Nawilżające mleczko do zmywania skóry i demakijażu

Nawilżające mleczko do zmywania skóry i demakijażu

Dzięki zawartości wody termalnej z Iwonicza Zdroju łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia. Wyjątkowo delikatnie i łagodnie oczyszcza skórę. Całkowita eliminacja środków potencjalnie drażniących: zapachowych, barwiących pozwoliła na zapewnienie zwiększonego bezpieczeństwa stosowania. Produkt bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą, odpowiada wymaganiom stawianym wyrobom hypoalergicznym.

Może być polecane do pielęgnacji i zmywania skóry twarzy i okolic oczu dla osób o nabytej lub wrodzonej nadwrażliwości (bez względu na rodzaj cery). Nie zawiera środków powierzchniowo-czynnych. Nie narusza naturalnej, hydrolipidowej bariery ochronnej skóry. Emulsja typu O/W.

Doskonale nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody.

Być może dla kogoś ok, dla mnie absolutnie.

Mleczko ma miła konsystencje. Ładnie sie rozprowadza na twarzy.Ale pozostawia nieprzyjemny, tłusty film. Moja skóra wydaje sie raczej zabrudzona niz oczyszczona. uczucie \'lepkosci\' niestety nie znika. Dla mnie nie nadaje sie. W dodatku, pomimo iz stosowany z dala od oczu - podraznia je.

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: 1, w połowie

bez rewelacji

Szykując się na sezon zimowy, postanowiłam zrezygnować ze zmywania twarzy żelem i zaopatrzyłam się w mleczko Iwostin, ponieważ lubiłam ich produkty przeciwtrądzikowe:) Generalnie nie używam tego typu zmywaczy, które nie wymagają zmywania wodą, chyba że płynów micelarnych. I rzeczywiscie popełniłam błąd.
Zmywanie twarzy tym mleczkiem nie należało do przyjemnosci. Konsystencja zbyt lejąca, spływała mi z twarzy i palców, co miało dla mnie duże znaczenie, bo nie nakładałam mleczka na wacik, ale bezposrednio na twarz, sciagając je wacikami po rozmasowaniu (szły na to ich hurtowe ilosci:)). Musiałam zużyć naprawdę dużo mleczka, żeby wykonać dokładny demakijaż. Przyznam jednak, że mleczko rzeczywiscie nawilżyło, a nawet lekko natłusciło moją cerę. Miałam jednak wrażenie, że jest czyms zapchana. Po dwóch, trzech dniach stosowania mleczka wyskoczyły mi na czole małe krostki, wtedy przerwałam stosowanie, wracając do niego okazjonialnie, w ramach wspomagania demakijażu żelem i zmywałam go wodą, wtedy sprawowało się przyzwoicie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

delikatne

Bardzo dobrze się sprawdza, szczególnie do demakijażu oczu. Jest łagodne, skóra rzeczywiście jest po nim nawilżona. Polecam dla wrażliwej cery. Kosztuje 30 kilka zł. Jednak warto zainwestować. Ja jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 z 1

Manicure - pastelowe paski

przyjazny i dobry

Używałam tego kosmetyku tylko do zmywania makijażu z oczu, nakładając go na lekko zmoczony płatek kosmetyczny.
Zmywał całkiem dobrze, następnego dnia nie było "efektu Pandy". Nadaje się do zwykłego makijażu, do wodoodpornego polecałabym jednak coś mocniejszego.
Jest to delikatny środek, lekko natłuszczający powieki. Podrażniał mi worek spojówkowy w przypadku gdy zbyt dużą ilość kosmetyku nałożyłam na płatek, więc zalecam ostrożność.
Dość wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

łagodne

swietne mleczko do demakijażu. Zdecydowanie moje ulubione. Odżywia skórę, zawsze po demakijażu odczuwam komfort nawilżonej skóry. łagodzi podrażnienia, jest genialny. Odpowiada mi konsystencja. Lubię takie lejące się mleczka. Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem.
Zdecydowanie polecam!Używam tego produktu od: miesiąca

