Under Twenty, Anti Acne!, Krem nawilżająco - matujący

Under Twenty, Anti Acne!, Krem nawilżająco - matujący

Krem nawilżająco - matujący dzięki innowacyjnej kompozycji substancji nawilżająco-matujących (wyciąg z alg i D-pantenol) i substancji działających przeciwtrądzikowo, długotrwale nawilża, matuje bez zatykania porów i reguluje natłuszczanie skóry.

Jak narazie najlepszy

Póki co daję 5 gwiazdek, bo na tyle kremów ile testowałam, żaden nie był lepszy od tego. Może nie matuje cery na cały dzień, ale na kilka godzin, gdy nie ma upału, mam spokój z świecącą cerą. Nie wysusza, dzięki czemu nie muszę na noc stosować dodatkowych kremów nawilżających. Jest bardzo wydajny, używam codziennie, czasem nawet po dwa razy dziennie, i mam go już ponad 2 miesiące.

+ wydajność
+ zapach
+ matuje na kilka godzin
+ poręczna tubka
+ cena
+ dostępność
+ nie wysusza cery

- nie sprawdza się podczas upałów
- nie matuje na tak długo jak obiecuje producent

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220273].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

+ nawilża
+ bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż
+ delikatna konsystencja

- słabo matuje
- zatyka pory

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150116].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały :)

Krem idealny! Nie drogi w porównaniu do innych kremów, ma bardzo przyjemny zapach i brzoskwiniowy kolor. Rzeczywiście skóra jest matowa i w ogóle się nie świeci, nawilżona bardzo dobrze. Brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Wady? Może mała tubka ale przy tej cenie to nie problem jak dla mnie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: około 10

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113946].usefull || 0 }}% pomocna.
makijaż kreska

Bardzo fajny.

Używam go od dawna, jako lekki krem pod makijaż i od czasu do czasu jako krem na noc i w przypadku mojej cery sprawdza się bardzo fajnie.
Plusy:
+ ładny zapach
+ nawilża
+ogranicza wypryski

minusy:
- nie matowi za dobrze

inne cechy:
+w porządku cena
+ wydajny
+ wygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111026].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładnie pachnie. Lekka konsystencja. ZA DROGI

PLUSY:
+ŁADNIE PACHNIE
+LEKKA KONSYSTENCJA
+WYDAJNY

MINUSY:
-NIE MATUJE
-NIE NAWILŻA
-ZATYKA MI PORY
-NIE WYRÓWNUJE KOLORYTU
-ZA DROGI!!!!

Ilość zużytych opakowań: Jedno, jestem w trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071326].usefull || 0 }}% pomocna.

UNDER TWENTY GDZIE JESTEŚ?

Produkty z Under Twenty kupowałam masowo. Dosłownie przestałam I przez rok stosowałam produkty z innych marek. W końcu postanowiłam powrócićdo dawnego przyjaciela.
Jedyne co się nie zmieniło to chyba zapach (są bardzo podobne) Cała konsynstencja, działanie I wygląd został doszczędnie zmieniony. Krem jest okropnie gęsty I długo się wchłania. Po kilku minutach cera się dość bardzo klei. Nie eliminuje wyprysków jak kiedyś - gdy zostawiałam go przypadkowo na noc I rano budziłam się z nieskzitelną cerą. Wydaę mi się, że cary była tez inna - tańsza. Krem za 15 zł oznacza jakość o której dzisiejszy UNDER TWENTY chyba całkiem zapomniał.
No cóż...czekam na inne produkty które zawładnąmoim serduchem!

Używam tego produktu od: Tej wersji od 5 msc.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037018].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm...

plusy:
+ ładny zapach
+ matuje

minusy:
- nie nawilża
- wysusza
- nie ogranicza wyprysków

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba wydajność
+ wygodne opakowanie
+ wygodne otwarcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021772].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla nastolatki ideał <3

Krem matuje, lecz u mnie jest to efekt na 15 minut. Doskonale nawilża, a tego właśnie oczekiwałam, kupując go. Jego dodatkowym plusem jest to, że jest przeciw trądzikowi co naprawdę działa. Całe opakowanie starcza mi na rok stosując go codziennie. Przyjemna konsystencja i zapach zachęcają, do tego aby go użyć. Jak dla mnie super.

Używam tego produktu od: rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020825].usefull || 0 }}% pomocna.

B. dobry produkt. Polecam :)

Krem jest według mnie idealny pod podkład, ponieważ rzeczywiście nawilża i matuje. Wyrównuje koloryt i nie wyskakują po nim żadne krostki. Jest lekki, wydajny i ładnie pachnie :) Cena myślę, że jest przyjemna dla kieszeni.

Na dzień dzisiejszy nie zamienie go, gdyż sprawdza się świetnie jako baza pod makijaż :)

Ilość zużytych opakowań: 2 x 75 ml.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005195].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny!

Moja cera miewa różne nastroje i zależnie od nich, albo wygląda fajnie, nie muszę sie malować albo.... bez makijażu nie wyjdę z domu. Krem jest super alternatywą pod podkład, stanowi super bazę dla podkładów matujacych, ponieważ nie uwidacznia suchych skórek. Jego konstystencja jest super lekka, szybko się wchłania. Ma super zapach!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996148].usefull || 0 }}% pomocna.