Żel nabłyszczający w kulce Cosmic Glitz, Visions, Oriflame

Żel nabłyszczający w kulce Cosmic Glitz, Visions, Oriflame

Delikatny blask na skórze. Żel otula ciało lekką woalką z połyskującymi iskierkami.

Skład: aqua (water), alcohol denat., pvp, mica, peg-40 hydrogenated castor oil, polyethylene terephthalate, panthenol, triethanolamine, acrylates copolymer, carbomer, parfum (fragrance), phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, ci 77891 (titanium dioxide), ci 17200 (red 33).

Cena: 24,90zł / 50ml

Niepotrzebny...

Kupiłam go z myślą o nadchodzącej imprezie sylwestrowej. Żel posiadał gęstą, choć delikatnie wodnistą konsystencję z dość sporą ilością brokatowych drobinek. Po nałożeniu na skórę nieznacznie się lepił, dość szybko wchłaniał, jednakże po zaschnięciu często tworzył nieprzyjemną skorupę. Srebrne drobinki migrowały i odpadały z powierzchni ciała niedługo po aplikacji.

Bardzo dobry produkt.

Miałam ten żel jakieś 10 lat temu.
Kupiłam go z myślą o szalonych gimnazjalnych dyskotekach ;)
Jak każda (wtedy) piętnastolatka uwielbiałam wszystko co się świeci i jeszcze w dodatku ładnie pachnie.
Żel fajnie świeżo pachniał, wyglądał dość dyskretnie jak na brokatowy kosmetyk i nie podrażniał skóry.
Był też bardzo wydajny, zgubiłam go po kilku miesiącach, a ubyło go w tym czasie niewiele.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

SUPER!!!

Kupiłam go na sylwestra i byłam bardzo zadowolona z jego efektu: dobrze się nakłada, ładnie się błyszczy.
Jednak nie zawsze pozostaje na swoim miejscu. Po imprezie musiałam oddać garnitur chłopaka do czyszczenia bo cały się świecił.
Produkt wydajny i mimo delikatnego osypywania godny polecenia.

Używałam tego produktu: 1 rok

Makijaż MaxFactor

Szalone imprezy :D

Oj kiedy to było :D kupiłam go na licealne imprezy, których było zaskakująco dużo :D Podobało mi się to, że brokat przyklejał się do ciała i potrafił przetrwać prawie wszystko :D :P :D Był bardzo wydajny. Tylko trzeba było go trochę rozsmarować, bo bez tego zostawiał brzydkie smugi. Porzuciłam go wraz z szalonymi imprezami i zestarzał się, więc go wyrzuciłam, ale wspominam z sentymentem.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: fragment jednego

fajniutki:)

mi sie podoba:) ladnie wyglada na skorze drobinki sa wieksze wiec efekt dosc widoczny, male opakowanie mozna z powodzneiem wrzucic do wieczorowej torebki i poprawiac na imprezce:) polecam szczegolnie kupiony w promocji ;)

Super !!

bardzo wydajny :))) rozowo zlote drobinki brokatu ślicznie wyglada szczegolnie na opalonej na skorze :)) brokat jest dosc dyskretny wiec mozna nim sie smarowac na codzien :P opakowanie z kuleczka srednio mi odpowiada ale to tylko maly minusik BARDZO POLECAM !!!

średni

Jak dla mnie zbyt wodnisty - trzeba długo czekać nim wyschnia, bo inaczej można go "zgubić" na ubraniu lub pobliskich sprzetach. ;)
Poza tym brokacik bardzo szybko znika z ciała i trzeba ponawiać aplikację.

na imprezę

Kupilam na sylwestra, potem uzywalam tylko na imprezy, bo inaczej wygladalabym jak choinka w brokacie, drobinki polyskujace sa "troche" duze. fajny pomysl, ale wylacznie na wieczor. trzeba tylko uwazac, bo jesli nalozy sie na posmarowane cialko ubranko to praktycznie wszystko zostaje na ciuszkach. plusy to latwa aplikacja (jak dezodorant w kulce) i sliczny zapach.