Edytuję tą recenzję z uwagi na to, że nie kupuję tego mleczka od dłuższego czas, a jego miejsce zastąpił świetny płyn Micelarny z AVA

super mleczko, polecam

Moje ulubione mleczko. Używam głównie do demakijażu oczu. Mleczko doskonale radzi sobie nawet z mocnym makijażem. Ma dobrą nietłustą konsystencję, nie za gęstą, nie za ciężką. Jest bardzo przyjemne w użytkowaniu. Nie pozostawia na skórze żadnego filmu, oczyszcza i tyle. Nie nawilża, ale tez nie wysusza, nawet po codziennym używaniu na demakijaż oczu i zużyciu kilku opakowań, jedno po drugim. Jest to naprawdę wyczyn. Czasami zmywam nim cerę, nie zauważyłam żadnych najmniejszych oznak pogorszenia cery, a to tez już dużo. Można stale i śmiało używać, nawet mając problematyczną cerę.
Wydajność niska, ale i cena nie wygórowana zbytnio. Odpowiednia pojemność.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy, jaki dotąd miałam.

Bardzo, bardzo dobry kosmetyk. Nie mam zastrzeżeń, toteż nie będę wymieniała, jakich nie ma minusów - bo ich się po prostu nie doszukałam, a próbowałam kilku podobnych kosmetyków. Generalnie:

- bardzo miła konsystencja, taka w sam raz, lekka, ale równocześnie nie wodnista,
- świetnie spełnia swoje zadanie, tzn. porządnie zmywa makijaż (nie musiałam zużyć do tego celu połowy opakowania, jak to czasem bywa..),
- łagodny dla skóry,
- teoretycznie bezzapachowy, ale ma jednak delikatny, ulotny, miły zapach,
- bardzo wydajny,
- po użyciu skóra jest rzeczywiście gładka, nawilżona i oczyszczona.

Ogólnie - bardzo jestem zadowolona i chyba pozostanę mu wierna na dłużej :)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niespełna jedno

Najlepsze

Największe zalety to lekko żelowa konsystencja, bezzapachowość, delikatność a jednocześnie wielka skuteczność. Mleczko bardzo dobrze rozpuszcza i zmywa mocny tusz do rzęs, czarny liner, ciemny cień na mokro i całą tapetę. Nie pozostawia na skórze żadnego filmu, lepkości czy uczucia tłustości, nie wywołuje żadnych zmian na skórze (mam tu na myśli m.in. zaskórniki), nie powoduje żadnych podrażnień (a jestem alergiczką). Mleczko spełnia swoje zadanie po prostu perfekcyjnie. Poza tym, uwielbiam używać tego mleczka ze względu na bardzo fajną konsystencję.

Kosmetyk nie jest zbytnio wydajny, uważam, że cena nie powinna przekraczać 25 zł, a przekracza. Mimo to, będę je nadal kupować, bo po odstępstwach na rzecz innych mleczek, zawsze wracam do najlepszego Iwostina. Po namyśle dodaję 1 gwiazdkę, jest to jednak mój KWC.

Naprawdę dobre

Jestem zadowolona z tego mleczka, poleciła mi je dermatolog. Mam sporo problemów z cerą, od ŁZS zaczynając, poprzez trądzik, aż do megawrażliwości.
+ dobrze zmywa makijaż
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ dobra konsystencja
+ neutralny zapach
+ porządne opakowanie
+ dość wydajne

Jedyny minus jest taki, że trochę piecze, jak się dostanie do oka.

Używam tego produktu od: marca

z dala od oczu

+ dokładnie zmywa makijaż

- nadaje się do twarzy ale demakijaż oczu odpada,pali jak spirytus

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

***

Nie mam suchej skóry, ale zdecydowałam sie na to mleczko- wydało mi mało agresywne. Niestety, nie odczuwałam wielkiej świeżości po wypolerowaniu tym specyfikiem twarzy. Wręcz przeciwnie- była lepka, a podkład nie zmywał się w pełni. Fajnie za to sobie poradził z makijażem oczu- mimo że noszę soczewki, mleczko nie podrażnia, ale świetnie zmywa cienie i przede wszystkim tusz. Kiedy mi się skończył i postanowiłam wypróbować nowy kosmetyk- jeszcze bardziej spostrzegłam różnicę i doceniłam ten produkt. Nie wiem, czy do niego wrócę, ale bardzo miło wspominam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

warto

Nie można się przyczepić do niczego. Wydajny, bardzo dobry, bez zapachu i nie podrażnia. Niczego więcej nie trzeba :) Do kupienia wyłącznie w aptece. Produkty marki Iwostin są naprawdę świetne. Kupiłam już wiele produktów, a na żadnym się nie zawiodłam. Polecam!

Używam tego produktu od:6 miesięcy