Nivea, Visage, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Nivea, Visage, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Nivea Visage dwufazowy płyn do demakijażu szybko rozpuszcza nawet najbardziej trwały wodoodporny tusz bez konieczności mocnego pocierania powiek. Dwufazowa formuła, wzbogacona ekstraktem z bławatka, chroni rzęsy oraz delikatne okolice oczu. Efektywnie usuwa nawet trwały wodoodporny makijaż.

Raczej nie polecam tego produktu.

Zdecydowanie nie polecam. Produkt pozostawia tłustą warstwę na skórze co jest bardzo niekomfortowe. Ma się wrażenie że na twarzy ma się czysty olej . Fazy się ze sobą praktycznie nie mieszają. Radzi sobie z makijażem ale bez rewelacji. Dodatkowo powoduje podrażnienia mojej delikatnej skóry.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: zużyte całe 1

Dla mnie straszny.

Ojej, okropność. Przynajmniej dla mnie. Podrażnił mi oczy już po pierwszym użyciu, piekły i zaczerwieniły się mocno. Poza tym pozostawia jakieś dziwne uczucie "tłustej" cery. Daję jedną gwiazdkę tylko dlatego, że cóż, przynajmniej zmył makijaż.

Ale widocznie "dla każdego coś innego", bo po tym jednym, niefortunnym użyciu dałam go Koleżance i ona sobie chwaliła.

Używam tego produktu od: Jednorazowo.
Ilość zużytych opakowań: Zero, oddałam po jednym użyciu.

ok, ale bez szału

nie podrażnia
zmywa makijaż, nawet wodoodporny tusz, ale nie do końca...
skóra jest bardzo tłusta po jego użyciu
szału nie ma, ale zdecydowanie lepszy niż produkty do demakijażu z ziaji

Ilość zużytych opakowań: 2 x 125 ml

OK

Może i zmazuje makijaż jako tako, ale ja muszę natychmiastowo po użyciu tego płynu poprawić zmywanie wodą i przemyć nią oczy gdyż mnie bardzo szczypią.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

może być

Kupiłam produkt zachęcona opinią koleżanek, ale... u mnie się nie sprawdził.
Moje oczy są wrażliwe, produkt po zastosowaniu nie piecze co jest na plus, ale pozostawia mgiełkę po zastosowaniu, która utrudnia widzenie. Nie jest to przyjemne uczucie. Cena jak za małe opakowanie dość wysoka. Radzi sobie z delikatnym makijażem. Jeśli chodzi o wodoodporny tusz lub cięższy makijaż trzeba się trochę "namachać" wacikiem aby coś z tego wyszło.

Dobry

Dobry płyn do demakijażu jednak nie do każdego. Z tuszem wodoodpornym niestety sobie nie radzi. Lekki makijaż można bez problemu zmyć tym płynem, ma bardzo ciekawa konsystencję.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Z dwojga złego...

Przede wszystkim - robi to, co musi, czyli usuwa wodoodporny makijaż. I to bardzo dobrze. Czytając recenzje poprzedniczek, kwestia podrażnienia oczu to bardzo osobista sprawa, ponieważ u mnie żadnej reakcji alergicznej nie wywołał, co stawia ten płyn na wysokiej pozycji.

Kupiłam go po nieprzyjemnym incydencie z dwufazowym płynem Ziaji i spełnia swoje zadanie do tej pory. Nie zauważyłam też, by wysuszył moją skórę, może nawet wręcz przeciwnie. Do tłustego efektu jestem przyzwyczajona, aczkolwiek lubię zmyć go płynem micelarnym, a później nałożyć jakiś naturalny olejek. Może właśnie dlatego ten płyn nie zdążył wysuszyć mojej skóry ;)

Kupiłabym ponownie, gdybym tylko nie szukała swojego ideału, lecz z czystej ciekawości wrócę do niego za jakiś czas by sprawdzić, czy w jego działaniu i formule nic się nie zmieniło.

Ilość zużytych opakowań: 2.

Nie polecam! Beznadziejny.

Wady:

- małe opakowanie,
- cena mogłaby być niższa,
- szczypie w oczy,
- trzeba mocno pocierać, aby zmyć makijaż,
- mało wydajny.

Zalety:

- ładne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Nie podoba mi się

Jak dla mnie wysusza oczy, podrażnia, szczypią a i tak ni wykonuję dobrze swojego zadania. Trzeba się namęczyć aby zmazać makijaż - chociaż nawet nie jest wodoodporny. Plus nie bawi mnie idea wstrząsania, aż się "dwie fazy połączą"

Ilość zużytych opakowań: dwa

pół na pół

Produkt kupiłam przed wakacjami, na "szybkiego" tylko latem stosuję wodoodporne maskary

Zalety:
- bardzo ładne opakowanie
- lubię dwufazowe płyny
- nie szczypie w oczy
- zmywa makijaż ale bardzo opornie

Wady:
- mało wydajny
- dość małe opakowanie
- cena mogłaby być niższa
- pomimo tego że produkt jako tako spełnia obietnice trzeba się nagimnastykować by zmyć makijaż, kilkakrotne mocne pocieranie wacikiem

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Nie był zły ale szału też nie było...

Jedno wiem na pewno, nie lubię tłustych płynów. Ani mleczek, chyba wolę micele. Ale nie o tym.
Zmywał średnio, nie było to moje wymarzone "przyłóż-odczekaj-wytrzyj" i po sprawie... ale takiego ideału to ja jeszcze nie znalazłam a na jeden się już czaję :)
Jedna jego super zasługa to że nie podrażnił moich patrzałek które są bardzo ale to bardzo wrażliwe. O, za to go lubię.
Pachniał przyjemnie jak wszystkie produkty nivea.
no i chyba nic więcej nie mogę mu ani dodać ani odjąć.
Nie polecam ale też nie zniechęcam, może komuś się uwidzi :)

Używam tego produktu od: Z przerwami około 2 lat... Był to produkt na podróże ze względu na dość małą buteleczkę.
Ilość zużytych opakowań: Jedna buteleczka

Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle

Akurat skończyło się moje mleczko do demakijażu,a w drogerii wpadł mi w oko właśnie ten płyn. Jakoś nie jestem do końca przekonana do tego typu kosmetyków, ale ze względu na to że lubię testować - kupiłam:) Cena przystępna i nie ma problemu z dostepnością. Makijaż zmywał dobrze, ale z wodoodpornym tuszem miał juz problem. Wydajność moim zdaniem taka sobie. Czasami podczas stosowania trochę szczypała mnie skóra wokół oczu. Niestety pozostawia tłustawą warstwę. Trzeba go zawsze bardzo dobrze wymieszać ponieważ bardzo szybko się rozwarstwia. Jakoś go wymęczyłam do końca, ale raczej na ponowny zakup nie ma szans.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca