Volare, Supreme Body Creme (Krem do ciała)

Volare, Supreme Body Creme (Krem do ciała)

Nawilża i wygładza ciało, nadając mu zapach Volare pełen kwiatów i słodkich owoców.

Śmierdziuszek.

Krem dostałam kiedyś w prezencie, razem z żelem pod prysznic. Produkt dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania i nie pozostawia na niej filmu. Nadmienię, że nie mam problemów z suchą skórą ciała. Nie podrażnia delikatnej skóry dekoltu. Ma nawet gęstą konsystencję (chociaż oczywiście nie taką, jak masła The Body Shopu). Po aplikacji skóra jest gładka i miękka w dotyku. Nadaje się do nałożenia po depilacji nóg. Jest wydajny, nie trzeba go dużo. Opakowanie jest przyjemne dla oka, okrągłe, plastikowe. Łatwo wydobyć z niego krem. Jedynym minusem produktu jest dla mnie zapach. Miodowy, długo utrzymuje się na skórze, jest dość ciężki. Po kilku aplikacjach solidnie mnie zmęczył. Używałam go raz na jakiś czas i w ten sposób skończyłam opakowanie. Nie sięgnę po kolejne.

nie

Krem jak krem, szału nie ma. Nie robi nic specjalnego, niczym nie zachwyca. Jest po prostu ok, nawilża, skóra jest miękka w dotyku. Nie zauważyłam regeneracji czy dogłębnego odżywienia. Nawilżenie znika zaraz po prysznicu. Zero trwałych efektów.

był przyjemny

Dawno temu dostałam dwa opakowania od siostry. Krem był naprawdę przyjemny. Gęsta konsystencja, taką lubię najbardziej. Zapach mocno perfumeryjny, długo utrzymywał się po aplikacji. Co do zapachu to niespecjalnie był on w moim guście przez co dosyć długo zajęło mi zużycie dwóch opakowań.
Nawilżenie naprawdę niezłe. Po użyciu wieczorem przez cały dzień czułam, ze skóra jest nawilżona.
Krem jednak nie nadawał się do używania rano. Wchłaniał się długo, dodatkowo tworzył jakby tłustą powłoczkę przez którą miałam problem ubrać rajstopy. Taki szczegół. Na noc jednak świetny.
Opakowanie bardzo wygodne, z łatwością wyskubałam wszystko do końca.

Z chęcią kupiłabym kolejne opakowanie, ale na pewno w innej wersji zapachowej. Ten zapach zbyt męczył mój nos. Działanie jednak zdecydowanie na plus.

Starzenie się skóry - dieta

Nadaje skórze gładkość :)

Zalety:
- ma przepiękny i delikatny zapach miodowy, który nie jest za mocny, nie duszący, taki miły, w sam raz - nie przesadzony
- ma wygodne i duże opakowanie w słoiczku
- nadaje skórze perfekcyjną miękkość
- nawilża je, odżywia
- nie zapycha porów skórnych
- nie pozostawia tłustego filmu
- jest świetny do ciała i do dłoni
- jestem jego niepoprawną WIELBICIELKĄ - bardzo poelcam - jest wart swojej ceny ok. 20 zł :) Nie będziecie żałować!

jest całkiem dobry

Delkiatny i nawilżający dla skóry. Ma piękny zapach i ładnie utrzymuje się na skórze.

- cena, jest zbyt duża jak na ten produkt

Kupiłam w promocji z perfumami, które są cudowne

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Lekki i pachnący

Trzeba przyznać że balsam jest całkiem przyzwoity przyz stosowaniu na skórę normalną, niewymagającą. Zostawia ładny zapach wody Volare, który utrzymuje się na ciele przez kilka godzin. Nie uczulił, wydajność też zaskakująca- myślałam że szybciej się skończy a tu proszę :) Kremik jest dość gęsty. Opakowanie solidne i estetczne.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Całkiem przyzwoity z zaskakująco niezłą wydajnością

