Rossmann, Isana Hair, Liquid Silk Haarkur (Płynny jedwab do włosów)

Rossmann, Isana Hair, Liquid Silk Haarkur (Płynny jedwab do włosów)

intensywnej pielęgnacji włosów z wyciągiem z jedwabiu wnika w uszkodzony włos, odbudowując jego strukturę. Nadaje włosom sprężystość i niezwykły połysk. Produkt przeznaczony do pielęgnacji matowych i łamliwych włosów.
Działanie i pielęgnacja: nowa formuła czynnych substancji połączona z wyciągiem z jedwabiu wzmacnia i chroni osłabione, łamliwe i przesuszone włosy. Nadaje im niezwykły połysk i sprężystość, ułatwia rozczesywanie.
Zastosowanie:Stosować 1-2 razy w tygodniu. Po umyciu wmasować preparat we włosy osuszone ręcznikiem. Pozostawić na 3-5 minut. Dokładnie spłukać.

średnia

Mam włosy miedziano-brązowe hennowane,długie ze skłonnością do plątania na długości raczej porowatość średnia przy końcach duża.Raczej cienkie średniej gęstości.

Przeciętna odżywka trochę ułatwiająca rozczesywanie.Pozatym nic specjalnego nie robi z włosami.

Zapach dość przeciętny nie drażniący.

Konsystencja gęsta,wydajność raczej słaba.Na włosy za łopatki starcza na kilka razy.

Nie obciąża włosów,ale też nie dodaje objętości.

Za tą cenę można wypróbować.Ja raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Średnia, przeciętna

PLUSY :
+Włosy pięknie lśnią po niej,
+Są bardzo wygładzone,
+Zapach

MINUSY :
- Moim włosom zabiera objętość,
- Strączkuje włosy.

Raczej już jej nie kupię, chyba,że wrócę do natiuralnego koloru włosów - wtedy mogłaby siesprawdzic (na zdrowych włosach,dodając blasku. Na suchych i zniszczonych włosach nie za bardzo się sprawdza.

Krzywdy nie robi

Tę odżywkę również kupiłam na początku swojego włosomaniactwa, bardzo spontanicznie, bo nie miałam jeszcze większego rozeznania. W samotności raczej mnie nie zachwyciła; ot, gęsta, biała substancja o neutralnym zapachu, która radziła sobie z uczuciem tępości, jakie zostawiają delikatne szampony i tyle. Stanowi za to fajną bazę do wzbogacania albo olejowania - szczególnie za taką cenę.

Makijaż MaxFactor

Nie

Odżywkę podebrałam mamie zachęcona obietnicami producenta zamieszczonymi na etykiecie. Mam włosy cienkie, puszące się. Od odżywki oczekuję, że je ujarzmi, ale nie obciąży (dlatego zwykle nakładam odżywkę na wysokości ucha). Niestety dawno już nie spotkałam się z gorszą odżywką, niż ta :/

KONSYSTENCJA
Gęsta, nie wylewa się z rąk. Przypomina trochę krem do rąk pod tym względem. Kolor delikatnie różowy.

ZAPACH
Typowo kosmetyczny. Nie potrafię do niczego porównać. Raczej przyjemny, delikatny, nie drażniący. Jest to jednak bez różnicy, bo w ogóle nie utrzymuje się na włosach.

DZIAŁANIE
Choć dzięki treściwej konsystencji odżywka dobrze rozprowadza się na włosach, to jednak nie robi z włosami nic pozytywnego. Nie zauważyłam, żeby były lepiej odżywione, błyszczące, a już na pewno nie sprężyste! Włosy są raczej rozmiękczone, jakby tępe , w ogóle się nie układają, pozbawione wyrazu. Próbowałam je rozczesać i nadać im sensowny kształt drewnianym grzebieniem, czy szczotką z naturalnego włosia, ale robią co chcą. Puszą się niemiłosiernie, zaś u nasady są jakby przyklapnięte. Nie mają kształtu do tego stopnia, że nawet nie układają się w przedziałek. Jedne przyklapują do nasady, inne sterczą na wszystkie strony. Dawałam odżywce szansę już w rozmaitych konfiguracjach - przy myciu metodą OMO stosowałam ją jako pierwszą odżywkę, jak i drugą odżywkę, a nawet jako pierwszą i drugą zarazem. Próbowałam też aplikować razem z olejkiem jako maskę. Za każdym razem efekt ten sam - tępe, z jednej strony puszące się, a z drugiej oklapnięte włosy.

OPAKOWANIE
Zwykła tuba. Raczej solidna. Wady są raczej powszechnie znane - trudno na końcu wydobyć produkt, ale z tym musimy się liczyć każdorazowo wybierając tak opakowany produkt. Co do designu się nie wypowiadam, bo to kwestia indywidualna, a mnie akurat nie zależy na estetyce.

