Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Garnier Fructis, Nutri - Odbudowa, Szampon wzmacniający

Garnier Fructis, Nutri - Odbudowa, Szampon wzmacniający

Szampon dogłębnie odbudowuje suche, zniszczone i zestresowane włosy. Garnier Fructis opracował formułę zawierającą ultradelikatne i ultralekkie olejki z owoców. Wnikają one do wnętrza włosa, aby naprawić wewnętrzne mikroubytki. Rezultat: włosy są dogłębnie odbudowane i zregenerowane, promienieją zdrowiem, zapewniają nieskończoną miękkość i naturalność. Dla uzyskania dogłębnej regeneracji suchych, zestresowanych i zniszczonych włosów, Garnier opracował pierwszy szampon wzmacniający z odżywczymi mikroolejkami.
Stosowanie produktów gamy pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty: włosy są podwójnie wzmocnione oraz trzy razy bardziej lśniące.

duże rozczarowanie

mając wcześniejsze dobre doświadczenia z marką, postanowiłam zaryzykować kupno czegoś nowego. jako że miałam włosy w kiepskiej kondycji po długim męczeniu ich twardą wodą, pomyślałam, że może akurat trochę poprawie ich stan.
i tutaj WIELKIE rozczarowanie.

szampon nie dość, że nie poprawił kondycji włosów, to jeszcze po jego użyciu wystąpiło coś w w rodzaju reakcji alergicznej, skóra na głowie zaczęła się okropnie łuszczyć i swędzieć niemiłosiernie. sporo czasu zajęło mi, żeby zniwelować ten efekt. poza tym okropnie plącze mi włosy.

jedyny plusik za przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: pół

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809472].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie.

Szampon nie spełnia żadnych zadań szamponu wzmacniającego.
Z moimi włosami nie zrobił kompletnie nic.
Dobrze się pieni, ma ładny zapach i nawet cena jest ok, ale bez działania wzmacniającego jest dla mnie bezużyteczny.

Ilość zużytych opakowań: pól jednego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[714044].usefull || 0 }}% pomocna.

Subiektywnie - DRAMAT

Uwielbiam produkty Garniera. Mogłabym pisać o nich pochwalne peany. I kupując ten szampon wychodziłam właśnie z takiego założenia, ale nie tym razem. Jakież było ( i jest) moje rozczarowanie! :(( Szampon ten nie nadaje się zupełnie do jasnych włosów blond! Jest zbyt agresywny... po dłuższym stosowaniu włosy rozpoczęły masowe wypadanie! Dodatkowo źle się układają, są ciężkie i oklapnięte. Szybko przetłuszcza...

Oprócz ładnego zapachu, żadnych pozytywów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[687501].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - odwrócony french

Dobry,ale nie naj...

Szampon nawilża włosy, nie są już takie suche i łamliwe, dobrze się pieni, ma ładny zapach i nawet cena jest ok, łatwo dostępny w sklepach u mnie w mieście. Minusy to: konsystencja, zbyt lejąca i to, że szampon nie wzmacnia włosów wystarczająco, prawie wcale.

Ilość zużytych opakowań: jedno - 250 ml (niecałe)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[669767].usefull || 0 }}% pomocna.

bez fajerwerków.

szampon właściwie nic nie robi poza umyciem włosów, a i tutaj uważam, że spisuje się... dziwnie. mam wrażenie, że jest zbyt delikatny, że bardziej próbuje pielęgnować niż myć, co oczywiście mu nie wychodzi. może mam takie wrażenie z powodu konsystencji, koloru, zapachu... nie wiem.

mam też wrażenie, że odkąd zaczęłam go stosować, włosy zaczęły mi bardziej wypadać.

jest spoko. i tyle. wolę Barwę lub Timotei.

na pięć gwiazdek daję dwie. jedna poleciała za wypadanie włosów, druga za niepasującą mi formę (jak wspomniałam wyżej - dla mnie średnio jak na szampon), trzecią za kłamliwe obietnice producenta. zostawiam za to gwiazdkę za zapach, ładny kolor itp. i gwiazdkę za ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[669181].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoje zadanie :)

