Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Avon, SuperShock, Gel Eyeliner Pencil (Żelowa kredka do powiek)

Pojemność 1,2 g

Zaletą najnowszej kredki do oczu SuperShock jest bez wątpienia jej żelowa formuła, która pomaga w wykonaniu idealnej kreski, będącej doskonałym akcentem podkreślającym każdy makijaż oka. Jej miękki wkład ułatwia jej rozprowadzenie wzdłuż linii rzęs, pozwalając na narysowanie kreski o grubości, jaka odpowiada nam najbardziej.

SuperShock

W porównaniu do moich ulubionych kredek wysuwanym te kredki są zaraz za nimi. Kredki są bardzo przyjemne w użyciu jednak zbyt szybko się kończą ;)
Kredki są bardzo mięciutkie i przyjemnie się uch używa jednak temperowanie bardzo szybko skraca jej życie :(

Super

Mam czarną i srebrną wersję. Obie cudowne, świetnie napigmentowane. Czerń głęboka, mocna, rzadko spotykana w tego typu kosmetykach. Sama formuła kredek jest mięciutka, jak sama nazwa mówi żelowa. Bardzo łatwo sunie po powiece. Mnie jest ciężko zrobić nimi typową jaskółkę, więc wyciągam ją po prostu skośnym pędzelkiem. Fajnie też użyć czarnej wersji do delikatnego optycznego zagęszczenia rzęs. Kredki są trwałe. Cena za sztukę (poniżej 20 PLN), jak na taką jakość wyborna. Fajnie, że wróciły do katalogu, bo mają wiele zwolenniczek, w tym mnie. Jedynymi minusami są moim zdaniem: mała wydajność i konieczność temperowania.

Fajna ;)

Dostalam ja w prezencie, sama kupuje juz od dawna Eyeliner Eveline, ale postanowiłam wypróbować. Maluje kreski na gornej powiece i tam sprawdza sie rewelacyjnie, na linii wodnej jeszcze nie probowalam i raczej nie bede bo w takim makijażu wygladam niekorzystnie:p Uzywalam jej akurat podczas upałów i mialam obawy czy nie bedzie sie rozmazywac, ale trzymala sie bardzo dobrze. Kolor jest intensywny co tez jest oczywiście na plus.

Kredka a +

Rewelacyjna kredka do idealnych kresek :)Nadaje się świetnie na linie wodną, ale i używałam jej jako eyelinera. Kredka się nie ściera, nie odbija na powiekach, nie rozmazuje się. Robienie nią kresek to sama przyjemność :) To struganie jest męczące ale można ją włożyć do zamrażalnika i twardsza nie będzie się łamać.

Opis Produktu:

Moja ulubiona czarna kredka. :) Najlepsza kredka jaką w życiu używałam.Kredka ma bardzo intensywny czarny kolor, który przy pociągnięciu kredki np na powiece nie pozostawia żadnych prześwitów. Od początku do końca intensywna czerń. Do tego kredka bardzo dobrze się utrzymuje.Bez problemu wytrzyma bez skazy całą noc:) 5/5

Świetna kredka

Kredka jest bardzo dobra. Piękna głęboka czerń, wystarczy jedno pociągnięcie na oku i jest piękna kreska. Formuła jest żelowa. Moim zdaniem trochę ciężko ją naostrzyć, bo wydaje się dosyć miękka. Więc za to odejmuję gwiazdkę. Kredka jest dosyć wydajna i trwała.

Trwała!

Generalnie kredka jest świetna ponieważ sunie po powiece,ładnie wygląda dodatkowo zastyga co nie powoduje rozmazania,ale mały minus dla mnie,że mogła być cieńsza.
Jeśli chcemy ją rozetrzeć to natychmiast ponieważ szybko zastyga i jest nie do ruszenia.
Dodatkowo znalazłam patent na tą kredkę,aby używać jako eyelinera wtłaczając cieniutki pędzelek w rysik co powodowało żelowy liner.
Polecam! cena ok 11 zł w promocji.

Bardo dobra kredka

Żelowa formuła pozwala na wygodną aplikację. Bardzo dobrze się rozciera, dzięki czemu możemy uzyskać piękny efekt na powiece. Jest miękka, ma mocną pigmentacje, nie łamie się. Kredka jest bardzo trwała.

Świetny produkt!

Kredka ma intensywny czarny kolor, jest kremowa, bardzo dobrze się rozciera. Świetnie sprawdza się na linii wodnej przy ciemniejszym makijażu. Alternatywą czarnej żelowej kredki z Avon jest miss sporty gel black designer 001 jest łatwiej dostępna.
Kredkę ogólnie polecam!

Rewelacyjna kredka

Choć na co dzień maluję się raczej delikatnie, lubię mieć tę kredkę w swoim kosmetycznym kuferku, z przeznaczeniem na specjalne okazje. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i z całego serca mogę ją polecić zarówno początkującym w makijażu, jak i profesjonalistom.

Kredka dzięki żelowej formule z łatwością rozprowadza się po powiece, w dodatku możemy stopniować jej grubość oraz ją rozcierać, dla uzyskania przydymionego efektu. Jest bardzo miękka, precyzyjna i niezwykle łatwa w użyciu. Posiada mocną pigmentację, zapewniając wyrazisty kolor czerni.

Jeżeli mowa o trwałości, to tutaj jest bardzo dobrze - namalowana przy jej pomocy kreska trzyma się przez cały dzień, nie rozmazuje się. Sprawnie się ją temperuje, nie łamie się. Polecam!

Jedna z ulubionych

Zawsze z chęcią do niej wracam. Mięciutka, bardzo wyrazisty kolor, nie rozmazuje się. Bardzo przyjemnie sie aplikuje i rozciera na powiece. Jest trwała i wyrazista, wydajna.
Łatwo się temperuje.
Niestety nie jest dostępna we wszystkich katalogach. Był czas że przez wiele katalogów w ogóle jej nie było.

Najlepsza z najlepszych!

Jeden z produktów, który udowadnia, że niska cena wcale nie równa się niskiej jakości.

Opakowanie - klasyczna kredka, która trzeba temperować, całkiem ładna, ale nadal bardzo prosta.

Efekty - miękka i świetnie napigmentowana. Idealna zarówno do podkreślenia linii rzęs jak i do pomocy podczas tworzenia smoky eye. Bardzo przyjemnie się nakłada, wystarczy lekko dotknąć powieki i już ją widać, nie męczy oka - nie podrażnia go w żaden sposób, zarówno używana na linię rzęs jak i na linię wodną. Łatwo się rozciera co jednocześnie jest plusem i minusem, ale dla mnie zostanie jako plus. Ogólna trwałość jest w porządku, nie można mieć jednocześnie czegoś super miękkiego i super trwałego, jedyny mały minus to temperowanie, zazwyczaj wrzucam ją wcześniej gdzieś, gdzie jest niska temperatura, bo inaczej mocno się kruszy.