Body Clinic, 24h Antiperspirant Deodorant (Kulkowy dezodorant antyperspiracyjny)

Przez 24 godziny gwarantuje poczucie świeżości, zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Bezalkoholowy.

Miałam dezodorant antyperspiracyjny w spray'u z tej serii, i nawet mi się podobał, więc kupiłam sobie kulkę. Niestety o kulce nie mogę powiedzieć, że jest dla mnie dobra. Nie chroni przed poceniem, wolno schnie, może jedynie chroni przed brzydkim zapachem. A zapach kulki mi odpowiada. Szkoda że nie spełnia swoich zadań :(

już nie ma

Mnie bardzo odpowiada właśnie ten zapach.Hmmm....taki ....kliniczny :)Fajny jest.Skutecznie chroni,jest do skóry wrażliwej,nie klei się.Jeden z lepszych jakie miałam .Szkoda tylko ,że wycofali i nie ma już w ofercie :(

ilość zużytych opakowań: kilka

Taki sobie

Kompletnie nie odpowiada mi jego zapach. Na poczatku stosowania troche mnie podraznil, ale pozniej bylo juz ok. Dobrze chroni. Jednak ze wzgledu na zapach wiecej go nie kupie.

ilość zużytych opakowań: 1

Manicure - geometryczny french

cudownie ożeźwiający

zazwyczaj dezodoranty w kulce mam tylko raz szybko nudzi mnie ich zapach jednak ten byl wyjatkowy wspanialy lekko cytrusowy, delikatny calodobowa ochrona przed poceniem nawet podczas intensywnego wysilku fizycznego np. aerobiku nie pozostawia plam na ubraniach ani nie pozostawia nieprzyjemnej sproszkowanej warstwy na ubraniach bezalkocholowy nie podraznia skory polecam cena ok 12 zł w promocji ok 10 i mniej goraco polecam

dobry

Hm, jeśli chodzi o mnie, jest nawet nawet. Nie sprawdził się jedynie w czasie parugodzinnej wycieczki rowerowej przy temperature 40st. w słońcu :) bo poza tym w ogóle nic nie czuć ! Ani nie jestem mokra, ani spocona, ani brzydko nie pachne.. co prawda zapach sam w sobie ma taki średniawy, ale po nałożeniu w ogole go nie czuć. Na pewno nie będzie to mój pierwszy antyperspirant Oriflame.

eee...

Dezodorant ma odpowiednią konsystencję i nieprzyjemny zapach. Po nałożeniu na skórę zostawia tłuściutki film i trzeba długo czekać aż się wchłonie; nie nawilża. Nie podrażnia ale chroni tylko kilkadziesiąt minut albo i mniej potem znów czuję że się pocę. Starcza na krótko ale opakowanie ma dobre – małe i wszędzie się zmieści. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.