Bardzo lubię szampony Garniera z serii Fructis, a ten zaliczam do moich ulubionych.
Moje włosy są z natury delikatne i suche, ze skłonnością do wypadania. Za to szampon ten znacznie poprawił ich kondycję, wzmocnił je i przywrócił blask. Zauważyłam też, że włosy mniej mi wypadają.
Inne zalety? Piękny, długo utrzymujący się zapach, duże, wygodne i ergonomiczne opakowanie, które starcza na długo.
Szczerze polecam :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[666575].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon NIE wzmacniający

Zachęcona pochlebnymi opiniami na Wizażu i potrzebą uratowania moich suchych włosów nabyłam ten szampon.Niestety strasznie się rozczarowałam:( Nie spełnia żadnych zadan szamponu wzmacniającego.Jest nijaki jak najzwyklejszy szampon z dyskontu;/ Nie mam żadnych pozytywnych odczuć po jego stosowaniu
MINUSY:
-mało wydajny
-nie nawilża
-nie regeneruje
-następnego dnia po myciu włosy są oklapłe.
-zauważyłam nawet ,że zaczeło wypadać mi włosy;( !!

PLUSY:
-tylko ładny zapach

Już się na niego nie skuszę na pewno.....:(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[660597].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry bo nie wysusza

Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, która jest bardzo problematyczna. Stosuję calą masę szamponów i dośc regularnie zmieniam, bo skóa mi isę szybko przyzwyczaja. Ten szampon nie wysusza skóry głowy, wwłosy są czyste oraz miłę w dotyku. Cięzko stwierdzić czy coś odbudowuje:) Lubię go i inne Fructisy, bo nie uczula, nie wysusza i jest dośc tani oraz wydajny.

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[638919].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

jak nie wiem jakie szamponidło wybrać to biorę to:D jest sprawdzony, kiedyś miałam na niego uczulenie na skórze głowy ale po jakimś czasie samo minęło (to było dawno temu w szkole z internatem więc nie mogłam narzekać-używałam dalej i przeszło...ahhaha)wiec jestem już uodporniona:)
włosy są po nim sypkie przez pierwszy dzień(na drugi to już różnie bywa) kupuję go wtedy jak jest koniec miesiąca nie mam kasy a szampon mi się skończył...więc często do niego wracam:D czy jak jestem gdzieś w podróży-nie jest mi szkoda jak go gdzieś zostawię, bo kupię drugi:cena jest przystępna ostatnio 400 ml kupiłam za 6zł a żeby go wykończyć to trzeba by było ze 2 miesiące codziennie myć włosy(ja myję co 2-3 bo mam długie do pasa normalne a końcówki suche-więc nie chce mi się codziennie;P zresztą mi się szybko nie przetłuszczają-więc nie chcę ich przez tak częste mycie do tego sprowokować, poza tym za dużo zachodu;P Polecam ten szampon, taki na czarna godzinę ale może pozostać na dłużej, nawet trochę nabłyszcza, a tak ogólnie to wydaje mi się że te wszystkie szampony z fructisa są na jedno kopyto-albo ja nie zauważam różnicy;D

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo,już nie liczę;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[624398].usefull || 0 }}% pomocna.

szampon rodzinny

leżał na półce w łazience, taki o, zwykły szampon, ktorego używają wszyscy :D
włosy są nawet przyjemne po umyciu, chociaż jest to raczej efekt od mycia do mycia; włosy myję codziennie, na drugi dzień już nie są świeże, nieważne czego bym użyła. taki charakter włosa, co poradzić.
spełnia jednak swoje główne zadanie, którego wymagam od szamponu: myje dobrze, włosów mi nie plącze.
duży plus za zapach, który jest nieco chemiczny, ale i tak przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem ile zużyłam, rodzinnie poszło już parę :P

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[613536].usefull || 0 }}% pomocna.