Giordani Gold, Antiperspirant Deodorant (kulkowy dezodorant antyperspiracyjny)

Giordani Gold, Antiperspirant Deodorant (kulkowy dezodorant antyperspiracyjny)

Zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień, delikatnie pachnie nutą Giordani Gold. Nie zawiera alkoholu, więc nie podrażnia skóry.

Klejący

Zapach zbliżony do perfumu jednak dosyć szybko się ulatnia. Jest klejący i słaby pod względem działania - nie nadaje się na wysiłek fizyczny. Używam go rzadko zwykle jak siedzę w domu i nie mam zabieganego dnia. Należy poczekać aż się wchłonie i skóra będzie sucha wtedy jeszcze w miarę "działa" i nie zostawi śladu na ubraniach.
Zdecydowanie nie polecam osobom o nadmiernej potliwości.

zapach starej szafy

Zapach starej szafy, zatęchłej i przypominającej o naftalinie wetkniętej kiedyś i zapomnianej. Okropność. Czuję się, jakbym miała 80 lat, kiedy go stosuję. No, ale kupiłam, to go wykończę. Na szczęście zapach nie jest trwały. Nie jest trwała również ochrona, a to już nie na szczęście, tylko na pech. Najgorszy z oriflame'owych, które dane mi było stosować (a trochę ich było). Przereklamowany i za drogi bubel. Nigdy więcej.

Nie chcę być mokrą rybką

Dostałam go w prezencie i zmartwiłam się, bo ten zapach niezbyt mi odpowiada. Jak się okazało niepotrzebnie, bo szybko się ulatnia i już po chwili jest niewyczuwalny. To niezaprzeczalna zaleta w przypadku tego antyperspirantu. Wady go dyskwalifikują - nie chroni przed potem i pozostawia ślad na ciele, taką "łuskowatą" błyszczącą powierzchnię.

ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Manicure - pastelowe paski

Nie warto.

Jednym słowem - jest bardzo malo skuteczny. Mija dużo czasu zanim sie wchłonie, a poza tym lepi się okropnie. Ma bardzo intensywny zapach i jest niesamowicie wydajny. Dobry dla osób, które wcale sie nie pocą, albo w przerwach, gdy stosuje się Etiaxil. Sam nie spełnia swego podstawowego zadania - nie chroni. Męczę sie juz rok (z przerwami) i w kóncu, po mału widać koniec!!!