Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Pojemność 1,2 g

Zaletą najnowszej kredki do oczu SuperShock jest bez wątpienia jej żelowa formuła, która pomaga w wykonaniu idealnej kreski, będącej doskonałym akcentem podkreślającym każdy makijaż oka. Jej miękki wkład ułatwia jej rozprowadzenie wzdłuż linii rzęs, pozwalając na narysowanie kreski o grubości, jaka odpowiada nam najbardziej.

bardzo dobra miekka kredka, nie rozmazuje sie , ladne nasycone kolory

Kupilam bo widziałam w katalogu u koleżanki promocje i nie zaluje. Bardzo lubie miękkie kredki i ta taka jest. Ma bardzo nasycony kolor ja stosowałam czarna. Nie rozmazuje się zbytnio Nawet po całym dniu pracy. Bardzo latwo i precyzyjnie maluje. Dla mnie bardzo dobry zakup który szczerze polecam Namowilam już koleżanki i tez sa zadowolone.

Opis Produktu:

Moja ulubiona czarna kredka. :) Najlepsza kredka jaką w życiu używałam.Kredka ma bardzo intensywny czarny kolor, który przy pociągnięciu kredki np na powiece nie pozostawia żadnych prześwitów. Od początku do końca intensywna czerń. Do tego kredka bardzo dobrze się utrzymuje.Bez problemu wytrzyma bez skazy całą noc:) 5/5

Świetna kredka

Kredka jest bardzo dobra. Piękna głęboka czerń, wystarczy jedno pociągnięcie na oku i jest piękna kreska. Formuła jest żelowa. Moim zdaniem trochę ciężko ją naostrzyć, bo wydaje się dosyć miękka. Więc za to odejmuję gwiazdkę. Kredka jest dosyć wydajna i trwała.

Trwała!

Generalnie kredka jest świetna ponieważ sunie po powiece,ładnie wygląda dodatkowo zastyga co nie powoduje rozmazania,ale mały minus dla mnie,że mogła być cieńsza.
Jeśli chcemy ją rozetrzeć to natychmiast ponieważ szybko zastyga i jest nie do ruszenia.
Dodatkowo znalazłam patent na tą kredkę,aby używać jako eyelinera wtłaczając cieniutki pędzelek w rysik co powodowało żelowy liner.
Polecam! cena ok 11 zł w promocji.

Bardo dobra kredka

Żelowa formuła pozwala na wygodną aplikację. Bardzo dobrze się rozciera, dzięki czemu możemy uzyskać piękny efekt na powiece. Jest miękka, ma mocną pigmentacje, nie łamie się. Kredka jest bardzo trwała.

Świetny produkt!

Kredka ma intensywny czarny kolor, jest kremowa, bardzo dobrze się rozciera. Świetnie sprawdza się na linii wodnej przy ciemniejszym makijażu. Alternatywą czarnej żelowej kredki z Avon jest miss sporty gel black designer 001 jest łatwiej dostępna.
Kredkę ogólnie polecam!

Rewelacyjna kredka

Choć na co dzień maluję się raczej delikatnie, lubię mieć tę kredkę w swoim kosmetycznym kuferku, z przeznaczeniem na specjalne okazje. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i z całego serca mogę ją polecić zarówno początkującym w makijażu, jak i profesjonalistom.

Kredka dzięki żelowej formule z łatwością rozprowadza się po powiece, w dodatku możemy stopniować jej grubość oraz ją rozcierać, dla uzyskania przydymionego efektu. Jest bardzo miękka, precyzyjna i niezwykle łatwa w użyciu. Posiada mocną pigmentację, zapewniając wyrazisty kolor czerni.

Jeżeli mowa o trwałości, to tutaj jest bardzo dobrze - namalowana przy jej pomocy kreska trzyma się przez cały dzień, nie rozmazuje się. Sprawnie się ją temperuje, nie łamie się. Polecam!

Jedna z ulubionych

Zawsze z chęcią do niej wracam. Mięciutka, bardzo wyrazisty kolor, nie rozmazuje się. Bardzo przyjemnie sie aplikuje i rozciera na powiece. Jest trwała i wyrazista, wydajna.
Łatwo się temperuje.
Niestety nie jest dostępna we wszystkich katalogach. Był czas że przez wiele katalogów w ogóle jej nie było.

Najlepsza z najlepszych!

Jeden z produktów, który udowadnia, że niska cena wcale nie równa się niskiej jakości.

Opakowanie - klasyczna kredka, która trzeba temperować, całkiem ładna, ale nadal bardzo prosta.

Efekty - miękka i świetnie napigmentowana. Idealna zarówno do podkreślenia linii rzęs jak i do pomocy podczas tworzenia smoky eye. Bardzo przyjemnie się nakłada, wystarczy lekko dotknąć powieki i już ją widać, nie męczy oka - nie podrażnia go w żaden sposób, zarówno używana na linię rzęs jak i na linię wodną. Łatwo się rozciera co jednocześnie jest plusem i minusem, ale dla mnie zostanie jako plus. Ogólna trwałość jest w porządku, nie można mieć jednocześnie czegoś super miękkiego i super trwałego, jedyny mały minus to temperowanie, zazwyczaj wrzucam ją wcześniej gdzieś, gdzie jest niska temperatura, bo inaczej mocno się kruszy.

Zawsze na postrunku

Moim zdaniem najlepsza kredka. Uwielbiam czarne kreski na górnej powiece, maluje je już 16 lat. Eyelinerów przerobiłam około 15 różnych, kredek nie wspomnę. Żelowa kredka z Avonu to mój numer 1. Megawydajna, czarna jak noc, zawsze na posterunku.

zawiodla mnie

Nastawione dobrymi recenzjami i poleceiniami kolezanek kupilam te kredke e odcieniu fioletowym.
Nie wiem czy problem byl w moim egzemplarzu, czy ta formula mi nie podeszla, ale zawiodla mnie po calej linii.
Nie dosc ze przy pierwszym uzyciu nie dalo sie nia malowac bo byla tak miekka, ze momentalnie sie splaszczala, to jeszcze ciagle sie lamala.
Probkem mialam z jej temperowaniem, temperowka brudna i oklejona od kredki, drewno kredki sie lamalo, a kredka ciagle sie lamala.
Przy pierwszym temperowanij zuzylam jej chyba prawie pol i zadnych efektow.

Dawalam ja do zamrazalki przed ostrzeniem, ale to tez w niczym nie lomoglo bo szybko miekla. Przez to wszystkk mialam ja chyba 2 razy na powiekach, ale jak mowilam sama aplikacja mi sie nie spodobala, bo nie szlo namalowac ladnej rowniej kreski bo sie lamala.
Ostatecznie ja wyrzucilam.
Mimo ze kolory kusza, to boje sie jeszcze raz zaryzykowac.
Trwala tez nie byla bo odbijala mi sie na powiece.

Bardzo dobra

Jestem ogromnie zaskoczona jakością tego produktu. Mięciutka żelowa konsystencja, sunie po skórze. Kolor głeboki intensywny, idealnie sie rozciera. Używam także na linie wodną, nie uczula i nie podraznia. Jest bardzo trwała, czasami ciężko ją zmyć. Przy ostrzeniu troszkę się łamie, szybko się zużywa.

Jedna z lepszych jakie miałam

A nawet najlepsza. Nie podrażnia mi oczu, długo się utrzymuje, nie rozmazuje się - jak zastygnie jest nie do zdarcia, jednak zadziwiająco łatwo się zmywa. Jako baza pod ciemny makijaż oczu jest przegenialna :) Nie schodzi nawet z linii wodnej oka, gdzie trzyma się cały dzień... zachwyca również niska cena za produkt tak wysokiej jakości. Nie spodziewałam się, że tak polubię tę kredkę. Używam koloru czarnego.