Naturals, Balsam Soczysty Melon

Naturals, Balsam Soczysty Melon

Balsam z serii Naturals. Nawilża i wygładza dzieki ekstraktom z melona i ogórka. Pięknie pachnie melonem.

Cena: 16,90 zł

Niezły był

Chyba jeden z pierwszych kosmetyków, jakie zakupiłam z avonu.

Lubiłam ten balsam głównie za zapach. Nawilżał średnio i był trochę lejący, ale jakoś tak go lubiłam. Był bardzo wydajny i na długo mi starczył. Gdyby nastąpił jego come back, to myślę, że skusiłabym się na niego ponownie :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Uwielbiałam!

Uwielbiałam kiedyś kosmetyki z serii Naturals.
Wszystkie pięknie pachniały, nowe wersje wprowadzone kilka lat temu to już nie było to samo :(
Ten balsam pachniał soczystym melonem galia.
Łatwo się wchłaniał, nie podrażniał.
Gdy używałam go wieczorem po kąpieli, to jeszcze rano czułam jego zapach.
Chętnie bym kupiła, gdyby był jeszcze dostępny.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

wspomnień czar...:)

Kurcze pamiętam ten balsam :) jako małolata w liceum szalałam za całą serią (od mgiełki do ciała byłam wręcz uzależniona). Nie nawilżał chyba rewelacyjnie, ale jako nastolatka nie miałam żadnych problemów z przesuszona skórą, więc traktowałam to raczej jako pachnidło do ciała, a nie jakiś pielęgnacyjny specyfik..a zapach....ahhhhhhh boski wręcz...szkoda, że wycofali :( za migdałową wersją też bardzo tęsknię :(

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Avon Mark - relacja

Pachniał bosko

Wprawdzie ten balsam nie był specem od nawilżania, bo nawilżał przeciętnie, ale dla tego zapachu było warto go kupić. Kupiłabym go jeszcze raz, ale niestety już go nie ma:( Pachniał przecudnie, kojarzył mi się i już zawsze kojarzyć mi się będzie z wakacyjnym słonecznym dniem.Używałam tego produktu parę lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Uwielbiałam go

Balsamik był po prostu cudowny.Moja skóra nie jest sucha dlatego mi jak najbardziej odpowiadał.W tym przypadku zapach wziął góre nad wszystkim.Niezapomniany...relaksujący.Szkoda,że już go nie ma.Zaznaczyłam,że ponownie kupie produkt (wierze w cuda,że znów przywrócą ten zapach;) ).

Używam tego produktu od:kiedyś,kilka lat temu

Kolejny nic-nie-robiacz :)

Podobnie jak Górki Strumień, ten balsam nie robił nic, a że do tego woniał melonem, to już więcej niż 1 dać nie mogę. Wodny, ozonowy, melonowo-ogórowy smrodek w wodnistej mazi udającej balsam.
Żenuła. :( Kolejna bezsensowna wydumka Avonu. :(

Używałam tego produktu: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 nie skończone

Pzeciętniak

Lejący się, dość klejący specyfik co prawda kusi owocowym zapachem, jednak jego właściwości nawilżające nie wzbudzają mojego zachwytu. Ot, takie przeciętne mazidło do ciała. Za tę cenę można kupić naprawdę o wiele lepsze kosmetyki. Wypróbować można.

Używam tego produktu od: roku...?

hmmmmm

Kupiłam go juz jakiś czas temu.... Jedynym plusem tego balsamiku jest zapach, po prostu rewelacyjny, lubie wysmarować się nim tuż przed snem, jednak na tym kończą się jego plusy :( Wysusza skórę i to bardzo mocno, nie moge doczekać sie kiedy go skończę...

Lubiłam

Kiedyś uwielbiałam ten zapach,miałam balsam,żel i spray do ciała.Soczysty i odświerzający,bardzo udany.Co do właściwości nawilżających to przeciętne.Niestety jakto bywa z silnymi aromatami znudził mi się już i przeskoczyłam na inne.Mimo to mam z nim miłe wpomnienia bo smarowałam zawsze przed snem i ten zpach jak go od kogoś poczuję działa na mnie usypiająco:)Można polecić ale na krótką mete raczej(choć ja używałam dość długo...)

śliczny zapach :)

Balsam przede wszystkim pięknie pachnie,dobrze nawilża chociaż od balsamu wymagam żeby moja skóra była "nawodniona" przez cały dzień.Co ważne dla mnie nie lepi się i nie pozostawia tłustego filmu.Można przed nałożeniem ubrania się wysmarować ponieważ szybko się wchłania.Ogólnie godny polecenia...

bubel nr 2

Właściwie powinnam dać tu odnośnik to mojej recenzji basamu migdałowego avon. Jednak powtórzę, to co należy: konsystencja lejąca się bardzo (wolę gęste), nie wsiąka w skórę, nie nawilża, nie natłuszcza. Jak dla mnie śmierdzi skórką z zielonego ogórka. Broń boże żeby powiedzieć, że pachnie ogórkiem. Bo to jest właśnie zapach tej gorzkiej, obranej skórki. Druga gwiazdka za brak wysypki po tym czym. Koniec

uwielbiam ten zapach

bardzo fajny baslam do ciala. zapach boski, uwielbiam go . jesli chodzi o nawilzanie to nie jest zbyt mocne ale tego nie oczekiwalam od tego balsamu :) wiec sie nie zawiodlam, jest dosc wydajny mimo iz ma dosc wodnistna konsystenje, przez to szybko sie wchlania.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2.
Recenzja: ...