CENA
W granicach 5-10zł. Niby nie majątek, ale zawsze pozostaje niesmak, że można było w to miejsce kupić coś lepszego.

DOSTĘPNOŚĆ
W każdym Rossmannie.

wyraźnie zwiększa objętość

+ cena
+ szybki efekt (5 minutek i możemy się cieszyć ładnymi włosami), szału na głowie nie uczyni, ale trzymana dłużej u mnie powoduje, że mam burzę włosów, co prawda nieco sianowatych, ale to nie problem je odrobinę przygładzić, więc jeśli zależy nam na efekcie push-up fryzury to jak najbardziej polecam
- średnia wydajność
- konieczność rozcięcia tuby przy końcowej aplikacji produktu, ale czyni się to bezproblemowo, ponieważ tuba jest giętka i wykonana z cienkiego tworzywa

Bez szału

Na plus
+ ładny zapach
+ wygładza włosy
+ cena

Na minus
- efekt wygładzenia jest krótkotrwały
- nie zauważyłma po dłuższym czasie poprawy kondycji włosów
Więcej już raczej nie kupię, gdyż wciąż szukam ideału

Używam tego produktu od: 1,5 msc

Jest ok

+ cena( nie duża),
+ zapach( przyjemny, delikatny),
+ dostępność( w każdym rossmanie),
Działa całkiem ok, nie obciąża włosów, jest w miarę wydajna, jednak nie jest genialna. Nie zrobiła na mnie świetnego wrażenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Jest okej

Chyba tylko tyle można o tym produkcie powiedzieć, gdyż szału nie ma, ale też tragedii. Na moje włosy (suche, zniszczone - duża objętość) działa srednio, przeciętnie. Nie zauważam kolosalnej różnicy, może lekko widoczną jedynie.
Cena 8zł (ja akurat dostałam) jest również przeciętna.
Może na włosy mniej zniszczone dzialaloby lepiej.

super!

Po tych standardowych odżywkach z Isany nie spodziewałam się czegoś dobrego..ale ta mnie zachwyciła. Sprawia, że moje włosy są miękkie, gładkie i błyszczące nawet po zastosowaniu najmniej sprawdzonego szamponu. Kolejnymi plusami są cena i dostępność.
Z kolei najgorszą rzeczą jest wydajność. Konsystencja budyniowa sprawia, że rzeczywiście produkt znika w mgnieniu oka.

zawiodła mnie na całej linii

Kupiłam ją z racji takich pochlebnych recenzji na wizażu i całe szczęście, że upolowałam ją w promocyjnej cenie, bo bym żałowała jeszcze bardziej tego zakupu.

+ cena - jakieś 4zł na promo
+ nie obciąża włosów

* średnio wygładza włosy; ja stosuję odżywki po kazdym myciu włosów, by móc rozczesać mojego kołtuna i lubię, jak po odżywce są śliskie i sypkie, tu niestety klapa. chociaż po pierwszym użyciu byłam oczarowana działaniem, ale jak się okazało to był jednorazowy psikus. niestety.

- nie ułatwia rozczesywania
- nie odbudowuje struktury włosa, jak jest napisane na opakowaniu; również nie mogę się zgodzić z tym, jakoby: chroni osłabione, łamliwe i przesuszone włosy;
- nie nadaje jakiegoś specjalnego połysku włosom
- propylene glycol w składzie, gliceryna i inne badziewie; nawet ekstrakt z jedwabiu na szarym końcu wymieniony; no ale w odżywce za 5 zyli nie będzie natuaralnych olejków...

Moja mała uwaga: ta odzywka to nie jest odpowiednik tej małej w takiej jednorazowej tubce, która swoją drogą pięknie wygładza włosy. Ja sama się dałam na to nabrać.:(

Używam tego produktu od: września 2012 - kwietnia 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

jest ok

Kupiłam przez przypadek ,a okazała się być całkiem niezła. Włosy są zdecydowanie odżywionie .

plusy:

-zapach
-nawilża
-włosy są miękkie
-cena

minusy

-mało wydajny

Używam tego produktu od: połowy miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

Na moich włosach się sprawdziła

Mam włosy rozjaśniane, to też potrzebowałam czegoś co trochę poprawi stan moich włosów. Ta odżywka się sprawdziła.

Plusy:
włosy są miękkie w dotyku
lśniace
ładnie pachnie
jest wydaja
dobrze się rozprowadza
ma bardzo przyjemny zapach

minusy
po wysuszeniu suszarką, włosy się trochę puszą

Używam tego produktu od: tygodnia