Lanvin, Éclat D'Arpege EDP

Lanvin, Éclat D'Arpege EDP

'Éclat D'Arpege' Lanvin pobudza do życia w harmonii i szczęściu. Jest delikatny, ciepły i zmysłowy.
Ma w sobie świeżość bzu i wyrazistość liści krzewu sycylijskiej cytryny, satynową miękkość kwiatu wisterii, subtelną lekkość zielonej herbaty, aksamitność brzoskwini, zmysłowość czerwonej peonii i obfitość chińskiego osmanthusa. Te wonie napawają radością.
Flakon w kształcie kuli jest bardzo nowoczesny. Korek zwieńczony kamieniem ozdobiono dwoma metalowymi obrączkami.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście sycylijskiego krzewu cytryny, zielony bez
nuta serca: wisteria, zielona herbata, kwiat brzoskwini, piwonia, osmantus
nuta bazy: biały cedr, słodkie piżmo, bursztyn.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Trwały!

Bardzo lekki, subtelny i kobiecy zapach. Zdecydowanie kojarzy mi się ze świeżością i kreatywnością. Zapach bardzo trwały. Dla kobiet w każdym wieku. Ładne opakowanie. Coś innego.

Lanvin Eclat D’Arpage

Fenomen wśród zapachów!
Mega trwały, subtelny, kobiecy, romantyczny.. Na każda porę roku!
Jest to zapach ponadczasowy, zarówno dla kobiet młodych, jak i tych dojrzałych..
Myśle, ze zostanie ze mną do grobowej deski.

Lanvin, Eclat D'Arpege

Mój najlepszy zapach od prawie 10 lat!
Piękny, delikatny i długotrwały zapach.
Dobry na randkę z mężem, wino z przyjaciółką, intensywny dzień w pracy, czy od tak by poczuć się lepiej, piękniej.

Éclat D'Arpege

Éclat D'Arpege to zapach, który trafił do mnie przypadkiem, ale od pierwszego psiknięcia na nadgarstek w perfumerii się w nim nie zakochałam. Kupiłam bo był w promocji -50% bez większego przekonania, ot kolejny ładny zapach. Jednak jadąc autem przez miasto coś zaczęło przepięknie pachnieć. Głupiutka ja dopiero po chwili zorientowałam się, ze to ON. Cudowny, lekki, romantyczny, miał w sobie coś intrygującego. Od tamtej pory jest moim No.1 na specjalne okazje.

Najpiękniejszy zapach ever

To mój ulubiony zapach już od kilku lat. Nie zamieniłabym go na żaden inny. Nie umiem opisaywać zapachów, nie jestem też specjalistką, ale mogę napisać, że jest świeżo-kwiatowy, kobiecy i dłuuugo się utrzymuje. Najlepszy :)

Ulubiony!

Urzekł mnie ten zapach w drogerii i musiałam go mieć. Jest bardzo delikatny, zmysłowy, kuszący. Kojarzy mi się z takim spokojem i relaksem. Bardzo chciałam się nim wyróżniać, ale niestety jest bardzo nie trwały... Chociaż mogę mu to wybaczyć, bo zapach powala mnie na kolana. Na pewno jest jednym z moich numerów 1 i będę do niego powracać! Na wieczorne wyjścia raczej się nie sprawdzi. Flakonik ładny, ale czegoś mi w nim brakuje.

Wykorzystała: kilka próbek

zapach, którego nie czuję

Nawet nie wiem, czy zapach jest piękny czy niepiękny, gdyż go nie czuję :(

Krótko po aplikacji, muszę sobie przypomnieć, czy w ogóle ich użyłam, obwąchuję siebie i czuję bardzo, bardzo delikatną woń. Przyjemną, ale bardzo mało wyczuwalną. Po kilku godzinach nie czuć absolutnie nic.
Chciałabym poczuć zielony bez i piwonię, naprawdę chciałabym...

Delikatne

Jestem w nich zakochana. Perfumy, które są nieśmiało słodkie, świeże i pociągające. To jest cecha perfum, które kocham. Éclat D'Arpege są nienachalne, ale bardzo trwałe. Świetne na wiosnę.

Lekkość bytu.

Szczególnie w okresie wiosenno- letnim lubię odziewać się w ten zapach.
Bywa, że i zimą znajduję w nim panaceum na wszelkiego rodzaju bolączki.

Kiedy dość mam już mrozów, szarości i chlap, w czasie kiedy moje serce tęskni za wiosną, przykładam nos do Eclat chłonąc go w całości.

Napięcie opada, a dusza wypełnia się nadzieją i optymizmem.

Eclat D Arpege to zapach lekki i przejrzysty. Jego żywiołem jest woda, wiatr i powietrze. Flakon idealnie odzworowuje zawartość.

Bardzo mocno czuję nuty przejrzystej, morskiej wody. Zieloną herbatę i piwonię. Cedr i rozgrzewający bursztyn. Mocno wyczuwalne są też owoce, których nie potrafię jednoznacznie zidentyfikować. Limonka? Jeżyna? Pomelo?

Zapach jest świeży i orzeźwiający, jednak na skórze nabiera łagodności. Staje się kobiecy, zmysłowy, przy czym w dalszym ciągu lekki i nie duszący.

Niestety, dosyć szybko się ulatnia, pozostawiając po sobie mgliste wspomnienie.

Cudowny

Cudowny zapach, delikatny i słodki. Ideał

Ladny, delikatny, ale...

Zaczne od tego, ze lubie "fioletowe" zapachy i wole bardziej owocowe jak kwiatowe. Ten kupilam w ciemno w TK maxx
On jest wlasnie taki jak lubie - owocowy, ale nie jest to jakis swiezak cytrynowy, ani zielona herbata, jest delikatny, powiedzialabym lzejsza wersja Police To be Queen.
Mysle ze jest na kazda pore roku!
Szkoda tylko ze trzyma sie tak krotko na skorze czy ubraniach. Ale polecam, mozna sie psikac w koncu kilka razy, a kto bogatemu zabroni?!

Ukochany

Ahhh... kupiłam go przez przypadek na promocji. Zainteresowało mnie opakowanie, powąchałam tester i ... to jest to. Kocham świeże zapachy. Nie za słodkie, nie duszące ani mdlące. Nie potrafię opisywać zapachów słowami, ale gdy go wącham czuję się jakbym przenosiła się do cudownej leśnej krainy, od razu uśmiech wypływa mi na usta i czuję rozpierającą mnie radość. Myślę, że takie odczucia wystarczą, aby uznać zapach za ten jedyny. Jest to mój ulubiony perfum obok Mexx Woman. To moje dwa faworyty które zawsze są ze mną i póki co nie zamierzam ich zamieniać na inne. Jeśli chodzi o trwałość nie mogę nic zarzucić, trzyma się na mnie bardzo długo i chyba dobrze się ma na mojej skórze. Zawsze gdy się nim spryskam słyszę bardzo dużo komplementów na temat zapachu właśnie.

Zalety:
+ Trwałość
+ Flakonik
+ ZAPACH!!!
+ Cena

Wady:
Brak