Gaba, Meridol, Halitosis (Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej)

Gaba, Meridol, Halitosis (Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej)

Cena już od 19,41 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej Meridol Halitosis zwalcza przyczyny przykrego zapachu z ust dzięki potrójnemu mechanizmowi działania:
- dezaktywuje bakterie znajdujące się na powierzchni języka i w jamie ustnej, odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach,
- neutralizuje związki o nieprzyjemnym zapachu,
- zmniejsza metabolizm bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu.
Rezultatem tego działania jest długotrwałe uczucie świeżości i pewności, że Twój oddech jest zawsze czysty i świeży każdego dnia. Płyn zachowuje naturalną równowagę mikroflory jamy ustnej, a podwójny związek fluoru zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. Wyjątkowa skuteczność płynu została potwierdzona w badaniach naukowych.
Zawartość fluoru 250 ppm.

Mistrzostwo swiata

Najlepszy plyn do plukania ust ever ! Odswieza, dlugo utrzymuje fajny chlodek w ustach i poczucie czystosci, smak dobry, nie piecze, nie pali, lzy podczas uzywania nie leca. Wydajny jak kazdy inny- trzeba miarke wziac i tyle, ale chyba najdrozszy ze wszystkich. Po zadnym innym nie bylam taka zadowolona i bym na pewno kupila kolejne opakowanie, ale nie moge go ostatnio nigdzie dostac !!!

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996537].usefull || 0 }}% pomocna.

dość dobry

Jest to dość dobry płyn,na pewno dziala odswieza,zabija bakterie jednak ja wole wersje do dziasel.Smak specyficzny,chyba bez alkoholu lub z malym stezeniem.Cenowo tez jest za drogi...bo wiele plynow tanszych ma podobne dzialanie.O ile podpasowal mi czyscik do jezyka wraz z zelem meridol tak ten plyn okazal sie dosc zbedny juz
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945187].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych płynów. Ma przyjemny, delikatny smak, nie piecze mnie po nim w ustach. Pozostawia świeży zapach w jamie ustnej a nie jak niektóre taki sztuczny jakbym dopiero co wyszła od dentysty. Plus za brak alkoholu. Jedyny minus to pojemność i cena. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926604].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej

Używam od dłużeszgo czasu i razem z pastą Meridol Halitosis naprawdę czuję się pewnie i świeżo przez długi czas. Nie ma porównania do badziewnych Listrine.

Zalety:

- łagodny, nie pali buzi,
- przyjemny w smaku i zapachu,
- zwalcza nieprzyjemny zapach na długo,
- nie zawiera alkoholu,
- poręczna butelka.

Wady:

- cena nie zachwyca, ale stosunek jakości do ceny jest ok.

Używam tego produktu od: ~2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925753].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbyt

Ten płyn niezbyt mi przypasował. Nie odnotowałam działania łagodzącego na dziąsła, ma obrzydliwy smak i strasznie się pieni. Na plus że nie zawiera alkoholu ale gdybym miała go używać codziennie to by mnie męczył. Ze swojej strony nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815408].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ok

Nie mam mu nic do zarzucenia. Bezalkoholowy skład, przyjemny w samku, nie "pali" w język, nie podrażnia. Pozostawia długotrwałe uczucei odświeżenia.
Butelka jest poreczna i estetyczna. Płyn ma fajny niebieski kolor.
Jedyne, do czego mogę sie przyczepić to cena- jak dla mnie za wysoka, przez co nie wiem czy ponownie do niego wrócę, bo płyn do płukania jamy ustnej to jeden z kosmetyków, które bardz szybko mi się zużywają.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807850].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubie

był to mój pierwszy płyn do płukania jamy ustnej jaki miałam okazję używać.
bardzo go sobie cenie, jest łagodny, przyjemny zapach i smak, bardzo wydajny jak to płyny mają w naturze mieć
opakowanie ładne i wygodne, jest łatwodostępny, cena przystępna. odświeża oddech

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785541].usefull || 0 }}% pomocna.

nie spełnia swojego zadania

Nie wiem dlaczego ale nie dostrzegam żadnych zalet tej płukanki, chociaż poprzednie recenzentki chwalą ja sobie. Może trafiła mi się jakaś z wadą fabryczna :P
Moje spostrzeżenia:
-bardzo łagodny zapach, który nie daje poczucia odświeżenia tylko pozostawia dziwny nieprzyjemny posmak
-nie zauważyłam, żeby spełniał swoje zadania

Dla osób którym służy na pewno będzie minusem stosunek ceny do wydajności produktu

Używam tego produktu od: od stycznia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (kupiłam w promocji 2 w cenie 1)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765813].usefull || 0 }}% pomocna.

podbała się, ale są ALE

Wady:
* jest to płukanka kolorowa
* niewydajna
* za droga jak dla mnie

Zalety:
* bezalkoholowa
* slodka i \'owocowa\' w smaku
* długotrwałe odświeżenie
* dobra dawka fluoru

Nie wiem czy kupie ponownie

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[704730].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Super odświeża, uczucie pozostaje na długo pomimo tego iż jemy. Jest naprawde rewelacyjny, jedyny minus to cena i to, że starcza na krotko : ) Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[666319].usefull || 0 }}% pomocna.