Total Regenerist 45+, Krem wzmacniający strukturę skóry pod oczy, na powieki i w okolice ust

Wyjątkowo bogaty krem pod oczy, na powieki i w okolice ust do pielęgnacji skóry dojrzałej, po 45 roku życia. Unikalna formuła kremu kryje w sobie sekret młodości i piękna. Skutecznie hamuje procesy prowadzące do wiotczenia i powstawania zmarszczek oraz redukuje istniejące objawy starzenia się skóry, przywracając jej młody i atrakcyjny wygląd. Aktywny składnik nowej generacji GP4G chroni i pobudza odnowę DNA komórek skóry. Miedź z glikoproteiną oraz lipopeptyd 4D skutecznie redukują zmarszczki i bruzdy. Izoflawony z soi zamknięte w nano nośniku hamują hormonalne starzenie się skóry, doskonale wygładzają oraz odbudowują i wzmacniają jej strukturę, zapobiegając wiotczeniu i opadaniu skóry powiek i ust. Kwas hialuronowy, olej ryżowy i witamina E długotrwale i głęboko nawilżają, wygładzają i regenerują skórę oraz poprawiają jej jędrność, sprężystość i elastyczność. Dodatkowo, rutyna i folacyna poprawiają mikrokrążenie i dotlenienie skóry, niwelując oznaki zmęczenia oraz cienie pod oczami.
Regularne stosowanie kremu wzmacnia i napina skórę wokół oczu i ust, wygładzając zmarszczki i nierówności. W krótkim czasie skóra staje się młodzieńczo elastyczna i aksamitnie gładka, a spojrzenie odzyskuje świeżość i blask.

ok

wygrałam go w konkursie; nie oceniam działania przeciwzmarszczkowego

plusy:
-bardzo ładny zapach
-skora jest wygładzona
-dobrze nawilża, na długo
-szybko się wchłania
-przyjemna gęstsza konsystencja
-zostawia przyjemną powłokę na skórze
-nie roluje się

minus:
-opakowanie- plus za pompkę minus za trudność w wydobyciu resztek kremu
-parabeny dosć wysoko w składzie
-nie wiem jak z działaniem przeciwzmarszczkowym

Używam tego produktu od: już nie

Gdyby nie opakowanie...

Zgłosiłam, więc czas na recenzję...
Mam 34 lata i nieliczne zmarszczki, bardziej wynikające z odwodnionej skóry i siedzenia przed komputerem niż z racji wieku. Tego kremu nie poleciłabym \'typowej" Pani w wieku 45+, bo nie ma on silnego działania naprawczego. Zauważyłam w nim bardziej działanie zapobiegawcze, ładnie nawilża, lekko odżywia, coś tam wygładza, ale nie są to spektakularne efekty. Na pewno nie rozjaśnia cieni. Ale za to nie spowodował u mnie żadnych rewelacji w postaci szczypania, pieczenia, swędzenia, uczulenia czy łzawienia oczu. Ma idealną konsystencję, nie za lekką i nie za ciężką. Trzeba go chwilkę wklepywać, ale wchłania się całkowicie.
Tyle na ile znam się na składach chemicznych, to sądzę, że krem ten ma całkiem fajny skład, i być może dla uzyskania obiecywanych przez producenta efektów należałoby zużyć więcej niż jedno opakowanie, ale właśnie opakowanie najbardziej mnie do tego zniechęca. Owszem, ładne, estetyczne, szklane, higieniczne, bo z pompką, tyle że do czasu...bo po zużyciu 2/3 ilości kremu pompka przestaje działać, "nie wypluwa" już kremu i niestety, chcąc zużyć krem do końca, trzeba za każdym razem odkręcać pompkę i wydobywać krem patyczkiem. Jestem pewna, że nie trafiłam na felerne opakowanie, bo miałam ten sam problem z kosmetykiem tego samego producenta, tyle że z innej serii. Może jakoś przeboleję ten fakt i kupię drugie opakowanie, a jeśli zauważę znaczące efekty działania, to na pewno edytuję tą recenzję.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek