosow.

Kupuje ten produkt kazdego lato razem z olejkiem z tej samej serii.

Jak najlepsze wakacje w życiu

Nie ma nic piękniejszego niż ten zapach, kojarzy mi się wyłącznie z wakacjami i zapachem czegoś egzotycznego, kwiatowego, ale zarazem tajemniczego.

Urzeka od pierwszego użycia. Jednak jako szampon trochę zawodzi, nie pieni się, przez co mam wrażenie, że trzeba używać go więcej, włosy są po nim nieco oklapnięte i mimo wszystko nie taki, jak po każdym innym szamponie. Jednak jako żel pod prysznic, a tak go oceniam - idealny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pięć