Oriflame, Instant Sun, Ablaze Nail Polish (Słoneczne lakiery do paznokci)

Oriflame, Instant Sun, Ablaze Nail Polish (Słoneczne lakiery do paznokci)

Trzy kolory, które wydobywają urodę złocistobrązowej skóry opalonych dłoni. Gładko się rozprowadzają, zawierają specjalne polimery oraz składniki tworzące ochronną warstwę, dzięki czemu kolor zachowuje intensywny blask przez długi czas.

Fajny na lato

Miałam kolor Red Hot, był intensywny, bardzo ładnie wyglądał w słońcu. Kolor lakieru jest kryjący - po dwóch warstwach wygląda na paznokciach bardzo ładnie. Nie robi smug, nie ściera się zbyt szybko - 3 dni wytrzymuje bez zarzutu. Szybko schnie, ma poręczne opakowanie. Do wyboru trzy kolory, ale Red Hot najbardziej mi się podoba :):):)

Używam tego produktu od: używałam rok temu

mi tam się podobają :)

jestem bardzo zadowolona :) mam wszystkie 3 odcienie, a z nich najbardziej lubię ten czerwony :) jest naprawdę soczysty, wesoły i nie stylizuje na wapmpa, tylko daje jednak delikatniejszy efekt, połyskliwy i świetlisty.

Lakier dobrze się rozprowadza, 2 warstwy wystarczą do uzyskania gładkiego koloru, szybko schnie. Nie odbarwia paznokci. Troszke się wyciera na końcówkach paznokci, ale nie odpryskuje. Łaadnie nabłyszcza. Acha i jest trwały - mam go ponad rok, a konsystencja i właściwości nie zmieniły się :)
Szkoda, że tak mało kolorów i że był to produkt sezonowy. Przez to nie kupię go więcej :(

Używam tego produktu od: ponad roku

świetny

Bardzo przyjemnie mnie zaskoczył. Po walkach z makabrycznie długo schnącymi lakierami po prostu pomalowałam pazurki i po paru minutach mogłam o nich zapomnieć... a raczej się delektować kolorkiem :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nieee

W zasadzie limitowane były tutaj kolory i tym różniły się od pozostałych lakierów z tej linii, dlatego oceniam głównie kolor - reszta, czyli nakładanie, schnięcie, trwałość, wygodę oceniłabym na 3 gwiazki.
Wybrałam najjasniejszy kolor - sądziłam, że ładnie podkreśli opaleniznę, jednak niestety - i tak wpadał w ajkiś dziwny rudawy odcień, który nijak miał się do opaleznizny i mojej karnacji.
Oczywiście wylądował w koszu. :(

hmnn

Co do samej jakości nie mam zastrzeżeń: świetnie się rozprowadza, pedzelek w porządku, trwałość do tygodnia w moim przypadku, ale sam kolor... mam najciemniejszy: sunblush i szczerze mówiąc, bez rewelacji. Kolor bardziej w stylu cegłopodobnych (ze złotymi drobinkami) a nie takich podkreślających opaleniznę.