Oriflame, Tsun Lai, Perfumed Body Cream (Perfumowany krem do ciała)

Oriflame, Tsun Lai, Perfumed Body Cream (Perfumowany krem do ciała)

Nawilża i wygładza skórę. Dzięki orientalnym nutom zapachowym dodaje zmysłowości.

mi nie przypadł do gustu

ładny, pudrowy zapach, szkoda że krótko go czuć na skórze, myślałam że zastąpi w upalne dni perfumy
nawilżenie bardzo słabe, zimą nawet bardziej wysusza skórę,ale na lato się sprawdza
dość gęsty, budyniowaty, ale wchłania sie błyskawicznie i doskonale spełnia funkcje z myślą o której go kupiłam - balsam na letnie poranki, kiedy trzeba się smarować i wyjść szybko
do tego duża przyjemnosć estetyczna, różowy, delikatny kremik w ładnym słoiczku
jednak szybkość zuzycia - jakieś 20 uzyć przy tej cenie nie zachęca mnie do ponownego zakupu

Używam tego produktu od: połowa w lecie, dokończyłam niedawno resztę

Zachwycenie :)))

Będąc pod urokiem wody toaletowej TSUN LAI i właściwościach kremiku SERENE postanowiłam wypróbować keremik własnie o zapachu Tsun Lai i przekonac sie czy jest tak dobry jak inne perfumowane kremy oriflame.Nie zawiodłam sie :) :) :) Ma prześliczny różowy kolor(jak chmury w lecie o zachodzie słonca albo jak lody malinowe:) )Zapch taki jak perfumy ,nie chemiczny ale rozkosznie przyjemny dla nozdrzy ,zapach długo sie utrzymuje na skórze.Jeśli mogłabym przypisać mu jakąś melodie albo piosenke była by to "Never gonna give you up!" Lisy Stensfild-delikatna i zmysłowa jak kompozycja zapachowa tego kremidełka :) :) :).Świetnie sie rozprowadza,nie pozostawia tłustego filmu na skórze i na długo nawilża i sprawia że ejst mięciutka i gładziutka.Jest wydajny :)

Budyń!

Miałam go , oj miałam, najpierw się w perfumkach zakochałam. zapach idealnie odtwarza zapaszek perfum, pudełeczko jak w kremie Milk & Honey, lekka konsystencja, idealnie nawilża, nie natłuszcza i nie obkleja, nie pachnie syntetycznie. Nie maże się, łatwa aplikacja, a co za doznania, zanurzyc paluszki w miękkiej, puszystej, kremowej krainie różowiutkiego budyniu, przez jakiś czas stawiałam koło łóżka ze względów terapeutycznych i innych..., piękny wstęp do...