Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Meridol, Halitosis, Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej

Meridol, Halitosis, Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej

Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej Meridol Halitosis zwalcza przyczyny przykrego zapachu z ust dzięki potrójnemu mechanizmowi działania:
- dezaktywuje bakterie znajdujące się na powierzchni języka i w jamie ustnej, odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach,
- neutralizuje związki o nieprzyjemnym zapachu,
- zmniejsza metabolizm bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu.
Rezultatem tego działania jest długotrwałe uczucie świeżości i pewności, że Twój oddech jest zawsze czysty i świeży każdego dnia. Płyn zachowuje naturalną równowagę mikroflory jamy ustnej, a podwójny związek fluoru zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. Wyjątkowa skuteczność płynu została potwierdzona w badaniach naukowych.
Zawartość fluoru 250 ppm.

Najlepszy antybakteryjny płyn na rynku

Ma w składzie mleczan cynku, który wchodzie w reakcję z bakteriami w jamie ustnej, zamienia je w aminokwasy. Po kuracji bakterie już nie fermentują. Po trzy miesięcznej kuracji halitoza całkowicie się cofa. Polecam palaczom. Oczywiście pasta + płyn+ szczoteczka z czyścikiem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427536].usefull || 0 }}% pomocna.

Mistrzostwo swiata

Najlepszy plyn do plukania ust ever ! Odswieza, dlugo utrzymuje fajny chlodek w ustach i poczucie czystosci, smak dobry, nie piecze, nie pali, lzy podczas uzywania nie leca. Wydajny jak kazdy inny- trzeba miarke wziac i tyle, ale chyba najdrozszy ze wszystkich. Po zadnym innym nie bylam taka zadowolona i bym na pewno kupila kolejne opakowanie, ale nie moge go ostatnio nigdzie dostac !!!

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996537].usefull || 0 }}% pomocna.

dość dobry

Jest to dość dobry płyn,na pewno dziala odswieza,zabija bakterie jednak ja wole wersje do dziasel.Smak specyficzny,chyba bez alkoholu lub z malym stezeniem.Cenowo tez jest za drogi...bo wiele plynow tanszych ma podobne dzialanie.O ile podpasowal mi czyscik do jezyka wraz z zelem meridol tak ten plyn okazal sie dosc zbedny juz
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945187].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja czego nie wolno

jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych płynów. Ma przyjemny, delikatny smak, nie piecze mnie po nim w ustach. Pozostawia świeży zapach w jamie ustnej a nie jak niektóre taki sztuczny jakbym dopiero co wyszła od dentysty. Plus za brak alkoholu. Jedyny minus to pojemność i cena. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926604].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej

Używam od dłużeszgo czasu i razem z pastą Meridol Halitosis naprawdę czuję się pewnie i świeżo przez długi czas. Nie ma porównania do badziewnych Listrine.

Zalety:

- łagodny, nie pali buzi,
- przyjemny w smaku i zapachu,
- zwalcza nieprzyjemny zapach na długo,
- nie zawiera alkoholu,
- poręczna butelka.

Wady:

- cena nie zachwyca, ale stosunek jakości do ceny jest ok.

Używam tego produktu od: ~2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925753].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbyt

Ten płyn niezbyt mi przypasował. Nie odnotowałam działania łagodzącego na dziąsła, ma obrzydliwy smak i strasznie się pieni. Na plus że nie zawiera alkoholu ale gdybym miała go używać codziennie to by mnie męczył. Ze swojej strony nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815408].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ok

Nie mam mu nic do zarzucenia. Bezalkoholowy skład, przyjemny w samku, nie "pali" w język, nie podrażnia. Pozostawia długotrwałe uczucei odświeżenia.
Butelka jest poreczna i estetyczna. Płyn ma fajny niebieski kolor.
Jedyne, do czego mogę sie przyczepić to cena- jak dla mnie za wysoka, przez co nie wiem czy ponownie do niego wrócę, bo płyn do płukania jamy ustnej to jeden z kosmetyków, które bardz szybko mi się zużywają.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807850].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubie

był to mój pierwszy płyn do płukania jamy ustnej jaki miałam okazję używać.
bardzo go sobie cenie, jest łagodny, przyjemny zapach i smak, bardzo wydajny jak to płyny mają w naturze mieć
opakowanie ładne i wygodne, jest łatwodostępny, cena przystępna. odświeża oddech

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785541].usefull || 0 }}% pomocna.

nie spełnia swojego zadania

Nie wiem dlaczego ale nie dostrzegam żadnych zalet tej płukanki, chociaż poprzednie recenzentki chwalą ja sobie. Może trafiła mi się jakaś z wadą fabryczna :P
Moje spostrzeżenia:
-bardzo łagodny zapach, który nie daje poczucia odświeżenia tylko pozostawia dziwny nieprzyjemny posmak
-nie zauważyłam, żeby spełniał swoje zadania

Dla osób którym służy na pewno będzie minusem stosunek ceny do wydajności produktu

Używam tego produktu od: od stycznia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (kupiłam w promocji 2 w cenie 1)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765813].usefull || 0 }}% pomocna.

podbała się, ale są ALE

Wady:
* jest to płukanka kolorowa
* niewydajna
* za droga jak dla mnie

Zalety:
* bezalkoholowa
* slodka i \'owocowa\' w smaku
* długotrwałe odświeżenie
* dobra dawka fluoru

Nie wiem czy kupie ponownie

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[704730].usefull || 0 }}% pomocna.