Tokyo Lift 35+, Kolagenowo - algowy krem liftingujący na noc

Tokyo Lift 35+, Kolagenowo - algowy krem liftingujący na noc

Cena już od 65,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem został wzbogacony o wyciąg z dyni, który stymuluje syntezę kolagenu i fibrylliny przywracając skórze elastyczność i odpowiednie napięcie. Zaawansowane japońskie aktywatory gwarantują skuteczne działanie antyrodnikowe o naukowo oznaczonej sile RPF* (Radical Protection Factor) - 3,8 x 1017. Kwas hialuronowy i wyselekcjonowany żel z alg głębinowych intensywnie nawilżają i nadają jej gładkość i miękkość, a także pomagają utrzymać odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatek masła kakaowego zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry, a działanie wosku z oliwek zapewnia intensywne jej odżywienie.
Działanie kremu jest dostosowane do naturalnego funkcjonowania skóry w cyklu nocnym. Krem zaopatruje ją we wszystkie elementy, niezbędne do regeneracji, i chroni przed postępującym procesem starzenia. Rekomendowany do stosowania na noc dla każdego rodzaju skóry po 35 roku życia.
*RPF - faktor mierzący siłę działania antyrodnikowego kremu. RPF 3,8x1017 oznacza, że 1g kremu neutralizuje 3,8x1017 aktywnych wolnych rodników.

Znasz skład tego produktu?

lepszy od wersji na dzien ale mniej wydajny

O ile wersja na dzień mimo iż przyjemna nie zdobyła mojego aplauzu wersję na noc jestem w stanie pochwalić bardziej. Po pierwsze wychodzę z założenia że noc to czas na odpoczynek i regenerację dla całego organizmu w tym i skóry więc pozwolę jej się błyszczeć i czerpać z kremów co najlepsze. Podobnie jak wersja na dzień krem pachnie obłędnie i fajnie nawilża skórę. Mam wrażenie,że jest nieco mniej wydajny od wersji na dzień co jest troszkę zastanawiające gdyż z założenia kremy na noc powinny być bardziej treściwe.
Może wrócę do niego jeszcze kiedyś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915008].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy krem do twarzy, jaki w życiu miałam

Chciałam dac szansę polskiej marce, niestety....Krem podczas zużycia jedynie pól słoika zmasakrował mi twarz. Jedyny plus to ładny zapach...
-nie wchania się, wszystko idzie w poduszkę
-nie odżywia
-nie ma działania przeciwzmarszzczkowego
-nie napina, nie robi po prostu nic
-buzia świeco sie jak latarnia morska (ok, to krem na noc, ale ja wygładałam po nałozeniu jak 80 letnia babcia wysmarowana kremem Nivea)
-cena 90zł - kosmiczna jak za takie badziewie

Po zużyciu ok. połowy słoiczka zaczęly pojawiac sie na prawym poliku bliżej nieokreślone plamy i zaczerwienienia, juz miałam szukać pomocy u ksmetyczki lub dermatologa, ale wtedy na szczęście kupiłam w Polsce Eucerin, który zdradziłam dla Eris. Wyleczył wszystko w 1,5 tygodnia. A reszta Erisa pójdzie w pięty...bo niczego się nie nadaje. I niestety podburzyło to moją wiarę w polskie, dobre kosmetyki..

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908425].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go!

Stwierdziłam, że muszę zacząć używać mocniejszych kremów, adekwatnych do mojego wieku (36).
Wcześniej nie czułam potrzeby.
A w tej chwili chyba nie będę w stanie sobie odmówić kolejnego zakupu.
Dobrze się wchłania, idealnie nawilża, rano moja buźka jest gładka i promienna.
Wczesniej używałam Dermiki, ale nie dorasta Eris do pięt.
Niewiem czy rozporostował jakieś zmarszczki, stwierdziłabym to robiąc sobie codziennie zdjęcie ;)
Wart swojej ceny, nie ma co się zastanawiać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839903].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

niezły, ale bez fajerwerków

W sumie porządny odżywczy krem, ale bez efektu "wow". Są dwa aspekty, które mnie zniechęcają: zapach (dla mnie wybitnie upierdliwy, zbyt agresywny) oraz to, że rano skóra jest tłusta. Nie pozapychał cery, ale ta tłustość mnie mierziła.

Konsystencja treściwa, ale dobra w aplikacji. Początkowo nakładałam zbyt hojnie, później zdecydowanie mniej, dobrze się wchłaniał i nawilżał. Jednak efekt porannej tłustości nie zniknął.

Jakichś dodatkowych ekstra efektów nie odnotowałam. Cera się rozjaśniła, ale nie wiem czy to akurat jego zasługa, czy innych specyfików.
Wydajny - wystarczył mi na 2,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700705].usefull || 0 }}% pomocna.

jednak cudów nie ma

Jest to krem, który moja skóra pije, dobrze nawilża, i widać, że odżywia skórę, ale nie czuję działania liftingującego, ani przeciwzmarszczkowego.
Nie jest zły, ale:
-cena!!!
-nie jest wydajny, znika błyskawicznie
W sumie sympatyczny jeśli kogoś stać na takie wydatki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[675857].usefull || 0 }}% pomocna.

Polubiliśmy się:)

Zestaw kremów na dzień i na noc z serii Tokyo Lift dostałam w zeszłym roku na gwiazdkę i bardzo się ucieszyłam:) Lubię kosmetyki dr Ireny Eris, ten krem też mnie nie zawiódł:) Ma bardzo miłą, treściwą konsystencję i charakterystyczny ostry zapach. Pozostawia tłustawy filtr na twarz, ale mnie on nie przeszkadza, czuję jak moja buzia jest " łagodnie otulona" do snu. Rano twarz wygląda dobrze- jest wygładzona, rozjaśniona, miękka, krem ani nie zapycha ani nie przetłuszcza mojej mieszanej cery. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam większe wygładzenie, tak więc słowo " liftingujący" nie jest czczą obietnicą producenta. Opakowanie jak to u Ireny Eris- estetyczne:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[583485].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry i skuteczny:)

Jak dla mnie bardzo dobry krem na noc. Ma miłą, maślaną konsystencję, ładny świeży ( przypominający perfumy Issey Miyake) zapach. Rozprowadza się dobrze z poślizgiem, nie jest tępy nic nie trzeba żmudnie wklepywać. Zostawia tłustawą warstewkę, ale ze to krem na noc- mi nie przeszkadza. Rano buzia jest gładka, wypoczęta, o ładnym kolorycie. Po 3 miesiąch używania zauważyłam również rozprasowanie dronych zmarszczek i zwężenie porów. Brawa dla Ireny Eris:)

Ilość zużytych opakowań: e

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[493636].usefull || 0 }}% pomocna.