Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Pojemność 1,2 g

Zaletą najnowszej kredki do oczu SuperShock jest bez wątpienia jej żelowa formuła, która pomaga w wykonaniu idealnej kreski, będącej doskonałym akcentem podkreślającym każdy makijaż oka. Jej miękki wkład ułatwia jej rozprowadzenie wzdłuż linii rzęs, pozwalając na narysowanie kreski o grubości, jaka odpowiada nam najbardziej.

Bardzo dobra

Jestem ogromnie zaskoczona jakością tego produktu. Mięciutka żelowa konsystencja, sunie po skórze. Kolor głeboki intensywny, idealnie sie rozciera. Używam także na linie wodną, nie uczula i nie podraznia. Jest bardzo trwała, czasami ciężko ją zmyć. Przy ostrzeniu troszkę się łamie, szybko się zużywa.

zawiodla mnie

Nastawione dobrymi recenzjami i poleceiniami kolezanek kupilam te kredke e odcieniu fioletowym.
Nie wiem czy problem byl w moim egzemplarzu, czy ta formula mi nie podeszla, ale zawiodla mnie po calej linii.
Nie dosc ze przy pierwszym uzyciu nie dalo sie nia malowac bo byla tak miekka, ze momentalnie sie splaszczala, to jeszcze ciagle sie lamala.
Probkem mialam z jej temperowaniem, temperowka brudna i oklejona od kredki, drewno kredki sie lamalo, a kredka ciagle sie lamala.
Przy pierwszym temperowanij zuzylam jej chyba prawie pol i zadnych efektow.

Dawalam ja do zamrazalki przed ostrzeniem, ale to tez w niczym nie lomoglo bo szybko miekla. Przez to wszystkk mialam ja chyba 2 razy na powiekach, ale jak mowilam sama aplikacja mi sie nie spodobala, bo nie szlo namalowac ladnej rowniej kreski bo sie lamala.
Ostatecznie ja wyrzucilam.
Mimo ze kolory kusza, to boje sie jeszcze raz zaryzykowac.
Trwala tez nie byla bo odbijala mi sie na powiece.

bardzo dobra miekka kredka, nie rozmazuje sie , ladne nasycone kolory

Kupilam bo widziałam w katalogu u koleżanki promocje i nie zaluje. Bardzo lubie miękkie kredki i ta taka jest. Ma bardzo nasycony kolor ja stosowałam czarna. Nie rozmazuje się zbytnio Nawet po całym dniu pracy. Bardzo latwo i precyzyjnie maluje. Dla mnie bardzo dobry zakup który szczerze polecam Namowilam już koleżanki i tez sa zadowolone.

Jedna z lepszych jakie miałam

A nawet najlepsza. Nie podrażnia mi oczu, długo się utrzymuje, nie rozmazuje się - jak zastygnie jest nie do zdarcia, jednak zadziwiająco łatwo się zmywa. Jako baza pod ciemny makijaż oczu jest przegenialna :) Nie schodzi nawet z linii wodnej oka, gdzie trzyma się cały dzień... zachwyca również niska cena za produkt tak wysokiej jakości. Nie spodziewałam się, że tak polubię tę kredkę. Używam koloru czarnego.

Hit

Ona jest wręcz idealna. Łatwo sie nią maluje ,nie podrażnia oczu(nawet przy soczewkach kontaktowych) ,długo sie trzyma. Najważniejsze że nie rozmazuje sie. Niazastąpiona kredka nie zamienie jej na żadną inną :)

moja ulubiona kredka

Znam od lat i niezmiennie lubię. Kredka jest miękka, przez co łatwo się rozprowadza. Daję wyraźny, a przy tym trwały efekt- wytrzymuje cały dzień. Noszę soczewki kontaktowe i nie każdy kosmetyk jest dla mnie odpowiedni, ale ta kredka nadaje się również dla oczu wrażliwych. Polecam

Bardzo fajna.