Kremy tego typu nie należą do moich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji ciała, więc raczej sama z siebie ich nie kupuję. Akurat jednak tak się złożyło, że do mojego domu "trafiło" jedno opakowanie, więc miałam okazję sprawdzić ten produkt.
Krem Volare ogólnie nie jest zły. Nie jest to kosmetyk do zadań specjalnych - nie odżywi, nie zregeneruje, nie zapobiegnie wysuszeniu przesuszających się miejsc, nie zapewni głębokiego i długotrwałego nawilżenia. Jest to po prostu kosmetyk do codziennego stosowania, który utrzyma jako takie nawilżenie i zadowalający stan skóry od mycia do mycia. Skóry - warto podkreślić - normalnej, bo dla skóry suchej efekt będzie zapewne zbyt krótkotrwały. Konsystencja jak dla mnie przyjemna - nieco galaretowaty krem, rewelacyjnie rozprowadzający się po skórze (żadnych smug i klejenia się) i szybko wchłaniający, ale nie znikający przy tym bez śladu i bez jakiegokolwiek efektu. Skóra jest miękka, czuć, że człowiek czymś się zakonserwował, żadne nadprogramowe szorstkości nie wyskakują.
Co do zapachu, to nie wiem, jak pachnie "oryginał", czyli woda Volare, więc nie porównam. Natomiast ten krem ma dla mnie zapach... kremowy, przy czym używam tego określenia w dobrym tego słowa znaczeniu - tak mniej więcej kojarzy mi się zapach kremu. Jednocześnie, zapach kosmetyku nie jest zbyt nachalny i przytłaczający, na skórze nie utrzymuje się długo, ale moim zdaniem to raczej zaleta, niż wada - od pachnienia są perfumy, kosmetyki mogą co najwyżej uprzyjemniać swoim zapachem moment ich stosowania, co też ten krem w sumie czyni.
Naturalnością składu produkt nie grzeszy, ale też nikt nie udaje, iż jest to kosmetyk bio-eco-naturalny-nie-wiadomo-co-jeszcze, więc tak naprawdę ciężko z tego czynić poważny zarzut. Po prostu amatorzy wyciągów roślinnych muszą poszukać innych smarowideł.
Zaskoczyła mnie natomiast (pozytywnie, chociaż to nie zawsze zaleta) wydajność tego kosmetyku. Jako, że nie był on moim wymarzonym kremem do ciała, w pewnym momencie zaczęłam tęsknie spoglądać w stronę denka, by z czystym sumieniem po jego zakończeniu kupić sobie coś bardziej w moim typie. Tymczasem krem Volare długo nie chce się skończyć, mimo, iż używam go hojnie, nie żałując sobie ani grama i nie próbując dokonywać niepotrzebnych oszczędności. W sumie, mam go od około dwóch miesięcy (nie podam z dokładnością, co do dnia, ale na oko to będzie właśnie tyle), z pewnymi wyjątkami sumiennie stosuję codziennie, a on ciągle jeszcze jest (choć już na szczęście widocznie mniej, niż więcej), a to przecież nie jest litrowe opakowanie, tylko zwykła 250-tka.
Moja ocena wygląda więc następująco: daję mu mocne 3 za całokształt, gdyż jak na ten typ kosmetyku spisał się on w sumie bez zarzutu, plus dokładam pół gwiazdki za niezłą wydajność. Ja go kupić nie zamierzam, ale osobom posiadającym skórę normalną, którym zależy na zapachu i typowo codziennej pielęgnacji bez większych fajerwerków, powinien on posłużyć w sposób co najmniej zadowalający.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zapachowy czasoumilacz

Jest to balsamik służący w zasadzie do perfumowania ciała i niezbyt intensywnego nawilżania. Mam skórę normalną, więc używam tego kremu głównie do zapobiegania wysuszaniu przez żele pod prysznic i w tym przypadku wystarcza. Sądzę, że do wymagającej, suchej skóry raczej się nie sprawdzi.

Krem ma podobny zapach do perfum z tej serii. Przypomina mi morele z dodatkiem słodkich, migdałowych nut (nie jest to jednak zapach z gatunku "jadalnych", ale typowo syntetyczny). Przez jakiś czas (raczej krótki niż długi) utrzymuje się na skórze.

Krem nawilża skórę, pozostawia ją gładką i miękką, ale nie jest to długotrwały efekt, ot przeciętny. Konsystencja jest dość rzadka, krem łatwo "przelewa" się w słoiczku. Dobrze za to rozsmarowuje się na skórze, jest wydajny - wystarcza niewielka ilość by pokryć nim cialo. Na plus tez szybkie wchłanianie.

średni na jeża

Wygrałam cały zestaw Volare i całe szczęscie bo żal pieniążków nawet na sam balsam. Zapach mi nie podchodził, choć koleżankom się podobał - kwestia gustu.

Oceniając sam krem... przeciętniak. Smarujesz się nim bardziej dla zapachu, który podbija zapach perfum, niż dla nawilżenia skóry.
40zł za 250 ml to przesada - są lepsze nawilżacze w tej czy dużo niższej cenie.

Wkurzające opakowanie! Niestabilne! Paranoja zakręcać słoiczek dłońmi po balsamowaniu! I tak mi raz wypadł z rąk, a połowa zawartości znalazła się na ziemi....

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1/2

^^

Skóra jest po nim bardzo gładka. Ma wyjątkowy przyjemny zapach, co jest jego ogromnym walorem ;) Dosyć dobrze się wchłania ;)

Co do minusów: zapach jest tylko "na chwile" :/
Nie nawilża, jest tylko zwykłym od tak kremikiem.

Polecam osobom lubiącym rozkoszować się niebiańskimi zapachami w czasie pielęgnacji swojego ciała ;)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

mizernie

Zaczne od tego, że jestem uzależniona od balsamów. Bardzo ich dużo zużyłam, a ten balsam na tle poprzednich wypadł mizernie.
Zapach w opakowaniu jest zbyt mocny, ale na skórze o dziwo ładnie i delikatnie pachnie.
Lubie balsamy mocno nawilżające i odżywiające skórę. Ten do takowych nie należy.
Nie żałuję bo wydałam tylko na niego ok 12 zł ale nie kupiłabym ponownie.
Ale trzeba mu przyznac że ma bardzo wydajną konsystencje.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tr 1

Tylko zapach

Volare to mój ulubiony zapach z Oriflame. Dlatego skusiłam się na ten krem. Sam krem jest bardzo przeciętny. Ma rzadką konsystencję, słabo nawilża, zaraz po zastosowaniu skóra jest znowu sucha. Używam go codziennie, lecz nawilżenia nie widzę. Ale ten zapach... Tylko on powoduje, że go używam, inaczej juz dawno byłby w odstawce.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy