Tsun Lai, Parfum de Toilette (Skoncentrowana woda toaletowa)

Tsun Lai, Parfum de Toilette (Skoncentrowana woda toaletowa)

Nowoczesny, kwiatowo-orientalny zapach, który rozpoczyna się delikatnym akordem kwitnących drzew owocowych oraz świeżej skórki cytrynowej. Zaraz potem na pierwszy plan wysuwa się chiński jaśmin, zmysłowe ylang-ylang oraz różowy lotos, aby ustąpić miejsca aromatom egzotycznego drzewa sandałowego, mistycznego kadzidła oraz uwodzicielskiej wanilii.

Cena: 85 zł/ 50 ml

ORIENTALNY/ KWIATOWY

Piękny zapach, orientalno-kwiatowy, ale nie duszący, był świetny! Niestety wycofany - nikt nie wie dlaczego, wciąż kobiety chciałyby kupować dokładnie ten zapach. Kiedyś napisałam do Oriflame z zapytaniem czy mają dostępne te perfumy i czy w ogóle będzie jeszcze w katalogu, otrzymałam wiadomość że nie jest to przewidywane. Ciekawe dlaczego...

Używam tego produktu od: Używałam
Ilość zużytych opakowań: Kilka sztuk

Niezapomniany

Dla mnie jest to zapach niezapomniany. Żaden inny nie oczarował mnie do takiego stopnia jak Tsun Lai.

Po raz pierwszy poczułam go na swojej koleżance i kazałam, by je dla mnie zamówiła. Po pierwszym psiknieciu na ciało, upewniłam się tylko, że ten zapach jest stworzony dla mnie.

Tsun Lai niby orientalno - kwiatowy a jednak przez cytrusy nie miał w sobie przytłaczającej cieżkości. Nie był też za słodki. Dla mnie idealnie wyważony.
Miał badzo ciekawą nutkę orientalną, która wibrwała tajemnicami i zmyslowoscią. Nie umiem tego inaczej określić :)

Zapach oczywiscie mógłby być trwalszy, ale co tam. Kupiłabym cały zapaas, gdyby firma Oriflame zlitowała sie i powróciła z tym zapachem, lub chociaż stworzyła perfum do nich podobny. Na moje nieszczęście nie mogę znaleść perfum o podobnych nutach zapachowych.

Dla mnie nabardziej udany zapach Oriflame.
Czekam na powrót...

Najpiekniejszy zapach

Woda toaletowa Tsun lai to najpiękniejszy zapach jaki kiedykolwiek spotkałam. Uwielbiałam go na każdą okazję. Wytwarzał niesamowita aurę tajemniczości i uwodzicielskosci. Pamietam, że nawet panowie zaczepiali mnie i pytali co to za wspaniały zapach... Liczę na wielki come back ...

Używam tego produktu od: Bardzo długo go uzywałam, bo jakieś cztery lata.
Ilość zużytych opakowań: Zużywałam średnio opakowanie na trzy miesięce.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Szkoda, że go wycofali

Fantastycznie pachniał na mojej skórze. Używałam go na dzień i na wieczorne imprezy :-)
Szkoda, że juz go nie ma bo na pewno kupowałabym kolejne.
Delikatny, kobiecy. Nie znalazłam dotąd podobnego

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo :-)

szkoda,że już go nie ma

Gdyby go dalej produkowali, to na pewno bym kupowała. Kiedyś to był jeden z moich ulubionych zapachów-orientalny, ciekawy, przyciągający i tajemniczy. Szkoda,że już go nie ma

opakowanie-bardzo ładny, pasujący do zapachu flakonik. Niestety, ostatnie opaowanie jakie miałam mi spadło i ułamał się dozownik...w rezultacie skończyłam z połową flakonika świetnych perfum, do których nie mogę się dostać :)

Używam tego produktu od:kiedyś używalam
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

moje najukochańsze perfumy

Moje ukochane perfumy, od czasu ich wycofania z oferty nie jestem w stanie znaleźć sobie żadnych innych, które by mi się po kilku dniach bądź tygodniach nie znudziły, większość zapachów po jakimś czasie mnie mdli, w tym się zakochałam i chciałam uzywać przez całe życie :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

cos z nim nie tak

Z tym zapachem jest cos nie tak. Popsikałam rączkę i czułam jakies okropne rzeczy sam spiryt . Bardzo lubię ciepłe kadzidlane zapachy ale ten chyba byl popsuty no nie wiem . Bardzo chciałam mieć ten zapach ale niestety musiałam oddać> kurcze jaka szkoda!!!!! Tak bym chciała wiedzieć jak on naprawdę pachnie.AAAAA...

Cudo

Moj ukochany perfumik - wciaz sie łudzę ze znow zaczna go produkowac :( bo od jakiegos 1.5 roku zniknal bez sladu :(
Dosyc trwały, piekny zapach - choc zapach to rzecz gustu ale mnie ten oczarowal :)

subtelny orient

Bradzo lubie ten zapach .Sprawia wrażenie ciepełka i przytulności.Jest delikatnie orientalny ,lekko słodki ale nie nachalny wyczuwam w nim białe kwiaty ,jaśmin,vanilie i migdały(których za pewne w nich nie ma :p )Pachnie dość długo jak na oriflame, na skórze cały dzień a na tkaninach(szaliczki itd)całkiem długooo(aż do wyprania).Zapach ładnie się rozwija i jest przyjemny aczkolwiek raczej dla młodych osób,gdyż nie jest on bardzo zobowiązujący i skomplikowanie wielopłaszczyznowy :P.Przywodzi na myśl miłe wspomnienia jest wymarzony na pierwsze randki :) i do szkoły.Lubie wtulac sie w golf albo poniuchać nadgarstek kiedy jest przesiąknięty tym zapachem :) Ogólnie uwielbiam

Ciepły orient.

Miłym zaskoczeniem okazały się dla mnie perfumy takiej firmy jak Oriflame (po której nie spodziewałabym się raczej wiele). Pachną one ciepłym orientem. Od razu otulają egzotyczną mgiełką, w sam raz na jesienne pluchy:) Dodatkowo dość długo utrzymują się na ciele, co jest już takim praktycznym plusem:P Naprawdę cudne!

słodko-orientalny

Po powąchaniu paska nasączonego tą wodą mogę stwierdzić iż zapach nie jest chyba dla mnie. A właściwie mojego nosa. Zapach jest słodko-orientalny. Na osobie, dla której pasuje taki zapach, pachnie prześlicznie.