Antiperspirant Deodorant Roll-On Délice, Believe, Serene, Volare (Kulkowy dezodorant antyperspiracyjny)

Zawiera substancje nawilżające i łagodzące, które pomagają skórze utrzymać właściwy poziom nawilżenia. Bezalkoholowy. Zapobiega nadmiernemu poceniu się, pachnie nutami linii zapachowych Oriflame:
- Believe
- Delice
- Serene
- Volare.

Tragedia

Niestety stwierdzam, że szału nie ma. Kulka nie pachnie zbyt intensywnie (Volare) i do tego ten zapach nie jest jakiś super przyjemny, trochę słodki, a trochę w zasadzie nijaki. Opakowanie za to podoba mi się mocno, estetyczne, przyjemny dla oka kolor. Z wydajnością całkiem dobrze, z działaniem gorzej. Antyperspirant nie chroni przed plamami, za to niweluje brzydki zapach. Jak ktoś się mocno poci, nie będzie zadowolony. Nie można produktu ze sobą nigdzie zabrać, bo się wylewa. Brudzi ubrania i szybko wysycha.
1 kulka wystarczała mi na 3-5 miesięcy

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Nie warto kupować

Posiadam wersję Volare. Muszę przyznać, że po użyciu tego antyperspirantu nie było żadnych efektów. Owszem, zapach jest bardzo ładny, ale antyperspirantem tego nazwać nie można. Słabo wydajmy i w ogóle nie chroni. Nie polecam

Używam tego produktu od: używany kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Średni.

Miałam wersję Believe i Delice.
Obie ślicznie pachniały, zostawiały delikatne ślady na ubraniach (ale dopiero po dłuższym użytkowaniu) i nie zapewniały silnej ochrony.
Mało wydajne, starczały na miesiąc z groszem.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Pomyłka

Owszem, zapach jest ok, ale co z tego... Nie jest to antyperspirant, ale trochę zapachowego płynu zamkniętego w opakowaniu... Niestety. Zapachu po aplikacji nie czuc wcale. Mam też wrażenie, ze płynu było tylko trzy czwarte gdy go kupiłam... Nieprzydatny, nie ma żadnych plusów, daje pol gwiazdki za zapach. choc nie powinnam. PS. Opisuje volare

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Słabiutki, praktycznie brak efektów.

Posiadam zapach Volare - subtelny, trochę kremowy i dość poważny, ze słodką nutą.

Zalety:
*zapach jest całkiem w porządku
*ładne opakowanie i grafika na etykietce

Wady:
*absolutnie nie spełnia swego zadania - po prostu nie chroni przed poceniem, nie działa w żaden inny sposób
*długo się wchłania (a wiadomo że nie lubimy mieć mokro pod pachą, denerwujące uczucie), a jeżeli już się wchłonie - po prostu znika, znika zapach, no i nie działa - mam wrażenie, że nie użyłam żadnego dezodorantu
*zdecydowanie za wysoka cena jak za taką jakość

Ten antyperspirant to kolejny dowód na to, że zaopatrywanie się w dezodoranty w firmach sieciówek kosmetycznych takich jak Oriflame, czy Avon to zły pomysł.
Jest, ładnie pachnie, lecz po wydostaniu się z opakowania traci właściwości i ulatnia się w eter nie pozostawiając po sobie śladu.

słaby

Dla mnie ten dezodorant jest za słaby. Po całym dniu w pracy nie mam komfortu świeżości jaki mam używając innych dezodorantów. Jest delikatny i subtelny ale nie dla mnie

Używam tego produktu od: 3 miesiace

chroni na długo

Jeden z lepszych jaki przydażyło mi się używać. Miałam już (dawny) z algami i teraz używam wersji zapachowej Nomadic. Co do zapachu- spodziewałam się bardziej damskiego aromatu, no ale mogę to przeboleć, gdyż nie czuć go tak intensywnie w ciągu dnia. Za to ochrona jest na 5! Po całym dniu robi niewielkie białe slady w załamaniach pach (ale w porównaniu z np. Dove i Adidasem są one minimalne). Chroni nawet przy najgorszym wysiłku fizycznym. Minusikiem może być jedynie to że jest mało wydajny

Używam tego produktu od: ok. rok z przerwami

Mój ulubiony dezodorant!

Zdecydowanie jedne z najlepszych dezodorantów, jakich używałam. Mam wersję Volare i jestem bardzo zadowolona.

Dezodorant dosyć skutecznie zapobiega poceniu się, a jeśli już coś przedostanie się przez niego, niweluje zapach. Spełnia więc podstawowe wymógi, jakie stawiam dezodorantom.

Do tego całkiem przyjemnie pachnie i ma przystępną cenę - jakieś 12 zł. Mała uwaga: nalezy odczekać chwilę po jego nałożeniu, żeby się wchłonął - wtedy nie pobrudzi nam ubrań. Polecam!Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

niezłe

Miała już kilka zapachów tych antyperspirantów i mam wrażenie, że jednak trochę różnią się właściwościami. Najskuteczniejszy był wg mnie Nomadic, ale również najbardziej bielił, wprost tragicznie! Northern Lights prawie wcale nie bielił, ale też był mało skuteczny. Teraz mam Midsummer i jest pośredni ;) Ale ogólnie te antyperspiranty chronią dosyć dobrze, choć w ekstremalnych sytuacjach nie sprawdzaja się, bielą mniej lub bardziej. Są bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

bardzo dobre

Lubie dezodoranty tej firmy za skutecznosc i przyjemne zapachy.
Mialam wersje Delice, Believe i Serene i chyba z tej drugiej bylam najbardziej zadowolona. W pozostalych zapach po jakims czasie zaczynal mnie draznic.
Co do skutecznosci dzialania nie mam wiekszych zastrzezen. Jakby jeszcze nie zostawialy sladow na ciemnych ciuchach, bylyby idealne.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kolo5

jest ok

Uzywam już któryś raz serene i jak dla nie jest ok, nie czuć nieprzyjemnego zapachu potu, nakłada się go dobrze i szybko sie wchłania, zapach trochę jednak za mocny i gdy używam innych perfumów to nie za dobrze sie komponuje. Ale spełnia swoje zadanie :)

Jest ok

Mam zapach delice, bardzo fajny tylko czasami wydaje mi sie on lekko kwasny =/ Rozprowadza sie prawidlowa ilosc "płynu, nie za duza, nie za mała, tak akurat w sam raz. Dosyć szybko się wchłania, pozostawia uczucie świezosci, poce sie sporo mniej, w koncu to antyperspirant :) Niweluje nieprzyjemmny zapach, zamierzam wyrpbowac tez inne wersje zapachowe :)