Posiadam kredkę w kolorze czarnym. I muszę przyznać, że to jedna z tych z którymi dobrze się współpracuje. :) Kredka jest bardzo wydajna, prawie że nie do zdarcia (może dlatego, że używam jej "w co którymś tam" makijażu).
Produkt świetnie się rozprowadza, ma bardzo masełkową, miękką konsystencje, wręcz sunie po powiece. Ma ultraczarny kolor, pigmentacja jest godna uwagi jak za tą cenę. Mam wrażenie, że zastyga przez co świetnie utrzymuje się na powiece nawet bez zagruntowania :). Przez to fakt, trzeba pracować z nią szybko - jednak nie jest to wielki minus jak za trwałość którą ten produkt oferuje. Kredka nie obija się, nie rozmazuje, nie wykrwawia, nie rozlewa. Aplikacja jest precyzyjna.
Produkt ten nie podrażnia wrażliwej okolicy oczu.

Plusy:
- wydajność
- pigmentacja (czarny jest totalnie czarny)
- zastyga, przez co świetnie się utrzymuje
- nie rozmazuje się, nie odbija (nawet bez gruntowania)
- jest łatwa w aplikacji dzięki miękkiej konsystencji
- nie uczula, nie podrażnia okolic oka
- dostępność
- cena

Minusy:
- temperowanie może być problematyczne, więc radzę ją wcześniej zamrozić :)

Dobra

Kredkę kupiłam w kolorze "plum", dla mnie ok. Mam wrażliwe oczy i nie wszystko im podpasuje, ta kredka nie powodowała podrażnień, uczuleń, nie łzawiły oczy. Produkt miękki, łatwo się rozprowadza, rozciera, chyba, że zastygnie bo była nie używana wówczas wyłącznie struganie pomaga, ale i tu jest problem bo łamie się z dużą łatwością. Kolor fajny utrzymuje się aż do demakijażu. Po zastygnięciu już nie miałam takiej frajdy z używania. Jest bardzo duży wybór na rynku więc ja będę szukać dalej.

Cudowna

Jest mocno napigmentowana,ma intensywne kolory,nadaje się do mocnego makijażu,zakup tej kredki to był strzał w 10! Niestety ostatnio nie widziałam jej w katalogach więc jestem zawiedziona,chyba że przeoczyłam. Cena nie jest zbyt wysoka,trwałość jest dobra.

żelowa kredka

Kredka ma bardzo intensywny kolor. Jest niesamowicie żelowa przez co ładnie rozprowadza się na powiece. Niestety przy pierwszej próbie zatemperowania, cała magia pryska. Jest zbyt miękka i zaczyna się łamać.

Super

Kredka ma bardzo dobry pigment, trwały, nie rozmazuje się, nie zmywa zbyt szybko. Efekt na oku utrzymuje się przez dłuższy czas, jakość jej wykonania jest również na plus. Oprócz tego kredka jest bardzo wydajna.

Fajna

Dobry produkt w przystępnej cenie ale posiada kilka minusów. Ja posiadałam kolor kredki-CZARNY.

PLUSY:
- kredka jest dobra jakościowo, bardzo na pigmentowana-intensywna, mocna czerń
- formuła kredki jest miękka-dobrze się rozprowadza na powiece,
- nie rozmazuje się
- trwała-utrzymuje się calutki dzień do zmycia makijażu,
- przystępna cena.

Minusy:
- dostępność
- niewydajana-szybko się kończy
- kredka łamie się przy temperowaniu przez jej miękką formułę

Niestety produkt chyba został wycofany, dlatego nie wiem czy kupię po raz
kolejny.

Świetna!

Avon SuperShock to chyba najlepsza i najbardziej trwała czarna kredka do oczu, jakiej używałam.

PLUSY
- Świetny czarny pigment - daje efekt idealnej, głębokiej czerni
- Formuła - kredka jest miękka, dzięki czemu łatwo się nakłada i rozciera (zanim zaschnie)
- Trwałość - po nałożeniu kredka zastyga, dzięki czemu nie rozmazuje się, nie ściera, zostaje w miejscu nałożenia aż do demakijażu
- Nadaje się do stosowania na linię wodną, do klasycznej kreski na górnej powiece lub jako baza pod ciemne cienie.
- Nie podrażnia moich oczu
- Niska cena w stosunku do jakości

Mały minus jest taki, że ze względu na miękkość kredka szybko się zużywa i często trzeba ją temperować.

Kredka to prawdziwa perełka wśród kolorówki Avonu. Na pewno jeszcze do niej wrócę i wypróbuję też inne odcienie.